Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2001 - 2020 Napsat příspěvek
Chandleruv humor. 

link
885151
Chandleruv humor.  https://www.facebook.com/groups/906342036066291/permalink/7236318053068626/?ref=share
4 -1
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Já bych k tomu přihodil takový dva malý, místy melancholický filmy o dysfunkčních rodinách, který mi přijde, že mají dvě společný věci - jednak tam hrál zas něco trochu jinýho + oboje mi přijde v podstatě zapadlý, byť to jsou skvělý kousky. Je to Vyletět z hnízda a Zmatená duše. Protože zrovna nedávno jsem se o tom bavil s pár lidmi, co samozřejmě jmenovali „Souseda“, případně „to se Salmou“, ale o tomhle slyšeli prvně.
885128
Já bych k tomu přihodil takový dva malý, místy melancholický filmy o dysfunkčních rodinách, který mi přijde, že mají dvě společný věci - jednak tam hrál zas něco trochu jinýho + oboje mi přijde v podstatě zapadlý, byť to jsou skvělý kousky. Je to [url=https://www.csfd.cz/film/235218-vyletet-z-hnizda/recenze/]Vyletět z hnízda[/url] a [url=https://www.csfd.cz/film/228322-zmatena-duse/prehled/]Zmatená duše[/url]. Protože zrovna nedávno jsem se o tom bavil s pár lidmi, co samozřejmě jmenovali „Souseda“, případně „to se Salmou“, ale o tomhle slyšeli prvně.
885107
0 0
reagovat

Louis C.K

Vstal z popela a má nové speciály.

Dejte si to. Je to prdel 8):D
885125
Vstal z popela a má nové speciály. Dejte si to. Je to prdel *8)**:D*
Louis C.K
2 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Člověka to nutí k zamyšlení. A k tomu, aby si na zahnání depresi dal panáka. 
885123
Člověka to nutí k zamyšlení. A k tomu, aby si na zahnání depresi dal panáka. 
885121
1 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Taky jsem nad tím dnes přemýšlel :/
885121
Taky jsem nad tím dnes přemýšlel :/
885120
0 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: departed
Když jsem to ráno četl nemohl jsem tomu uvěřit. :-
Teď si představte, že přichází doba, kdy začnou postupně umírat další ikony našeho dospívání. Nejvíce se děsím až to potká někoho ze Stargate, Charmed, Buffy, Firefly nebo Star Trek: The Next Generation. :(
885120
Když jsem to ráno četl nemohl jsem tomu uvěřit. *:-* Teď si představte, že přichází doba, kdy začnou postupně umírat další ikony našeho dospívání. Nejvíce se děsím až to potká někoho ze Stargate, Charmed, Buffy, Firefly nebo Star Trek: The Next Generation. *:(*
885082
0 -4
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: Adventurer
Asi myslis ironicke...
885109
Asi myslis ironicke...
885103
2 0
reagovat
Nejoblíbenější postava nejzásadnějšího (už nepochybně jednou provždy) sitkomu mého života - víc vlastně ani netřeba dodávat... :(

Nicméně abych napsal i něco pozitivního a jelikož jsme na filmovém webu, tak zmíním ještě jeden titul, co tu dosud nezazněl, Three to Tango, které si pamatuji jako možná nikterak přelomovou, ale veskrze příjemnou (a místy opravdu vtipnou) romantickou komedii s Neve Campbell a právě Perrym.

AndyKaufman: Pokud jsi mě náhodou už nepočítal, tak 6 lidí...
885107
Nejoblíbenější postava nejzásadnějšího (už nepochybně jednou provždy) sitkomu mého života - víc vlastně ani netřeba dodávat... :( Nicméně abych napsal i něco pozitivního a jelikož jsme na filmovém webu, tak zmíním ještě jeden titul, co tu dosud nezazněl, Three to Tango, které si pamatuji jako možná nikterak přelomovou, ale veskrze příjemnou (a místy opravdu vtipnou) romantickou komedii s Neve Campbell a právě Perrym. AndyKaufman: Pokud jsi mě náhodou už nepočítal, tak 6 lidí...
3 0
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: departed
Tohle hodně bolí. U nás doma jsou Přátelé kult a jedeme je každý rok. Chandler je moje nejoblíbenější postava a pak se vzbudím a čtu tohle :( Po dlouhé době, mi je fakt do breku.:o Kus mého dospívání ve mně právě umřel taky.
885105
Tohle hodně bolí. U nás doma jsou Přátelé kult a jedeme je každý rok. Chandler je moje nejoblíbenější postava a pak se vzbudím a čtu tohle :( Po dlouhé době, mi je fakt do breku.*:o* Kus mého dospívání ve mně právě umřel taky.
885082
2 0
reagovat
Btw na jeho IG je 6 dní stará fotka právě z té výřivky
link

Více sarkastický to fakt BÝT nemůže 8)
885103
Btw na jeho IG je 6 dní stará fotka právě z té výřivky https://www.instagram.com/p/Cyuv2zDrL0r/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Více sarkastický to fakt BÝT nemůže *8)*
1 -3
reagují: studo
reagovat
reaguje na: departed
Achjo, to je dneska den. Chudák. :- BTW poslední jeho fotka na instagramu je právě z té vířivky ani ne týden dozadu.
885102
Achjo, to je dneska den. Chudák. *:-* BTW poslední jeho fotka na instagramu je právě z té vířivky ani ne týden dozadu.
885082
2 -1
reagovat

Chandler

jděte doprdele. Tohle je fakt na hovno.

Drogy jsou svinstvo ... :-
885099
jděte [spoiler]doprdele[/spoiler]. Tohle je fakt na [spoiler]hovno[/spoiler]. Drogy jsou svinstvo ... *:-*
Chandler
0 0
reagovat
Chandlera jsem měl z Přátel asi neraději. Přišel mi typově blízký. Tohle hodně zabolí a sledování Přátel už nikdy nebude stejné.

Vzhledem k jeho zdravotním i psychickým problémům, které byly veřejně známy, mám z "utopen ve vířivce" trochu "Heath Ledger" pocit a určitě se to bude ještě dlouho probírat.
885098
Chandlera jsem měl z Přátel asi neraději. Přišel mi typově blízký. Tohle hodně zabolí a sledování Přátel už nikdy nebude stejné. Vzhledem k jeho zdravotním i psychickým problémům, které byly veřejně známy, mám z "utopen ve vířivce" trochu "Heath Ledger" pocit a určitě se to bude ještě dlouho probírat.
4 0
reagovat
reaguje na: departed
RIP představiteli mé nejoblíbenější postavy z Přátel. Zrovna si seriál dávám znovu a je to pořád majstrštyk. Matthew byl ale super i třeba v Můj soused zabiják. Měl jsem ho prostě moc rád 
885096
RIP představiteli mé nejoblíbenější postavy z Přátel. Zrovna si seriál dávám znovu a je to pořád majstrštyk. Matthew byl ale super i třeba v Můj soused zabiják. Měl jsem ho prostě moc rád 
885082
4 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Mně by se strašně líbila encyklopedie o starém Hollywoodu, i když toho spoustu už zaznělo například v Továrně na sny
885095
Mně by se strašně líbila encyklopedie o starém Hollywoodu, i když toho spoustu už zaznělo například v Továrně na sny
885075
4 0
reagovat

RIP

Fuck this morning :(
885094
Fuck this morning :(
RIP
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Tohle se hodně těžko čte. RIP :-
885091
Tohle se hodně těžko čte. RIP *:-*
885082
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Ještě tak blbě... Tohle hodně zabolelo.
885090
Ještě tak blbě... Tohle hodně zabolelo.
885082
0 0
reagovat
Mé dospívající já právě dostalo obrovskou ránu :-
RIP
885089
Mé dospívající já právě dostalo obrovskou ránu *:-* RIP
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Ale ne... :-
885087
Ale ne... *:-*
885082
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se