Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2081 - 2100 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi
Len som ti chcel napisat, nejako zareagovat na tvoje komenty a hlavne na ten prvy, ktory odstartoval tu diskusiu. Cely den si ju citam a hlavne ten tvoj prvy prispevok mi lezi v hlave a premielam si to. Co chcem povedat hlavne je, ze ta CHAPEM!!! A citim sa uplne rovnako, a je mi z toho zle. Myslel som si, ze moja frustracna tolerancia je vcelku na vysokej urovni, ale od volieb a z toho hnoja co sa tu pomaly kazdy den na nas vali, citim znechutenie a co som doposial asi nezazil, tak je ten vracajuci sa moment, kedy ten pocit zufalstva a bezmocnosti, ktory clovek zaziva aspon raz za tyzden. Chodil som na protesty az na dva, kedy som bol PN a bol to sice kratkodoby ale predsalen pocit, ze v tej mojej frustracii, v tom mojom pocite nie som sam, teda vratane mojej rodiny.
A chcem ti podakovat, lebo aj vdaka tvojmu prispevku viem, ze nas je predsa len viac. A som rad, ze mam istotu, ze aj na takejto paradnej stranke;), su tu ludia mojej krvnej skupiny.
897512
Len som ti chcel napisat, nejako zareagovat na tvoje komenty a hlavne na ten prvy, ktory odstartoval tu diskusiu. Cely den si ju citam a hlavne ten tvoj prvy prispevok mi lezi v hlave a premielam si to. Co chcem povedat hlavne je, ze ta CHAPEM!!! A citim sa uplne rovnako, a je mi z toho zle. Myslel som si, ze moja frustracna tolerancia je vcelku na vysokej urovni, ale od volieb a z toho hnoja co sa tu pomaly kazdy den na nas vali, citim znechutenie a co som doposial asi nezazil, tak je ten vracajuci sa moment, kedy ten pocit zufalstva a bezmocnosti, ktory clovek zaziva aspon raz za tyzden. Chodil som na protesty az na dva, kedy som bol PN a bol to sice kratkodoby ale predsalen pocit, ze v tej mojej frustracii, v tom mojom pocite nie som sam, teda vratane mojej rodiny. A chcem ti podakovat, lebo aj vdaka tvojmu prispevku viem, ze nas je predsa len viac. A som rad, ze mam istotu, ze aj na takejto paradnej stranke*;)*, su tu ludia mojej krvnej skupiny.
897470
10 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Memphis
Já už v tom nějakou dobu "nedělám" ale matně si vybavuju, že v rámci evoluční psychologie lze najít argumenty pro obojí. Ono je asi čistě pro přežití nejvyhodnejši vědět, kdy se chovat altruisticky a kdy bodnout kudlu do zad.

Nicméně tohle pragmatické zmrdství je rozhodně špatná strategie a je dokonale sebevražedná. Když obrovská expanzivní velmoc napadá blízký stát a propagandisticky masíruje státeček mezi námi a frontou a někdo napíše to, co tady bylo níže, o nedodávání zbraní atd. tak je to opravdu na Darwinovu cenu.
897504
Já už v tom nějakou dobu "nedělám" ale matně si vybavuju, že v rámci evoluční psychologie lze najít argumenty pro obojí. Ono je asi čistě pro přežití nejvyhodnejši vědět, kdy se chovat altruisticky a kdy bodnout kudlu do zad. Nicméně tohle pragmatické zmrdství je rozhodně špatná strategie a je dokonale sebevražedná. Když obrovská expanzivní velmoc napadá blízký stát a propagandisticky masíruje státeček mezi námi a frontou a někdo napíše to, co tady bylo níže, o nedodávání zbraní atd. tak je to opravdu na Darwinovu cenu.
897497
9 0
reagovat
Netflix odvysílá první boxerský zápas. Bohužel to bude klauniáda lvl. wrestling. Zápas Youtuber Jake Paul vs. šedesátník Mike Tyson uf uf uf....

link
897498
Netflix odvysílá první boxerský zápas. Bohužel to bude klauniáda lvl. wrestling. Zápas Youtuber Jake Paul vs. šedesátník Mike Tyson uf uf uf.... [url=https://twitter.com/netflix/status/1765739257564373233]https://twitter.com/netflix/status/1765739257564373233[/url]
0 0
reagovat
Někdo jako Marvin nebo Tony mě určitě opraví a možná plácám nesmysly, protože to není můj obor, ale nebyly právě altruismus a empatie pro lidstvo a jiné sociální druhy evolučně výhodné?

Takže tohle pragmatické zmrdství je vlastně hloupá a špatná strategie? :D

Jenom takový nápad do diskuze.
897497
Někdo jako Marvin nebo Tony mě určitě opraví a možná plácám nesmysly, protože to není můj obor, ale nebyly právě altruismus a empatie pro lidstvo a jiné sociální druhy evolučně výhodné? Takže tohle [i]pragmatické zmrdství [/i]je vlastně hloupá a špatná strategie? *:D* Jenom takový nápad do diskuze.
10 0
reagují: HAL, MarvinP
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
897496
*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* https://youtu.be/qpsJqZkCHAk?si=REJbUJsDt8CyrTRG
897495
0 -6
reagovat
Já se chci všem hrozně omluvit, že jsem se tu tehdy Rainmakera zastával se slovy, že sem patří. Neměl jsem pravdu. 
897495
Já se chci všem hrozně omluvit, že jsem se tu tehdy Rainmakera zastával se slovy, že sem patří. Neměl jsem pravdu. 
21 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: HAL
Ano správně. 
Jsem pragmaticky zmrd :D:D 

Jediný co mě zajímá je vlastní přežití. A je mě jedno kolik kde umře lidí . Tyhle starosti totiž neřešim. A hlavně je ani nemůžu (a nechci)  ovlivnit. 
897491
Ano správně.  Jsem pragmaticky zmrd *:D**:D*  Jediný co mě zajímá je vlastní přežití. A je mě jedno kolik kde umře lidí . Tyhle starosti totiž neřešim. A hlavně je ani nemůžu (a nechci)  ovlivnit. 
897467
0 -13
reagovat
reaguje na: SteKi
Se odstěhuj do Tater, tam je sněhu hodně. Můžeš mít vodu celoročně zadarmo.
Ale bacha na žlty sneh 8)

link

:+8):D
897490
Se odstěhuj do Tater, tam je sněhu hodně. Můžeš mít vodu celoročně zadarmo. Ale bacha na žlty sneh *8)* https://youtu.be/p6Z0fno6cHo?si=qKjN7AWK_lveoV4B *:+**8)**:D*
897470
0 -10
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Měli tam už herce, černocha...
Hilary Clinton už kdysi kandidovala.... 
Jednou.... Až vymřou všichni muži.. Ale ne teď. :D
Ženský na ty vrcholný pozice nemají koule. 

Čaputova těžce nedává Fica.
Naše političky jsou k smíchu.
Parkanovou vpodstatě zruinovali.
Buzková se nechala zvěčnit na Jadranu.... 
Aktuální ministryně obrany je totální úlet... 
Alena Schillerova byla úplně nejvíc parodovaná politička úplně všude ... 
897489
Měli tam už herce, černocha... Hilary Clinton už kdysi kandidovala....  Jednou.... Až vymřou všichni muži.. Ale ne teď. *:D* Ženský na ty vrcholný pozice nemají koule.  Čaputova těžce nedává Fica. Naše političky jsou k smíchu. Parkanovou vpodstatě zruinovali. Buzková se nechala zvěčnit na Jadranu....  Aktuální ministryně obrany je totální úlet...  Alena Schillerova byla úplně nejvíc parodovaná politička úplně všude ... 
897475
0 -10
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Na to byla narážka v Simpsnech ne? A taky na prvního homosexuálního prezidenta :D
897483
Na to byla narážka v Simpsnech ne? A taky na prvního homosexuálního prezidenta *:D*
897475
0 0
reagovat
reaguje na: HAL
Ámen.
897478
Ámen.
897467
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
Nechť nezůstane jen námětem :+ link
897477
Nechť nezůstane jen námětem *:+* [url=https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/047/133/cover1.jpg]link[/url]
897452
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ano, určitě. Spíš se zeptej, jestli se toho dožijeme. Tím už si až tak jistej nejsem.
897476
Ano, určitě. Spíš se zeptej, jestli se toho dožijeme. Tím už si až tak jistej nejsem.
897475
1 0
reagovat
Jedna úplně bokem.
Myslíte si, že je reálné, aby někdy v USA měli prezidentku?
897475
Jedna úplně bokem. Myslíte si, že je reálné, aby někdy v USA měli prezidentku?
0 0
reagovat

Posledný príspevok k tomu na pobavenie

Tak tí čo na bilboardoch sľubovali lacnejšie energie a v diskusiách básnili o lacnejších potravinách, práve schválili zdraženie vody o 20%
Ale tipujem, že aj za toto môže Čaputová a Radičovej vláda...
897470
Tak tí čo na bilboardoch sľubovali lacnejšie energie a v diskusiách básnili o lacnejších potravinách, práve schválili zdraženie vody o 20% Ale tipujem, že aj za toto môže Čaputová a Radičovej vláda...
Posledný príspevok k tomu na pobavenie
8 -1
reagují: Cobretti, RainMakeR
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Romantická komedie s Predátorem v Tatrách?  Hmm :D
897469
Romantická komedie s Predátorem v Tatrách?  Hmm *:D*
897447
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
V rámci odreagování by bylo fajn to proložit něčím takovým 8)
Nás to pobavi a ty přijdeš  na jiné myšlenky,. 
897468
V rámci odreagování by bylo fajn to proložit něčím takovým *8)*.  Nás to pobavi a ty přijdeš  na jiné myšlenky,. 
897444
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
"Rainmakerovi to přijde v pořádku. Kdyby mu soused přišel do bytu a odnesl si TV, tak mu to v pořádku nepřijde => stejná věc, jiný výsledek => neracionální chování"

To právě není stejná věc, Raina to netrápí, protože se to stalo jiným lidem, na rozdíl od té televize - takže to není tak úplně neracionální. Naopak je to úplně čistý sobecký pragmatismus, preferuje okamžité osobní zisky a bezpečí bez války v okolí, ostatní lidé a vzdálenější budoucnost ho nezajímá protože toho se stejně nedožije, to je řekl bych docela promyšlené chování. 

Rainmaker a další jemu podobní tu nevystupují z pozice idiotů, ale z pozice parchantů bez morálky a bez páteře. 
897467
"Rainmakerovi to přijde v pořádku. Kdyby mu soused přišel do bytu a odnesl si TV, tak mu to v pořádku nepřijde => stejná věc, jiný výsledek => neracionální chování" To právě není stejná věc, Raina to netrápí, protože se to stalo jiným lidem, na rozdíl od té televize - takže to není tak úplně neracionální. Naopak je to úplně čistý sobecký pragmatismus, preferuje okamžité osobní zisky a bezpečí bez války v okolí, ostatní lidé a vzdálenější budoucnost ho nezajímá protože toho se stejně nedožije, to je řekl bych docela promyšlené chování.  Rainmaker a další jemu podobní tu nevystupují z pozice idiotů, ale z pozice parchantů bez morálky a bez páteře. 
897455
8 0
reagují: RainMakeR, Memphis
reagovat
reaguje na: SteKi
Nic divného, to je předem prohrany boj, ale takové souboje můžeš mít ve více tématech.

Ono spíš je škoda, že lidi nezajímá historie a nepouči se z ní. Někdy je to dáno inteligenci národa nebo spis nezájmem o vzdělání a sebevzdelavani se a podobně.
897466
Nic divného, to je předem prohrany boj, ale takové souboje můžeš mít ve více tématech. Ono spíš je škoda, že lidi nezajímá historie a nepouči se z ní. Někdy je to dáno inteligenci národa nebo spis nezájmem o vzdělání a sebevzdelavani se a podobně.
897425
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Hlavně jednorazových 300 EUR je jen malý flus na nějaké zlepšení života a v podstatě rozhazování peněz z vrtulníku, což tlačí na inflaci, takže v podstatě nakonec to k ničemu nepomůže, protože tehle uměle vyvolaný inflační tlak z toho dost ukrojí.
897461
Hlavně jednorazových 300 EUR je jen malý flus na nějaké zlepšení života a v podstatě rozhazování peněz z vrtulníku, což tlačí na inflaci, takže v podstatě nakonec to k ničemu nepomůže, protože tehle uměle vyvolaný inflační tlak z toho dost ukrojí.
897456
7 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se