Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2081 - 2100 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Jestli je to pravda a dotyčný na svém profilu nekecá, pak už mám možná i vybráno?
885637
Jestli je to pravda a dotyčný na svém profilu nekecá, pak už mám možná i vybráno?
885616
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
A je super! ">link
885635
A je super! https://youtu.be/buB1D4I8tcY?si=PRtiaBI_o0EIWbGK *:+*
885614
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Rozhodně velký, poslouchám jen Jamese Rolfa a ne vše pochytim :+
885630
Rozhodně velký, poslouchám jen Jamese Rolfa a ne vše pochytim *:+*
885614
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
To je rozhodně velký zájem :+
885621
To je rozhodně velký zájem *:+*
885614
0 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Jeden film ti vybere KARLOS, pauzíroval v prvním kole, tak je určitě plný nápadů :D Opraveno v tabulce.
885616
Jeden film ti vybere KARLOS, pauzíroval v prvním kole, tak je určitě plný nápadů *:D* Opraveno v tabulce.
885588
3 0
reagují: rollman69, Godlike, KARLOS
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
nevidtelny a frankensteinova nevesta su super. keby bol zaujem mam na temu universal hororov urobeny podcast:D
885614
nevidtelny a frankensteinova nevesta su super. keby bol zaujem mam na temu universal hororov urobeny podcast*:D*
885580
4 0
reagují: SHUTTER, (=LIFTY=), HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Minimálně Frankensteinova Nevěsta je pořád naprostá lahůdka :D
885610
Minimálně Frankensteinova Nevěsta je pořád naprostá lahůdka *:D*
885580
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak ho nahradím rovnou. Jinak připomínám, Gonzi nás odsunul zde do této diskuze. 
885600
Tak ho nahradím rovnou. Jinak připomínám, Gonzi nás odsunul [url=https://www.moviezone.cz/clanek/45983-filmova-vyzva/diskuze]zde[/url] do této diskuze. 
885599
1 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Ne_ty není aktivní v žádných kolech.
885599
Ne_ty není aktivní v žádných kolech.
885588
2 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: rollman69
Myslíš u Filmové výzvy?? Jestli ano zkus prosím znovu napsat dotyčným. Pokud se nebudou ozývat, tak to vyřešíme. ;)
885596
Myslíš u Filmové výzvy?? Jestli ano zkus prosím znovu napsat dotyčným. Pokud se nebudou ozývat, tak to vyřešíme. *;)*
885588
1 0
reagovat
Já stále nemám filmy :(
885588
Já stále nemám filmy :(
0 0
reagovat
reaguje na: holub109
Udělalo, výzvu už mám sice za sebou, ale z těchto děl jsem viděl jen Frankensteina a rád se dovzdelam :+
885580
Udělalo, výzvu už mám sice za sebou, ale z těchto děl jsem viděl jen Frankensteina a rád se dovzdelam *:+*
885571
2 0
reagují: pepo, holub109
reagovat
Na SkyShowtime jsou k dispozici Frankenstein, Mumie, Netvor z černé laguny a pár dalších klasických černobílých hororů. Nevím, kdy to přidali, ale snad to někomu udělá radost:+
885571
Na SkyShowtime jsou k dispozici Frankenstein, Mumie, Netvor z černé laguny a pár dalších klasických černobílých hororů. Nevím, kdy to přidali, ale snad to někomu udělá radost*:+*
7 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

LOTR a pravý konec po zničení prstenu

885564
https://www.instagram.com/reel/CyvOaz3tzEV/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
LOTR a pravý konec po zničení prstenu
1 0
reagovat
Nejstarší jsem našel u traileru na Marley a já:
"Jeden by si myslel, ze pujde o biografii meho oblibeneho Jamajskeho zpevaka a on je tam jakysi pes..."
Jestli je první nevím, ale po tomto si asi nic z té doby hledat nechci:D
885554
Nejstarší jsem našel u traileru na Marley a já: "Jeden by si myslel, ze pujde o biografii meho oblibeneho Jamajskeho zpevaka a on je tam jakysi pes..." Jestli je první nevím, ale po tomto si asi nic z té doby hledat nechci*:D*
9 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tak tam jsme se sesli oba :D Ale rekl bych, ze jsem komentoval jeste neco driv. Neda se alespon zjistit, kdy se tu clovek registroval?
885553
Tak tam jsme se sesli oba *:D* Ale rekl bych, ze jsem komentoval jeste neco driv. Neda se alespon zjistit, kdy se tu clovek registroval?
885544
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Pozrel som si čo bola prvá vec akú som tu ohodnotil a bol to Amazing Spiderman. A skutočne tam je môj komentár!!! :D link Ale či je ozaj prvý to fakt neviem. Nechápem ako si to môžeš pamätať :D :+
885551
Pozrel som si čo bola prvá vec akú som tu ohodnotil a bol to Amazing Spiderman. A skutočne tam je môj komentár!!! *:D* https://www.moviezone.cz/clanek/19094-amazing-spider-man-teaser/diskuze#comment_208817 Ale či je ozaj prvý to fakt neviem. Nechápem ako si to môžeš pamätať *:D* *:+*
885544
4 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
ono není až takové scifi si to pamatovat (píše někdo, kdo si to nepamatuje :D), protože povětšinou se člověk registruje kvůli té jedné zásadní věci, co prostě musí sdělit :D
885549
ono není až takové scifi si to pamatovat (píše někdo, kdo si to nepamatuje *:D*), protože povětšinou se člověk registruje kvůli té jedné zásadní věci, co prostě musí sdělit *:D*
885544
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Mám trochu problém, že si takové věci pamatuju :D:D:D
Byl sem samozrejme trošku bitch na Civala, že mé milované ukázce nedal plný počet hvězdiček ?)?)?):D
pozn.: Jak ten film stále nenávidím, tak ten trailer je pořád boží a měl by mít pět hvězdiček 8)8):D
885544
Mám trochu problém, že si [url=https://www.moviezone.cz/komentar/46448]takové věci[/url] pamatuju *:D**:D**:D* Byl sem samozrejme trošku [spoiler]bitch[/spoiler] na Civala, že mé milované ukázce nedal plný počet hvězdiček *?)**?)**?)**:D* pozn.: Jak ten film stále nenávidím, tak ten trailer je pořád boží a měl by mít pět hvězdiček *8)**8)**:D*
885485
5 0
reagují: yeniczek, SteKi, Gonzi
reagovat
reaguje na: HAL
Film jsem viděla nedávno, knížku četla ještě v minulém tisíciletí, ale co si pamatuji, tak samostatně se číst dá a je dost jiná než film.
885524
Film jsem viděla nedávno, knížku četla ještě v minulém tisíciletí, ale co si pamatuji, tak samostatně se číst dá a je dost jiná než film.
885492
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se