Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2061 - 2080 Napsat příspěvek
reaguje na: esmo
Link nefunguje.
882966
Link nefunguje.
882961
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ale v tomhle má pravdu.

Kolik příspěvků kdo z nás napsal ze záchoda? Kolik z nás ze záchoda píše zrovna teď? :D
882965
Ale v tomhle má pravdu. Kolik příspěvků kdo z nás napsal ze záchoda? Kolik z nás ze záchoda píše zrovna teď? *:D*
882958
0 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Díky, že si právě diagnostikoval můj zásadní problém :D
882963
Díky, že si právě diagnostikoval můj zásadní problém *:D*
882956
2 0
reagovat
Nějak mi to nedá, nesdílet povědomí o této ohavnosti ….
link
882961
Nějak mi to nedá, nesdílet povědomí o této ohavnosti …. [url=https://twitter.com/visegrad24/status/1710988452798378245]https://twitter.com/visegrad24/status/1710988452798378245[/url]
0 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vsadil bych na to svou csfd aplikaci.
882960
Vsadil bych na to svou csfd aplikaci.
882943
1 0
reagovat
reaguje na: GhostFromHell
Ty si teda toxic... 
882958
Ty si teda toxic... 
882957
3 0
reagují: Memphis
reagovat
Není divu, že tu pak smrdíte nonstop a píšete tuny zbytečných příspěvků každý den.
882957
Není divu, že tu pak smrdíte nonstop a píšete tuny zbytečných příspěvků každý den.
0 -16
reagují: DarkSith
reagovat
PC - práce. 
Tablet - serialy, starší filmy, horory v pohodlí kdekoliv.
Televize - filmy vhodné na větší plátno. 
Mobil - všechno ostatní. 

Kdybych na MZ psal jen z notebooku, tak píšu dlouhé odstavce o ničem...
882956
PC - práce.  Tablet - serialy, starší filmy, horory v pohodlí kdekoliv. Televize - filmy vhodné na větší plátno.  Mobil - všechno ostatní.  Kdybych na MZ psal jen z notebooku, tak píšu dlouhé odstavce o ničem...
6 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: DarkSith
Určitě ne, jestli má někdo problém, tak jsi to ty :) Ale vážně, vždycky se najdou lidi, co budou na mobilu čumět i na filmy. Každého věc, já pouze napsal, že to nechápu, asi už jsem jinde.

Spíš mi někdo řekněte, jestli Wonder Woman půjde do reálného boje.. co vím, tak má armádní výcvik a je v záloze, nebo ne? (jasně, blbá sranda otázka, když sama nebude chtít, tak nepůjde nebo ani nebude mít důvod jít).
882953
Určitě ne, jestli má někdo problém, tak jsi to ty :) Ale vážně, vždycky se najdou lidi, co budou na mobilu čumět i na filmy. Každého věc, já pouze napsal, že to nechápu, asi už jsem jinde. Spíš mi někdo řekněte, jestli Wonder Woman půjde do reálného boje.. co vím, tak má armádní výcvik a je v záloze, nebo ne? (jasně, blbá sranda otázka, když sama nebude chtít, tak nepůjde nebo ani nebude mít důvod jít).
882951
0 -7
reagovat
reaguje na: GhostFromHell
samozřejmě, že to píšu z mobilu:D
882952
samozřejmě, že to píšu z mobilu*:D*
882950
4 -1
reagovat
reaguje na: GhostFromHell
Taky v drtivé většině používám mobil. Máš s tím problém? :D
882951
Taky v drtivé většině používám mobil. Máš s tím problém? *:D*
882944
2 -1
reagují: GhostFromHell
reagovat
reaguje na: holub109
Rychleji a pohodlněji asi těžko. Telefon mám Xia 13 Pro, ale proč bych takové věci četl někde na mobilu, až budu doma, mrknu v klidu na PC. Na mobilu jen nějaké "nutné" rychlovky v terénu, nebudu si na tom kurvit oči ještě víc, ale každý to evidentně máme jinak.
A nikdo se nehádá, debatujeme. Na začátku jsi si stěžoval na csfd na mobilu, tak jsem ti napsal at na to čumíš na něčem použitelnějším, o nic víc nejde.

PS: píšu teď samozřejmě z PC, jestli ty z mobilu, tak potěš znovu :D
882950
Rychleji a pohodlněji asi těžko. Telefon mám Xia 13 Pro, ale proč bych takové věci četl někde na mobilu, až budu doma, mrknu v klidu na PC. Na mobilu jen nějaké "nutné" rychlovky v terénu, nebudu si na tom kurvit oči ještě víc, ale každý to evidentně máme jinak. A nikdo se nehádá, debatujeme. Na začátku jsi si stěžoval na csfd na mobilu, tak jsem ti napsal at na to čumíš na něčem použitelnějším, o nic víc nejde. PS: píšu teď samozřejmě z PC, jestli ty z mobilu, tak potěš znovu *:D*
882945
0 -11
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: holub109
To každopádně. :D
882949
To každopádně. *:D*
882947
0 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Jo, tohle chápu. Určitě se to liší člověk od člověka, ale vydávat tady svůj přístup za jediný správný a hned tu útočit na někoho, kdo to má úplně jinak, je podle mě pitomost. Hlavně se tu fakt hádáme o kravině:D
882947
Jo, tohle chápu. Určitě se to liší člověk od člověka, ale vydávat tady svůj přístup za jediný správný a hned tu útočit na někoho, kdo to má úplně jinak, je podle mě pitomost. Hlavně se tu fakt hádáme o kravině*:D*
882946
6 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: holub109
Heh, akorát že vůbec.

Jasně, jsem blbec, že preferuju malý telefon, jako je S10e, zvládnu z něj spoustu věcí a dokonce s ním už půl roku i platím. Ale pořád existují činnosti, které si bez notebooku nedovedu představit. I na ten YouTube je telefon naprd (TV tuplem).

Čímž se nechci kolegy dole zastávat. On je opačný extrém.
882946
Heh, akorát že vůbec. Jasně, jsem blbec, že preferuju malý telefon, jako je S10e, zvládnu z něj spoustu věcí a dokonce s ním už půl roku i platím. Ale pořád existují činnosti, které si bez notebooku nedovedu představit. I na ten YouTube je telefon naprd (TV tuplem). Čímž se nechci kolegy dole zastávat. On je opačný extrém.
882945
4 -2
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: GhostFromHell
No a co je na tom? V dnešní době jsi tady určitě v menšině ty. Počítač imo pokud ho nemáš jako pracovní nástroj nebo herní stroj, tak v naprosté většině případů nepotřebuješ a skoro všechno obsloužíš rychleji a pohodlněji na mobilu. Nebo já to tak aspoň mám, možná tím, že jsme asi oba trochu jiná generace;)
882945
No a co je na tom? V dnešní době jsi tady určitě v menšině ty. Počítač imo pokud ho nemáš jako pracovní nástroj nebo herní stroj, tak v naprosté většině případů nepotřebuješ a skoro všechno obsloužíš rychleji a pohodlněji na mobilu. Nebo já to tak aspoň mám, možná tím, že jsme asi oba trochu jiná generace*;)*
882944
4 0
reagují: GhostFromHell, Memphis
reagovat
reaguje na: holub109
Maximální zážitek z csfd .. a na mobilu .. to mě poser :D
882944
Maximální zážitek z csfd .. a na mobilu .. to mě poser *:D*
882942
0 -15
reagují: DarkSith, holub109
reagovat
Není to Hasta? 
882943
Není to Hasta? 
9 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: GhostFromHell
Co to meleš pořád s tou miniobrazovkou:D To je, jak kdybych na to koukal na nějaký starý nokii s palcovým displejem. Nebudu kvůli maximálnímu zážitku z čsfd tahat počítat po celý Praze. Od toho máš ten telefon právě 
882942
Co to meleš pořád s tou miniobrazovkou*:D* To je, jak kdybych na to koukal na nějaký starý nokii s palcovým displejem. Nebudu kvůli maximálnímu zážitku z čsfd tahat počítat po celý Praze. Od toho máš ten telefon právě 
882941
10 -1
reagují: GhostFromHell
reagovat
Tak to je ale váš problém, že trávíte tolik času na pidiobrazovečce, pak tu nebrečte :)
882941
Tak to je ale váš problém, že trávíte tolik času na pidiobrazovečce, pak tu nebrečte :)
0 -18
reagují: holub109
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se