- Porazit dva bosse
- Aktivovat fast travel
- Získat 2 mapy, mou pozici na mapě a kreslení mapy
- Udělat nějaký quest
- Objevit několik laviček
U Hollow Knighta to takové nebylo - ani později, prostě tam byly místa, kterýma člověk musel relativně opatrně procházet, než došel k další lavičce. Bylo snadné umřít i později ve hře, plus i na začátku byli takoví ti minibossové, kteří byli "těžcí" vlastně i na konci hry (moss knight, např. - a když to hraje zkušený hráč, tak je to 14 minut od začátku


, případně Husk Guard a takoví). Fakt jsem zvědav, jak se to vyvine, ale zatím to hraju protože HK ne protože Silksong.



