Village je atmosférou pohádkovější, ale zároveň je tam fakt nejděsivější pasáž ze všech dílů - mimino.
Panenky a stroje u Heisenberga taky nic moc.
Ono to má hodně úrovní různého děsu a každý si tam něco najde.
Biohazard je z pekla do pekla a broučí máma je fakt humus nejvyššího kalibru.
Requiem je někde mezi, ale jak výjdeš ze sídla, tak už je to akční mainstream.
reaguje na:
Tyller
|
reagovat
|





