Pokud by někdo hledal míň hardcore metroidvanii, tak doporučuju Shinobi. Rozjel jsem to minulý týden a zatím fakt skvělý. Oproti HK to asi bude celkem jednohubka, ale to je pro mě další plus.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Ale ten originál je fakt stavěný jinak. Postupně gradující obtížnost a velmi čitelné překážky, enemáci atd., plus super atmosféra, prostředí, hudba...|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


. |
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|


, případně Husk Guard a takoví). Fakt jsem zvědav, jak se to vyvine, ale zatím to hraju protože HK ne protože Silksong.|
reagovat
|