Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6921 - 6940 Napsat příspěvek

Ex-SOLDIER

Netuším co jsem to právě viděl, ale bylo to dobré :D
656178
Netuším co jsem to právě viděl, ale bylo to dobré *:D*
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
Death Stranding

Guillermo del Toro, Mads Mikkelsen a Norman Reedus pod taktovkou Hidea Kojimy? Yes please!
656177
[link="https://www.youtube.com/watch?v=Br5R8vK5JzM"]Death Stranding[/link] Guillermo del Toro, Mads Mikkelsen a Norman Reedus pod taktovkou Hidea Kojimy? Yes please!
0 0
reagovat
No těch first party titulů, které jsou jenom na PS, na Xboxu teď už moc ne, je docela dost.

Vydání The Last Guardian se už konečně blíží a to bude doufám jedna z nich. Příští rok zase např. Spider-Man a plno dalších.
656167
No těch first party titulů, které jsou jenom na PS, na Xboxu teď už moc ne, je docela dost. Vydání The Last Guardian se už konečně blíží a to bude doufám jedna z nich. Příští rok zase např. Spider-Man a plno dalších.
0 0
reagovat

PetaBlack

Bloodborne je asi jedina vec ktoru konzolakom zavidim :D
656163
Bloodborne je asi jedina vec ktoru konzolakom zavidim *:D*
PetaBlack
0 0
reagovat

Bloodborne

Hrál tu někdo? V rámci dohánění restů, dlouho jsem nedostal takovej klepec už na začátku .... není dobrý dorazit o víkendu pozdě domů a dostávat nakládačku hned prvních nepřátel (aby den pak, v plnym vědomí, došlo mi, že jsem si jen neuměl „otevřít“ sekeru a šel na všechny s holejma rukama :D
656162
Hrál tu někdo? V rámci dohánění restů, dlouho jsem nedostal takovej klepec už na začátku .... není dobrý dorazit o víkendu pozdě domů a dostávat nakládačku hned prvních nepřátel (aby den pak, v plnym vědomí, došlo mi, že jsem si jen neuměl „otevřít“ sekeru a šel na všechny s holejma rukama *:D*
Bloodborne
0 0
reagovat
ja s tim nemam naprosto zadnej problem... mapa je velka dost a co jsem zkousel tu alfu, tak me neskutecne pohltila ta atmosfera a svet. verim, ze i gameplay bude dobrej. Skyrim me bavil hodne a tohle vypada jeste daleko lip
656161
ja s tim nemam naprosto zadnej problem... mapa je velka dost a co jsem zkousel tu alfu, tak me neskutecne pohltila ta atmosfera a svet. verim, ze i gameplay bude dobrej. Skyrim me bavil hodne a tohle vypada jeste daleko lip
0 0
reagovat

Kingdom Come: Deliverance

Mám strašnou radost že jsem Backer a nakonec tedy dostanu jen ACT I jako celou hru s docela malou mapou místo plánovaných ACTů II a III. I když je pravda že na KS to mají kluci lyšácky ošéfované tak, že plánované ACTy fakt nikdy nemuseli vyjít....na zabití!

Mrkněte na novej gameplay. Už jsou venku nový ksichty a mapování obličeje a nevypadá to tak hnusně. Z mého hraní je to, ale stále docela nuda.
656151
Mám strašnou radost že jsem Backer a nakonec tedy dostanu jen ACT I jako celou hru s docela malou mapou místo plánovaných ACTů II a III. I když je pravda že na KS to mají kluci lyšácky ošéfované tak, že plánované ACTy fakt nikdy nemuseli vyjít....[link="http://games.tiscali.cz/oznameni/kingdom-come-nevyjde-na-tri-casti-prvni-hra-nabidne-uzavreny-pribeh-s-sanci-na-pokracovani-289654"]na zabití![/link] Mrkněte na novej [link="https://youtu.be/MMRBX-RwsI4"]gameplay[/link]. Už jsou venku nový ksichty a mapování obličeje a nevypadá to tak hnusně. Z mého hraní je to, ale stále docela nuda.
Kingdom Come: Deliverance
0 0
reagovat
Kompletní Neverwinter Nights i s datadisky zdarma, vážení!
656123
[link="https://www.gog.com/game/neverwinter_nights_diamond_edition"]Kompletní Neverwinter Nights [/link] i s datadisky zdarma, vážení!
0 0
reagovat

Black Friday

No tak MS začíná konečně taky s výprodejem na Windows store a např. Forza teď stojí o 35% méně. Lepší cena min. dalšího půl roku asi nebude.

Titanfall 2 je zase na Amazonu za necelých 800Kč. GoW 4 je taky ve slevě, to jde ale pořídit levněji jako NVIDIA kupón.

No pěkně to začíná :+
655872
No tak MS začíná konečně taky s výprodejem na Windows store a např. Forza teď stojí o 35% méně. Lepší cena min. dalšího půl roku asi nebude. Titanfall 2 je zase na Amazonu za necelých 800Kč. GoW 4 je taky ve slevě, to jde ale pořídit levněji jako NVIDIA kupón. No pěkně to začíná *:+*
Black Friday
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

No bacha na to, to video je podle všeho silně zmanipulovaný link

Normálně nesnáším tyhle 4chan kecy, ale "Polygon is cancer"...
655858
No bacha na to, to video je podle všeho silně zmanipulovaný http://www.youtube.com/watch?v=Rol6HJ1uVjs Normálně nesnáším tyhle 4chan kecy, ale "Polygon is cancer"...
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
Jako chápu, že Ubi$hit mrví konverze na PC, ale i remaster Ezio trilogy to povyšuje na úplně jinou úroveň.:D
655825
Jako chápu, že Ubi$hit mrví konverze na PC, ale i [link="https://www.youtube.com/watch?v=RmnJvv-peF4"]remaster[/link] Ezio trilogy to povyšuje na úplně jinou úroveň.*:D*
0 0
reagovat
nemá někdo slevový voucher nebo klíč na Darkest Dungeon ? :o

Gwent bych taky ale vyzkoušel :D8)
655669
nemá někdo slevový voucher nebo klíč na Darkest Dungeon ? *:o* Gwent bych taky ale vyzkoušel *:D**8)*
0 0
reagovat

Gwent

Tak koukám, že už rozesílají pozvánky do closed bety :+
655653
Tak koukám, že už rozesílají pozvánky do closed bety *:+*
Gwent
0 0
reagovat
No mám PS4 s 2TB HDD a Pro s 1TB HDD a jak píšeš, tak HDD nejde prostě vyměnit, protože se při změně sám zformátuje.

Takže je nejdřív nutné přesunout data z 2TB v PS4 na 1TB(který jsem musel z Pro vyndat a připojit přes USB), přehodit PS 4 2TB HDD do PS4 Pro a nakopírovat data z 1TB HDD zpět.

A protože si budu nechávat i PS4(poputuje dál do rodiny), tak do něj dát 1TB HDD, který se mi zase zformátuje a nakopírovat data z PS4 Pro do PS4, tentokrát už díky bohu přes síťový kabel, který je rychlejší.
655532
No mám PS4 s 2TB HDD a Pro s 1TB HDD a jak píšeš, tak HDD nejde prostě vyměnit, protože se při změně sám zformátuje. Takže je nejdřív nutné přesunout data z 2TB v PS4 na 1TB(který jsem musel z Pro vyndat a připojit přes USB), přehodit PS 4 2TB HDD do PS4 Pro a nakopírovat data z 1TB HDD zpět. A protože si budu nechávat i PS4(poputuje dál do rodiny), tak do něj dát 1TB HDD, který se mi zase zformátuje a nakopírovat data z PS4 Pro do PS4, tentokrát už díky bohu přes síťový kabel, který je rychlejší.
0 0
reagovat
Z toho čo si napísal úplne nerozumiem čo presne robíš, len chcem poznamenať, že od niekoľkých ľudí som počul, že nejde zobrať disk z normal PS4 a dať ho do Pro, treba ho najprv formátovať.
655530
Z toho čo si napísal úplne nerozumiem čo presne robíš, len chcem poznamenať, že od niekoľkých ľudí som počul, že nejde zobrať disk z normal PS4 a dať ho do Pro, treba ho najprv formátovať.
0 0
reagovat
No super, přesun her z PS4 do PS4 Pro mi díky kombinaci 2TB a 1TB disku zabere kolem 15h...nejdřív přesunout hry z 2TB disku na 1TB přes USB kabel, pak dát 2TB do PS4 Pro, přesunout hry na něj a 1TB dát do PS4 a zkopírovat hry z Pro...
655529
No super, přesun her z PS4 do PS4 Pro mi díky kombinaci 2TB a 1TB disku zabere kolem 15h...nejdřív přesunout hry z 2TB disku na 1TB přes USB kabel, pak dát 2TB do PS4 Pro, přesunout hry na něj a 1TB dát do PS4 a zkopírovat hry z Pro...
0 0
reagovat
A k Ubi30 je teď zdarma Far Cry: Blood Dragon :)
655519
A k Ubi30 je teď zdarma Far Cry: Blood Dragon *:)*
0 0
reagovat
Na Humble Bundle je ještě den zdarma k dostání komplet Dirt 3.
655517
Na Humble Bundle je ještě den zdarma k dostání [link="https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game"]komplet Dirt 3[/link].
0 0
reagovat
Jsem rád, kam se to vydalo, ale zatím to působí, jakoby nevěděli, jak se prezentovat. A hlavní týpek vypadá strašně. Asi tentokrát dojde na úpravu ksichtu
655385
Jsem rád, kam se to vydalo, ale zatím to působí, jakoby nevěděli, jak se prezentovat. A hlavní týpek vypadá strašně. Asi tentokrát dojde na úpravu ksichtu
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

Hmmm jedničku i dvojku miluju, ale tenhle trailer je strašně nezajímavej.... no nechám se překvapit dobré sci-fi si vždycky rád zahraju...
655369
Hmmm jedničku i dvojku miluju, ale tenhle trailer je strašně nezajímavej.... no nechám se překvapit dobré sci-fi si vždycky rád zahraju...
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se