Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6901 - 6920 Napsat příspěvek

Kostej

Áno. :D I keď bral by som aj to jak sa ti stavá level počas toho jak ho hráš či SIR kit/Smart Pistol na konci ak si hral i jedničku.

657058
[spoiler]Áno. *:D* I keď bral by som aj to jak sa ti stavá level počas toho jak ho hráš či SIR kit/Smart Pistol na konci ak si hral i jedničku.[/spoiler]
Kostej
0 0
reagovat
TF2 je pěkná sračka teda... a upřímně, kdybych tady na to nenarazil, tak jsem na to už zapomněl, protože nikdo se o té konině nikde už snad nebaví ani :)
657057
TF2 je pěkná sračka teda... a upřímně, kdybych tady na to nenarazil, tak jsem na to už zapomněl, protože nikdo se o té konině nikde už snad nebaví ani :)
0 0
reagovat
Vsichni assasini na humble bundlu za nejakejch 15 ecek
657056
Vsichni assasini na humble bundlu za nejakejch 15 ecek
0 0
reagovat

kubqo

"Ten" level je
ten s dvěma časovejma rovinama
?
657055
"Ten" level je [spoiler]ten s dvěma časovejma rovinama[/spoiler] ?
kubqo
0 0
reagovat

Pete

Potom daj vedieť keď prejdeš "ten" level ;)
657051
Potom daj vedieť keď prejdeš "ten" level *;)*
Pete
0 0
reagovat

Titanfall 2

Získalo si mě to už takhle od startu, co zalezu do robota a jdu dávat po plechový tlamě těm dalším, zatim boží :+
657049
Získalo si mě to už takhle od startu, co zalezu do robota a jdu dávat po plechový tlamě těm dalším, zatim boží *:+*
Titanfall 2
0 0
reagovat
snazej se to okecat pekne, ale asi 2 mesice zpatky jsem videl nejaky gameplay video z tovarny a to byla hruzna nuda kde to kropili o sto sest
656950
snazej se to okecat pekne, ale asi 2 mesice zpatky jsem videl nejaky gameplay video z tovarny a to byla hruzna nuda kde to kropili o sto sest
0 0
reagovat

Escape From Tarkov

Sedmnácti minutový video z toho kam hra v uzavřené alfě prozatím došla a něco víc o jejich plánech. Líbí se mi jejich úkrok stranou od modelu hry ala Day Z do spíše MP RPG hry ve stylu Divison nebo Stalkera, ovšem s realným poškozením a chováním zbraní, kde bude jak free roam, tak instancované raidy (jak ve skupině tak solo) a arény pro klanové války. Hodně jim přeju úspěch, protože nic tak propracovanýho tu zatím nebylo...což možná bude i kámen úrazu.
656949
[link="https://youtu.be/S67SbYq5NdY"]Sedmnácti minutový video[/link] z toho kam hra v uzavřené alfě prozatím došla a něco víc o jejich plánech. Líbí se mi jejich úkrok stranou od modelu hry ala Day Z do spíše MP RPG hry ve stylu Divison nebo Stalkera, ovšem s realným poškozením a chováním zbraní, kde bude jak free roam, tak instancované raidy (jak ve skupině tak solo) a arény pro klanové války. Hodně jim přeju úspěch, protože nic tak propracovanýho tu zatím nebylo...což možná bude i kámen úrazu.
Escape From Tarkov
0 0
reagovat

kubqo

koupil jsem Darkest Dungeon :D
656772
koupil jsem Darkest Dungeon *:D*
kubqo
0 0
reagovat
a inak začal Steam Winter Sale aj s hlasovaním za hry v tých ich kategóriách. u mňa už padli prvé obete: That Dragon Cancer, Far Cry 4, 1979 Revolution, Saints Row 4 GOTC edícia.
656763
a inak začal Steam Winter Sale aj s hlasovaním za hry v tých ich kategóriách. u mňa už padli prvé obete: That Dragon Cancer, Far Cry 4, 1979 Revolution, Saints Row 4 GOTC edícia.
0 0
reagovat
Grid je na Humble Bundle zadarmiko.
656762
Grid je na Humble Bundle [link="https://www.humblebundle.com/store/grid-free-game"]zadarmiko[/link].
0 0
reagovat
ubisoft ubi 30  hry zdarma... každý měsíc jedna, teď všechny k dispozici. Pokud tedy chcete:
Prince of Persia: Sands of Time
Splinter Cell
Rayman Origins
The Crew
Beyond Good and Evil
Far Cry: Blood Dragon
Assassins Creed III

tak link

*pozor: poslední den :)
656661
ubisoft ubi 30  hry zdarma... každý měsíc jedna, teď všechny k dispozici. Pokud tedy chcete: Prince of Persia: Sands of Time Splinter Cell Rayman Origins The Crew Beyond Good and Evil Far Cry: Blood Dragon Assassins Creed III tak http://club.ubisoft.com/cs-CZ/ubi30 *pozor: poslední den *:)*
0 0
reagovat
inside
10/10 - oproti limbu snazsi, ale logicka hra neni jadro pudla. ke konci je to naprosto bozi. upstream color + the cabin in the woods + the blob.
656394
inside 10/10 - oproti limbu snazsi, ale logicka hra neni jadro pudla. ke konci je to naprosto bozi. [spoiler]upstream color + the cabin in the woods + the blob.[/spoiler]
0 0
reagovat
jj, Kingdom vypadá parádně
656376
jj, Kingdom vypadá parádně
0 0
reagovat
Vardant: Bude vůbec ten Spidey příští rok? Že teď na PSX nic neukázali, tak si tím už moc jistej nejsem...

Jinak teda Kingdom Come vypadá lépe a lépe: link
656375
Vardant: Bude vůbec ten Spidey příští rok? Že teď na PSX nic neukázali, tak si tím už moc jistej nejsem... Jinak teda Kingdom Come vypadá lépe a lépe: http://www.youtube.com/watch?v=JyWqCew1g-A
0 0
reagovat
Inu, jenom připomínám, že právě vyšla Shadow Tactics: Blades of the Shogun, což jsou defacto Commandos z období feudálního Japonska :)

Na Steamu
i na GOGu.

Tak já zas jdu...
656302
Inu, jenom připomínám, že právě vyšla Shadow Tactics: Blades of the Shogun, což jsou defacto Commandos z období feudálního Japonska :) [link="http://store.steampowered.com/app/41824 ... _4_1401_45"]Na Steamu [/link] i na GOGu. Tak já zas jdu...
0 0
reagovat
656196
[link="https://www.youtube.com/watch?v=Rs0nWgRBm1Q"]Joel a Ellie jsou zpět[/link]!!*:+*
0 0
reagovat
Dopozeral som The Game Awards a teda toľko (nie až tak moc) skrytých správ a odkazov v prelovoch a rozhovoroch som hádam ešte v žiadnej live show nevidel.


Vardant
ježiš ani mi to nespomínaj. ja mám v záložkách nejaké IGN guides and vždy keď otvorím záložku tak ma to hodí na "stránka nenalezena" na tejto cz/sk verzii. to je tak otravné
656195
Dopozeral som The Game Awards a teda toľko (nie až tak moc) skrytých správ a odkazov v prelovoch a rozhovoroch som hádam ešte v žiadnej live show nevidel. [b]Vardant[/b] ježiš ani mi to nespomínaj. ja mám v záložkách nejaké IGN guides and vždy keď otvorím záložku tak ma to hodí na "stránka nenalezena" na tejto cz/sk verzii. to je tak otravné
0 0
reagovat

IGN

Ona existuje česká verze?! link wtf? :o
656193
Ona existuje česká verze?! http://cz.ign.com/ wtf? *:o*
IGN
0 0
reagovat
at je to, co je to, doufam ze hra bude o necem jinem, nez tlusTorrovi v kanále a kostvojácích s EMOmikelsenem v čele.
656181
at je to, co je to, doufam ze hra bude o necem jinem, nez tlusTorrovi v kanále a kostvojácích s EMOmikelsenem v čele.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se