Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 41 - 60 Napsat příspěvek
Já jsem na šestku zvědavý.
Retro trilogii trojky jsem spíš odkoukával ve škole u kámošů, než že jsem ji hrál (byť chvíli něco hrál) a z ostatních dílů jen Online pětky a to řádově několik málo hodin. Příběhová část mě lákala, ale herní postavy a příběh mě spolehlivě odradily.
Na druhou stranu jsem hadrcore fanoušek Redka, kde ty hodiny jak v singlu dvojky i jedničky, tak Onlinu, stoupají do astronomických výšek.
Šestka nebude revoluce, ale "pouze" evoluce. Sevřené mise mi toliko nevadí u příběhové části, ale chápu, že ten sandbox by měl být mnohem otevřenější a smysluplnější. Co si ale budeme povídat, nakonec budeme všichni do jednoho hledat čelisti nad ultra ultra ultra posedlostí detaily a propracovaností animací a tím pádem živostí toho imaginárního světa.
A tam, kde HAL chce víc satiry, mi imponuje, že se spíš přiklání k vážnější notě. Ten romantický základ mě osobně přijde zdaleka největší pro a jako něco, kvůli čemu si ji asi opravdu reálně zahraju. Až na PC...
978652
Já jsem na šestku zvědavý. Retro trilogii trojky jsem spíš odkoukával ve škole u kámošů, než že jsem ji hrál (byť chvíli něco hrál) a z ostatních dílů jen Online pětky a to řádově několik málo hodin. Příběhová část mě lákala, ale herní postavy a příběh mě spolehlivě odradily. Na druhou stranu jsem hadrcore fanoušek Redka, kde ty hodiny jak v singlu dvojky i jedničky, tak Onlinu, stoupají do astronomických výšek. Šestka nebude revoluce, ale "pouze" evoluce. Sevřené mise mi toliko nevadí u příběhové části, ale chápu, že ten sandbox by měl být mnohem otevřenější a smysluplnější. Co si ale budeme povídat, nakonec budeme všichni do jednoho hledat čelisti nad ultra ultra ultra posedlostí detaily a propracovaností animací a tím pádem živostí toho imaginárního světa. A tam, kde HAL chce víc satiry, mi imponuje, že se spíš přiklání k vážnější notě. Ten romantický základ mě osobně přijde zdaleka největší pro a jako něco, kvůli čemu si ji asi opravdu reálně zahraju. Až na PC...
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jsem na tom podobně, i když těch nových her bylo víc - krom KCD 2 ještě Dune: Awakening (dokonce jsem připlatil za Deluxe verzi) a Star Citizen který je teď už taky dražší. A naposledy Subnautica 2 která je za těch $30.
... damn, získal jsem koukám nepěkný zvyk kupovat hry které ještě ani nejsou hotové :D
978639
Jsem na tom podobně, i když těch nových her bylo víc - krom KCD 2 ještě Dune: Awakening (dokonce jsem připlatil za Deluxe verzi) a Star Citizen který je teď už taky dražší. A naposledy Subnautica 2 která je za těch $30. ... damn, získal jsem koukám nepěkný zvyk kupovat hry které ještě ani nejsou hotové *:D*
978637
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
"jejich design je IMHO velmi zastaralý (*)"

Naprostý souhlas, a nevěřím že Rockstar na tohle má - jednak schopnosti designerů, ale hlavně vůli, protože lidi jim ten skriptovaný styl misí žerou, tak jako žerou to Call of Duty. No já si mnohem radši zahraju Stalkera. Snad jednou někdo udělá městský open world který bude sice mnohem méně detailní, ale mnohem víc skutečně open. Stejně jako tebe mě to nudí, nudilo mě to i v RDR2 jehož mise jsou dost nahovno, naštěstí ten je mimo ně i dost fajn survival sandbox (což u GTA série moc nehrozí).

Btw divím se že adoruješ čtyřku, ta byla taky lautr to samé, a navíc ty mise a příběhová struktura byly hrozně repetivní (ani jsem ji nedohrál, vykašlal jsem se na ni potom co se asi počtvrté zopakovala struktura "seznámíš se s týpkem, uděláš pro něj sérii pár skriptovaných misí které jsi už velmi podobné hrál dřív, týpek tě zradí ale seznámíš se přitom s dalším a rinse and repeat"). Ale chápu že tobě asi víc vyhovoval gameplay a "realističtější" styl řízení, mě naopak.

Od GTA bych hlavně chtěl aby se vrátili k uvolněnému vibe Vice City s jeho eighties soundtrackem a přepáleným humorem, pro které mám ten díl nejraději, ale z trailerů ten pocit nemám.
978638
"jejich design je IMHO velmi zastaralý (*)" Naprostý souhlas, a nevěřím že Rockstar na tohle má - jednak schopnosti designerů, ale hlavně vůli, protože lidi jim ten skriptovaný styl misí žerou, tak jako žerou to Call of Duty. No já si mnohem radši zahraju Stalkera. Snad jednou někdo udělá městský open world který bude sice mnohem méně detailní, ale mnohem víc skutečně open. Stejně jako tebe mě to nudí, nudilo mě to i v RDR2 jehož mise jsou dost nahovno, naštěstí ten je mimo ně i dost fajn survival sandbox (což u GTA série moc nehrozí). Btw divím se že adoruješ čtyřku, ta byla taky lautr to samé, a navíc ty mise a příběhová struktura byly hrozně repetivní (ani jsem ji nedohrál, vykašlal jsem se na ni potom co se asi počtvrté zopakovala struktura "seznámíš se s týpkem, uděláš pro něj sérii pár skriptovaných misí které jsi už velmi podobné hrál dřív, týpek tě zradí ale seznámíš se přitom s dalším a rinse and repeat"). Ale chápu že tobě asi víc vyhovoval gameplay a "realističtější" styl řízení, mě naopak. Od GTA bych hlavně chtěl aby se vrátili k uvolněnému vibe Vice City s jeho eighties soundtrackem a přepáleným humorem, pro které mám ten díl nejraději, ale z trailerů ten pocit nemám.
978636
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: HAL
S inflací sice souhlasím, ale také je pravda, že cena her šla výrazně dolů. Mnoho heavy hitters jsou free to play, existují různé game passy a také hráči kupují ve slevách, či dostávají kousky k PS účtu apod.
Za sebe nakupuju jen ve slevách už x let, vlastně nevím, kdy jsem na steamu koupil něco za víc jak ~$30.
Resp. se koukám a naposledy KCD2 (rok a půl zpět) a předtím (překvapivě zrovna) Resi Village, což je 5 let nazpět.
Mezi tím mám transakce v rozsahu $5-$20... V tom období mám 57 nákupů. Jen dva byly za plnou cenu a další asi 3 za $30... 
978637
S inflací sice souhlasím, ale také je pravda, že cena her šla výrazně dolů. Mnoho heavy hitters jsou free to play, existují různé game passy a také hráči kupují ve slevách, či dostávají kousky k PS účtu apod. Za sebe nakupuju jen ve slevách už x let, vlastně nevím, kdy jsem na steamu koupil něco za víc jak ~$30. Resp. se koukám a naposledy KCD2 (rok a půl zpět) a předtím (překvapivě zrovna) Resi Village, což je 5 let nazpět. Mezi tím mám transakce v rozsahu $5-$20... V tom období mám 57 nákupů. Jen dva byly za plnou cenu a další asi 3 za $30... 
978598
0 0
reagují: HAL
reagovat
Tak na GTA se těším, ale opatrně.
Pro mě byla vrchol 4... (a v mnoha směrech mi vlastně přišlo i nejzajímavější SA, jen je dnes prehistorické). Rockstar se tomu ale vzdaluje. Pětka je spíš takové open world Call Of Duty, než že bych k tomu měl jakýkoli lepší vztah, jejich design je IMHO velmi zastaralý (*) a pro mě nudný.
A vzhledem k tomu, že RDR2 je totéž jako GTA5, tak mě to fakt nechává chladným. Někdy si to (asi) zahraju, ale že bych kvůli tomu nespal, to fakt ne.

(*) kdo neviděl tak doporučuju link. Každopádně stručná verze je, že bych chtěl open design co se týče misí, možná i jejich výběru či globálního vývoje, ale určitě během realizace. Udělat masivní open world, kde se budou autům zvětšovat výfuky podle zahřátí (asi, nevím, odvozuji) mě fakt nevytrhne, když každá honička bude perfektně naskriptovaný set piece, u kterého si nemůžu vybrat auto, nesmím objet lampu zleva abych skript nerozbil atd. atp.

Nerad to používám jako slovní spojení, ale "vyrostl jsem z toho" tady pro mě platí z daleka nejvíc.

PS: V jedné části toho videa mluví o cestě po střechách, jak našel nějakou lokaci atd... aby jej to pak nepustilo kvůli skriptu dál. Stalo se mi TOTÉŽ. Ne něco podobného, PŘESNĚ TOTÉŽ. objevil jsem únikovou cestu před tím, než jsem spustil tu misi. Super zážitek. Díky Rockstare.
978636
Tak na GTA se těším, ale opatrně. Pro mě byla vrchol 4... (a v mnoha směrech mi vlastně přišlo i nejzajímavější SA, jen je dnes prehistorické). Rockstar se tomu ale vzdaluje. Pětka je spíš takové open world Call Of Duty, než že bych k tomu měl jakýkoli lepší vztah, jejich design je IMHO velmi zastaralý (*) a pro mě nudný. A vzhledem k tomu, že RDR2 je totéž jako GTA5, tak mě to fakt nechává chladným. Někdy si to (asi) zahraju, ale že bych kvůli tomu nespal, to fakt ne. (*) kdo neviděl tak doporučuju [url=https://youtu.be/MvJPKOLDSos]link[/url]. Každopádně stručná verze je, že bych chtěl open design co se týče misí, možná i jejich výběru či globálního vývoje, ale určitě během realizace. Udělat masivní open world, kde se budou autům zvětšovat výfuky podle zahřátí (asi, nevím, odvozuji) mě fakt nevytrhne, když každá honička bude perfektně naskriptovaný set piece, u kterého si nemůžu vybrat auto, nesmím objet lampu zleva abych skript nerozbil atd. atp. Nerad to používám jako slovní spojení, ale "vyrostl jsem z toho" tady pro mě platí z daleka nejvíc. PS: V jedné části toho videa mluví o cestě po střechách, jak našel nějakou lokaci atd... aby jej to pak nepustilo kvůli skriptu dál. Stalo se mi TOTÉŽ. Ne něco podobného, PŘESNĚ TOTÉŽ. objevil jsem únikovou cestu před tím, než jsem spustil tu misi. Super zážitek. Díky Rockstare.
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: departed
Událost desetiletí to určitě bude, svět se zastaví. Těším se až o tom South Park udělá další díl:D
978630
Událost desetiletí to určitě bude, svět se zastaví. Těším se až o tom South Park udělá další díl*:D*
978629
1 0
reagovat
Jinak půjdu proti zdejšímu proudu a říkám, že se na GTA 6 těším. :))

R* jsou pro mě záruka kvality a jejich gtačka stovky hodin zábavy, pokoří hned několik laťek, ostatní hry pro mne v době vydání půjdou bokem, beru si minimálně dva dny volna na rozjezd a budu si to užívat maximálně, protože to bude událost desetiletí a chci si to užít se vším všudy. ✌️
978629
Jinak půjdu proti zdejšímu proudu a říkám, že se na GTA 6 těším. *:))* R* jsou pro mě záruka kvality a jejich gtačka stovky hodin zábavy, pokoří hned několik laťek, ostatní hry pro mne v době vydání půjdou bokem, beru si minimálně dva dny volna na rozjezd a budu si to užívat maximálně, protože to bude událost desetiletí a chci si to užít se vším všudy. ✌️
7 0
reagují: HAL
reagovat
Fanoušci hororu budou mít příští rok krásné žně.
978626
Fanoušci [url=https://imgur.com/a/gVfyd3v]hororu[/url] budou mít příští rok krásné žně.
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Som zvedavý, či sa potvrdí 30fps lock. A ak áno, tak aká bude reakcia komunity. S predajmi to asi nič nespraví, ale dnes už sú aj konzolisti celkom zvyknutí a ochotní priznať, že viac fps nie je hoax, ale je tam viditeľný rozdiel a to kurva veľký. Ja by som teda radšej počkal na pc.
978607
Som zvedavý, či sa potvrdí 30fps lock. A ak áno, tak aká bude reakcia komunity. S predajmi to asi nič nespraví, ale dnes už sú aj konzolisti celkom zvyknutí a ochotní priznať, že viac fps nie je hoax, ale je tam viditeľný rozdiel a to kurva veľký. Ja by som teda radšej počkal na pc.
978585
1 0
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Ja bych si to i koupil a zahral, ale mam jen PC a za rok/dva uz me to nebude zajimat vubec. Ted me jen zajima jak zabugovane to pri releasu bude. :D
978606
Ja bych si to i koupil a zahral, ale mam jen PC a za rok/dva uz me to nebude zajimat vubec. Ted me jen zajima jak zabugovane to pri releasu bude. *:D*
978604
1 0
reagovat
Som rád že nie som jediný koho nezaujíma GTA. :D Teším sa až to konečne vyjde a firmy budú moc normálne vydávať hry a nebudú sa musieť pozerať či tam nie je hra od Rockstar. :D
978604
Som rád že nie som jediný koho nezaujíma GTA. *:D* Teším sa až to konečne vyjde a firmy budú moc normálne vydávať hry a nebudú sa musieť pozerať či tam nie je hra od Rockstar. *:D*
4 0
reagují: speta.jr
reagovat
Me to taky nebere. Naopak jsem nas.any, ze presunuli Fable...
Ale kvuli ženě to koupim, chceme to hrat na stridacku.
978603
Me to taky nebere. Naopak jsem nas.any, ze presunuli Fable... Ale kvuli ženě to koupim, chceme to hrat na stridacku.
2 0
reagovat
reaguje na: connor
Taky tak. Naštěstí, mám mnohem zajímavějších her v backlogu hrozně moc :D

A oni si tu cenovku mohou dovolit, konzoloví hráči jim to stejně budou nadšeně rvát z rukou - spousta lidí bude sice na netu nadávat jak je to hrozné (ve skutečnosti tím jen doženou inflaci, hraní dnes je levnější než kdy dřív), ale reálně lidi nemají problém za hry utrácet dost velké peníze, sám to vidím na Star Citizen a Elite: Dangerous kde lidi nadšeně sypou real money za nové lodě které ve hře mohou dostat zadarmo, jen za cash je budou mít o pár měsíců dřív.
U Elite na tenhle model produkční společnost přešla až nedávno a sama byla překvapená jak moc jim to sype, a Star Citizen... no ten nedávno překonal miliardu.
978598
Taky tak. Naštěstí, mám mnohem zajímavějších her v backlogu hrozně moc *:D* A oni si tu cenovku mohou dovolit, konzoloví hráči jim to stejně budou nadšeně rvát z rukou - spousta lidí bude sice na netu nadávat jak je to hrozné (ve skutečnosti tím jen doženou inflaci, hraní dnes je levnější než kdy dřív), ale reálně lidi nemají problém za hry utrácet dost velké peníze, sám to vidím na Star Citizen a Elite: Dangerous kde lidi nadšeně sypou real money za nové lodě které ve hře mohou dostat zadarmo, jen za cash je budou mít o pár měsíců dřív. U Elite na tenhle model produkční společnost přešla až nedávno a sama byla překvapená jak moc jim to sype, a Star Citizen... no ten nedávno překonal miliardu.
978595
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Demonic8
Díky za link. Oplatím touhle parádní video esejí z pár let nazpět :+

Jinak já čekám o kolik to půjde dolů v rámci Steam Summer Sale a jestli to tou dobou už bude dostatečně opatchované.
978597
Díky za link. Oplatím [url=https://youtu.be/1CpNPLCohUg]touhle parádní video esejí[/url] z pár let nazpět *:+* Jinak já čekám o kolik to půjde dolů v rámci Steam Summer Sale a jestli to tou dobou už bude dostatečně opatchované.
978584
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Mě (aspoň prozatím) taky moc ne, navíc já si to zahraju stejně přinejlepším až tak rok po vydání (s takovou cenovkou ale spíše ještě později), protože hraju jen na PC. 
978595
Mě (aspoň prozatím) taky moc ne, navíc já si to zahraju stejně přinejlepším až tak rok po vydání (s takovou cenovkou ale spíše ještě později), protože hraju jen na PC. 
978594
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: connor
Právě těch 100 to podle mě bude. Ještě že mě ta hra moc nebere :D
978594
Právě těch 100 to podle mě bude. Ještě že mě ta hra moc nebere *:D*
978593
6 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
No výš než 80 doufám nepůjdou, a i to je už podle mě dost přemrštěná cena. Kterou si naneštěstí Rockstar může dovolit... Protože ten si může dovolit i 100. :)
978593
No výš než 80 doufám nepůjdou, a i to je už podle mě dost přemrštěná cena. Kterou si naneštěstí Rockstar může dovolit... Protože ten si může dovolit i 100. *:)*
978591
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HotShot
Až bude čeština. Podle reakcí i z komunity je to herně ale dobré. Sráží to ale technické bugy, takže bude opravdu lepší si počkat, až to vyladěj
978592
Až bude čeština. Podle reakcí i z komunity je to herně ale dobré. Sráží to ale technické bugy, takže bude opravdu lepší si počkat, až to vyladěj
978583
1 0
reagovat
reaguje na: connor
Spíš mě zajímá cenovka, jestli se leknu nebo oddechnu. :D
978591
Spíš mě zajímá cenovka, jestli se leknu nebo oddechnu. *:D*
978587
1 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Tyller
Snad ano, já si teda nepamatoval už nic, ale teď jsem si to dohledal a RDR2 měl dokonce dva docela výživné gameplay videa a asi 3 trailery. 
978590
Snad ano, já si teda nepamatoval už nic, ale teď jsem si to dohledal a RDR2 měl dokonce dva docela výživné gameplay videa a asi 3 trailery. 
978589
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se