Nechal jsem to, jak to hra doporučila - 1st person Grace a 3rd person Leon a funguje to krásně. Oproti (skvěle) pohádkový osmičce a skoro akční čtyřce jsem si při první pořádný lekačce málem lehnul pod stůl. Je to paráda :)
|
reagovat
|
No, oživim si to zapomenutý ovládání Resi 4, přes Chainsaw sisters, který mě zahnaly do kouta, dojdu ke konci a půjdu k tomuhle. 


