
Silksong venku a Steam servery jsou v háji. 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
), abych zas mohl po pár minutách denně sjíždět Silksong. Ghost of Yotei bohužel pro mě vyjde až někdy bůhvíkdy no.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|





|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|