Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 801 - 820 Napsat příspěvek
Silksong venku a Steam servery jsou v háji. :D
953957
Silksong venku a Steam servery jsou v háji. *:D*
4 0
reagují: Demonic8, Gonzi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To už by bolo nad 700 euro, to je moc 
953892
To už by bolo nad 700 euro, to je moc 
953881
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Bude to začínať tak že havaruje na žltom zihadle 
953891
Bude to začínať tak že havaruje na žltom zihadle 
953881
0 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Technicky Far Cry Primal :D alebo Splinter Cell: Blacklist.
953883
Technicky Far Cry Primal *:D* alebo Splinter Cell: Blacklist.
953875
9 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Bude to začínat tak, že mu ukradnou všechny zbraně?
953881
Bude to začínat tak, že mu ukradnou všechny zbraně?
953875
9 0
reagují: SteKi, Attikus
reagovat
Nový Bond se bude odehrávat i na Slovensku. To je ve zahraničních hrách snad poprvé ne?
953875
Nový Bond se bude odehrávat i na Slovensku. To je ve zahraničních hrách snad poprvé ne?
0 0
reagují: M.a.t.t., (=LIFTY=)
reagovat
Já zatím zvažuju, že si znovu pořídím nejlepší konzoli na světě - Steam Deck (klid, to byla jen hyperbola, kdybych to myslel vážně, tak řeknu PC :D), abych zas mohl po pár minutách denně sjíždět Silksong. Ghost of Yotei bohužel pro mě vyjde až někdy bůhvíkdy no.
953820
Já zatím zvažuju, že si znovu pořídím nejlepší konzoli na světě - Steam Deck [spoiler](klid, to byla jen hyperbola, kdybych to myslel vážně, tak řeknu PC *:D*)[/spoiler], abych zas mohl po pár minutách denně sjíždět Silksong. Ghost of Yotei bohužel pro mě vyjde až někdy bůhvíkdy no.
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já mám právě poslední k Death Stranding 2 a je to taková ta těžká umělotina. Už jsem měl od nich určitě lepší. Ale třeba to byla jen horší várka pro danou hru …. Nicméně Ghost of Yotei jsem stornoval, nebude čas přes Battlefield :-
953813
Já mám právě poslední k Death Stranding 2 a je to taková ta těžká umělotina. Už jsem měl od nich určitě lepší. Ale třeba to byla jen horší várka pro danou hru …. Nicméně Ghost of Yotei jsem stornoval, nebude čas přes Battlefield *:-*
953806
0 0
reagovat
reaguje na: esmo
Mám od nich k druhému Horizontu a je super:+
A aspoň mi na rozdíl od ovladače z Alzy dorazí...
953806
Mám od nich k druhému Horizontu a je super*:+* A aspoň mi na rozdíl od ovladače z Alzy dorazí...
953801
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Trička od Xzone jsou bídné kvality, na to bacha…
953801
Trička od Xzone jsou bídné kvality, na to bacha…
953796
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Prohlížel jsem dárky k Ghost of Yotei a nejlíp mi asi vychází tričko na Xzone.
Katanu na klíčky nechci (Smarty) a nálepky bych zas někam hodil a našel je,  až vyjde třetí díl. (Herni-svet)
To jen takovy maly výkřik do tmy a připomenutí, že už 3. Října.
To bych nějak mohl mít dohrané Silksong.
953796
Prohlížel jsem dárky k Ghost of Yotei a nejlíp mi asi vychází tričko na Xzone. Katanu na klíčky nechci (Smarty) a nálepky bych zas někam hodil a našel je,  až vyjde třetí díl. (Herni-svet) To jen takovy maly výkřik do tmy a připomenutí, že už 3. Října. To bych nějak mohl mít dohrané Silksong.
1 0
reagují: do_Od, esmo
reagovat
Wonder Ball a Haloween Run na Steamu zdarma
link
953731
Wonder Ball a Haloween Run na Steamu zdarma [url=https://x.com/mrspockcz/status/1963119545574470115?s=46]https://x.com/mrspockcz/status/1963119545574470115?s=46[/url]
3 0
reagovat
Beze srandy je tohle nejlepší diskuze od dvou Godzill a zrovna je Ted někde na Severním pólu.
953719
Beze srandy je tohle nejlepší diskuze od dvou Godzill a zrovna je Ted někde na Severním pólu.
6 0
reagovat
Nikdy, ale nikdy bych nevěřil, že někdy někdo uzme žezlo místní hysterky Diskovi... No vida, stalo se.?)?)?)?)?)
953708
Nikdy, ale nikdy bych nevěřil, že někdy někdo uzme žezlo místní hysterky Diskovi... No vida, stalo se.*?)**?)**?)**?)**?)*
8 0
reagovat
Tohle může skončit jedině svatbou. Kdyby sem chodil Bekmambetov, tak by z toho udělá další desktop film.
953703
Tohle může skončit jedině svatbou. Kdyby sem chodil Bekmambetov, tak by z toho udělá další desktop film.
13 0
reagovat
A ja pozerám že prečo v kecáni je tak dlho kľud ako v budhistickom chráme a ony sa medziľudské drámy presunuli sem. :+
953702
A ja pozerám že prečo v kecáni je tak dlho kľud ako v budhistickom chráme a ony sa medziľudské drámy presunuli sem. *:+*
10 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Sraz na Aljašce? :D
953701
Sraz na Aljašce? *:D*
953694
4 0
reagovat
jesus, a mně říkaj drama queen:D
953700
jesus, a mně říkaj drama queen*:D*
14 0
reagovat
reaguje na: connor
Už nechci. 
953696
Už nechci. 
953692
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vidíš, a já tě zase vnímám jako nepoučitelnýho trolla, který mění světonázor podle toho, jak zrovna fouká vítr, přechytralého brouka pytlíka, co si na internetu pořád musí něco kompenzovat a otravnýho čmrndu, co furt zoufale žebrá po mé pozornosti, jak kdybys měl crush nebo co a neuměl to dát líp najevo: vůbec nevidím důvod, proč bych se měl s někým takovým chtít bavit nedejbože víc znát. Zlepšit vztahy? Mně by bohatě stačila funkce ignore. :) 
953695
Vidíš, a já tě zase vnímám jako nepoučitelnýho trolla, který mění světonázor podle toho, jak zrovna fouká vítr, přechytralého brouka pytlíka, co si na internetu pořád musí něco kompenzovat a otravnýho čmrndu, co furt zoufale žebrá po mé pozornosti, jak kdybys měl crush nebo co a neuměl to dát líp najevo: vůbec nevidím důvod, proč bych se měl s někým takovým chtít bavit nedejbože víc znát. Zlepšit vztahy? Mně by bohatě stačila funkce ignore. *:)* 
953689
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se