V HK jsem si musel všechny bosse "vymačkat"
Ale dostalo se to až do takové fáze, kdy jsem finálního bosse dal na popáté a to docela ubralo na nějakém zážitku z velkého finálního střetu.
Nejhorší část Silksongu prostě zůstává tohle.
A Billewater je samozřejmě zlo.
BTW jakou používáte crest? Já střídám reapera a architecta a podle youtube jsem zjistil, že reapera nepreferuje nikdo, že prý je pomalý


