"Taky pomáhá rozlišení přístupu Ellie (víc stealth) vs Abby (run & gun), aby se člověk tolik nenudil."
Zrovna pri debate o kvalitách gameplayu TLoU2 ma onehdá napadla úvaha koľko hejtu čo tá hra schytala by asi naughtly dog teoreticky ušetrili, keby postava Abby bola chlapom. Zmena príbehu by tam nebola žiadna,
Gameplay by ostal rovnaký akurát by ľudia na nete nemohli prskat že im Woke zlikvidoval ďalšiu obľúbenú frančízu.
reaguje na:
Kostěj
|
reagovat
|
).
.
. Kdyby nechala Joela s Ellie před operací na pět minut promluvit, historie by se psala úplně jinak a lidstvo by se vesele mohlo mordovat v zase trochu jinejch kulisách a kvůli zase trochu jiným věcem. Což dobře věděl Joel a jeho volbě se ani trochu nedivím. Necháme-li stranou Marlene, přeci jen víc času na vychladnutí - a hlavně informací a důvodů, proč to udělat - měla Abby (jinak jednoznačně sympatičtější osoba z těch dvou stran).
. Ale možná se ta druhá věc vztahuje spíš na konzumenty z řad fanboyů, nerad bych tvůrcům křivdil.


Za 33 dní se prodalo 3,3 milionů kopií. Jen houšť!