Viz níž. Vezmi si průměrnou cenu * počet uživatelů, vyhraď si z toho 30% na provoz samotné služby, hosting atd., zbytek vyděl dvěma (rozpočet vs zisk daného studia) a uvidíš jaký rozpočet máš měsíčně na tvorbu her.
Dává to smysl pro "rok a víc staré hry". Pro novinky to smysl nedává vůbec. Je to marketing, který je asi fajn využít dokud to jde, ale časem to skončí, protože to naprosto nedává ekonomický smysl (podobně jako MoviePass).
reaguje na:
HAL
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|



Som vážne prekvapený aké dobré to je. Ale tipujem že ste to všetci hrali