No spíš už bylo načase. Čekám(e) na novýho Raymana od 2013... Origins i Legends jsou jedny z nej. 🙌
Hudební Black Betty level je naprosto top! 🎸🔥
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale hlavne je to dlouhe roky tema i v civilu, casto to zpusobuje vykonostni problemy hlavne tem, kteri si koupili legal kopii.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
|
reagovat
|