Dík, zrovna jsem nainstaloval.
Ale 75+ hodin, to jsi tam prozkoumal každý metr třikrát a vyloženě se loudal, nebo je ta hra opravdu tak dlouhá? HLTB tvrdí medián 26 hodin, hra vypadá esteticky moc hezky a ohlasy dobré takže jsem se po ní začal dívat jako po něčem rychlém čím si zkrátím čekání na full release Duny...
reaguje na:
Ex-SOLDIER
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|


Celkově parádní kousek.
Přínos toho, že si to hrdý předplatitel GP pustí v pátek večer na půl hodinky Je stejný jako to, že si ten daný člověk pustí jednu položku na Netflixu z toho kvanta, co si platí v rámci předplatného. Ano, metrika to je, ale je to neporovnatelné s hodnocením podle toho, kolik lidí za to dalo těch 80 USD a tudíž je jasné, že to mají v plánu aktivně hrát a stojí jim to za tu investici.
Každopádně dneska měřit skutečný úspěch mnohdy jinak ani nejde, vzhledem k tomu množství platforem a předplatitelských služeb.