
reaguje na:
SteKi
Skôr nie ako áno. Najväčší problém je v konzistencii. Generovanie obrázkov má v tomto najväčší problém a všetky pokroky tam boli zatiaľ len čiastkové. Videí ako to čo si sem zdieľal už bolo na nete viac než dosť pred mesiacmi a za tú dobu to nijak nepokročilo. Imho to vyzerá ako nejaký cool filter pre mobily. Ak to chceš využiť v profesionálnej sfére na nejaký concept art alebo prvý draft, tak super, ale to je to o čom hovorím, že ti to pomôže, ale ľudí to fakt nenahradí. Je to len ďalší tool na uľahčenie práce ako milión iných toolov, ktoré prišli pred AI a ľudia z nich mali tiež veľké obavy, že nastane koniec sveta a stále sme tu 

|
reagovat
|
Každý kto aspoň trochu rozumie ako tieto AI fungujú vie, že to nikdy človeka nenahradí. Pomoc v kreatívnom procese áno, ale náhrada fakt nie.
Mám pocit, že je náš trh v tomto jako kvalita potravin - "specifické regionální potřeby". A nemyslím si úplně, že je to penezma. 

