Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21981 - 22000 Napsat příspěvek
reaguje na: Kostěj
Tak mam na mysli, ze se na ne ze vsech stran vali kritika a nadavky, at uz se Star Wars kuli cokoli.. a nedej boze, pokud by pak vysledek za moc nestal. (Ohledne GoT je samozrejme kritika na miste.)

Prezit neco takoveho chce nervy, nedivil bych se, kdyby tohle v jejich rozhodnuti hralo roli.

Jako o toxickem fandomu mluvim o lidech pisici vyhruzky smrti a podobne, a to nepochybuju, ze takovych magoru je v ramci GoT a SW dost.
733721
Tak mam na mysli, ze se na ne ze vsech stran vali kritika a nadavky, at uz se Star Wars kuli cokoli.. a nedej boze, pokud by pak vysledek za moc nestal. (Ohledne GoT je samozrejme kritika na miste.) Prezit neco takoveho chce nervy, nedivil bych se, kdyby tohle v jejich rozhodnuti hralo roli. Jako o toxickem fandomu mluvim o lidech pisici vyhruzky smrti a podobne, a to nepochybuju, ze takovych magoru je v ramci GoT a SW dost.
733585
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Co??? Myslím, že talentovaní jsou na to dost. ;)
733717
Co??? Myslím, že talentovaní jsou na to dost. *;)*
733713
2 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
Nooooooo
733713
Nooooooo
733688
3 -3
reagují: DarkSith
reagovat
awful = best new music :+
733696
awful = best [url=https://www.sputnikmusic.com/bestnewmusic]new[/url] music *:+*
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Já osobně bych nové Star Wars nejraději svěřil do rukou tvůrcům Stranger Things bratrům Dufferovim, protože věřím, že by odvedli skvělou práci. 8) 
733688
Já osobně bych nové Star Wars nejraději svěřil do rukou tvůrcům Stranger Things bratrům Dufferovim, protože věřím, že by odvedli skvělou práci. *8)* 
733565
6 -2
reagují: pepo
reagovat

Newspeak 21. století

Zhrzelejm fanouškům se dneska říká toxickej fandom? No ty krávo :)
733585
Zhrzelejm fanouškům se dneska říká toxickej fandom? No ty krávo :)
Newspeak 21. století
9 -3
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: verbst
Kdo bude radsi pracovat pro Netflix misto SW? Mozna se boji toxickeho fandomu, po finale GoT si toho imho dost zazili.
733578
Kdo bude radsi pracovat pro Netflix misto SW? Mozna se boji toxickeho fandomu, po finale GoT si toho imho dost zazili.
733565
1 -6
reagovat
Benioff & Weiss ruší svoje Star Wars... 
link
Pro někoho asi dobrá zpráva, mně osobně to mrzí. 

A trailer na Mandaloriana je strašná pecka. 
733565
Benioff & Weiss ruší svoje Star Wars...  https://deadline.com/2019/10/star-wars-setback-game-of-thrones-duo-david-benioff-d-b-weiss-exit-trilogy-1202771184/amp/?__twitter_impression=true Pro někoho asi dobrá zpráva, mně osobně to mrzí.  A trailer na Mandaloriana je strašná pecka. 
2 -2
reagují: DarkSith, Snipsley
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tak nejlepší nikdy nebude nikdo, vždy je co zlepšovat. Olmíku hraje ale do karet, že to tam stále voní novotou. 
733546
Tak nejlepší nikdy nebude nikdo, vždy je co zlepšovat. Olmíku hraje ale do karet, že to tam stále voní novotou. 
733523
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:+
733524
*:+*
733520
3 -3
reagovat
reaguje na: Clavius
Jak říkám, jas za mě v pořádku. Zvuk taky. Atmos sem slyšel jen třikrát, mám dojem, že ho pouštějí o stupínek potišej a k přimému zhodnocení bych potřeboval slyšet stejný mix (film) v obou kinech, ale taky bych ho asi neodstřelil. A to sem taky hnidopich ;).
Navíc dost záleží na daném filmu, což mohl být i tvůj problém, nevím. U mě fakt nehrozí, že bych jim přivíral oči.
Popkorn, nebo něco jiného si v kinech nedávám, tam nemůžu sloužit a jako kritérium to neberu.
Jako takhle - PC Olmik je imo lepší volba co do celkového zážitku. Technicky ale nejsou úplně top na to, abych o nich mohl tvrdit, že jsou úplně nejlepší...
733523
Jak říkám, jas za mě v pořádku. Zvuk taky. Atmos sem slyšel jen třikrát, mám dojem, že ho pouštějí o stupínek potišej a k přimému zhodnocení bych potřeboval slyšet stejný mix (film) v obou kinech, ale taky bych ho asi neodstřelil. A to sem taky hnidopich ;). Navíc dost záleží na daném filmu, což mohl být i tvůj problém, nevím. U mě fakt nehrozí, že bych jim přivíral oči. Popkorn, nebo něco jiného si v kinech nedávám, tam nemůžu sloužit a jako kritérium to neberu. Jako takhle - PC Olmik je imo lepší volba co do celkového zážitku. Technicky ale nejsou úplně top na to, abych o nich mohl tvrdit, že jsou úplně nejlepší...
733521
0 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: KARLOS
Moc tmavé a zvuk při vyšších hlasitostech praskal. Prostě něco, co za cenu vstupného nechceš.
Já v tom zlínském největším sále, který má Atmos, ještě nebyl, ale brácha je přes zvuk hnidopich a Atmos sál v Olomouci považuje za lepší.
Kdybych jedl popcorn nebo jiné pochutiny, tak by Premiere Cinemas taky vyhrálo, protože ten smradlavý sýrový popcorn (na míle daleko), který nabízí ve Zlatém Jablku, je něco příšerného :D:D:D.
733521
Moc tmavé a zvuk při vyšších hlasitostech praskal. Prostě něco, co za cenu vstupného nechceš. Já v tom zlínském největším sále, který má Atmos, ještě nebyl, ale brácha je přes zvuk hnidopich a Atmos sál v Olomouci považuje za lepší. Kdybych jedl popcorn nebo jiné pochutiny, tak by Premiere Cinemas taky vyhrálo, protože ten smradlavý sýrový popcorn (na míle daleko), který nabízí ve Zlatém Jablku, je něco příšerného *:D**:D**:D*.
733512
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
Ty vole do psích pochev! Měl jsem v kecárně rozepsanou recenzi asi na 7 filmů a omylem kliknul na link jinam. :D:(
733520
Ty vole do psích pochev! Měl jsem v kecárně rozepsanou recenzi asi na 7 filmů a omylem kliknul na link jinam. *:D**:(*
3 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Clavius
Seřízení, světelnost i nástřel naprosto v pořátku, víceméně sály 1, 2 a 3 a popravdě musím říct, že zrovna na Šantovce v sále s Atmosem se mi nejednou stalo, že lampa viditelně neměla potřebný výsvit (což může být ale dáno i špatným dimenzováním setupu, protože to byl v tom sále dlouhodobější "problém" - bavíme se ale v rámci hnidopišství, kde se stabilně drželi na přijatelné úrovni) a hlavně tam světla v sále zhasínají až během prvých sekund vlastního filmu, což mi jednoduše vadí.
GAC se aspoň co obrazu fakt drží přijatelně, samozřejmně nemůžu posoudit celoplošně, já se tam dostanu jednou dvakrát do měsíce, možná míň. Jednička už má konečně Atmos a i malé sály mi zvukově přijdou v pořátku.
V čem konkrétně to byla katastrofa?
733512
Seřízení, světelnost i nástřel naprosto v pořátku, víceméně sály 1, 2 a 3 a popravdě musím říct, že zrovna na Šantovce v sále s Atmosem se mi nejednou stalo, že lampa viditelně neměla potřebný výsvit (což může být ale dáno i špatným dimenzováním setupu, protože to byl v tom sále dlouhodobější "problém" - bavíme se ale v rámci hnidopišství, kde se stabilně drželi na přijatelné úrovni) a hlavně tam světla v sále zhasínají až během prvých sekund vlastního filmu, což mi jednoduše vadí. GAC se aspoň co obrazu fakt drží přijatelně, samozřejmně nemůžu posoudit celoplošně, já se tam dostanu jednou dvakrát do měsíce, možná míň. Jednička už má konečně Atmos a i malé sály mi zvukově přijdou v pořátku. V čem konkrétně to byla katastrofa?
733479
1 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: KARLOS
Ve Zlíně a spokojen? Já tam byl cca před 1/2 rokem a byla to katastrofa (jeden z těch menších sálů a klasika ve 2D). Jinak souhlas, že management toho kina je jedna velká bída.
Do Olomouce jezdím jen do toho největšího sálu s Atmosem a nikdy jsem tam neměl problém (skvěle se mi tam sedí a obraz mi v pořádku). Ale je nutné si přiznat, že jsem tam byl naposledy loni v prosinci. 
733479
Ve Zlíně a spokojen? Já tam byl cca před 1/2 rokem a byla to katastrofa (jeden z těch menších sálů a klasika ve 2D). Jinak souhlas, že management toho kina je jedna velká bída. Do Olomouce jezdím jen do toho největšího sálu s Atmosem a nikdy jsem tam neměl problém (skvěle se mi tam sedí a obraz mi v pořádku). Ale je nutné si přiznat, že jsem tam byl naposledy loni v prosinci. 
733468
1 0
reagují: KARLOS
reagovat
Já v Šantovce nebyl už přes rok, ale poslední návštěvy sem měl trochu výhrady k obrazové prezentaci. Nic markantního, ale jako TOP bych je už úplně neoznačil...
Z multiplexů mají suverénně nejlepší obraz ve zlínském Jabku (aktuálně - cca tři roky - můžu porovnávat Zlín GAC, Olomouc PC a Prahu CC Floru a Slováč, CS Anděl), což je jediný důvod, proč tam vůbec ještě jezdím, protože jinak mě to kino neuvěřitelně sere vším ostatním (program mají strašný, vedení čučí jenom čistě na profit, zákaznický přístup na bodu mrazu).
733468
Já v Šantovce nebyl už přes rok, ale poslední návštěvy sem měl trochu výhrady k obrazové prezentaci. Nic markantního, ale jako TOP bych je už úplně neoznačil... Z multiplexů mají suverénně nejlepší obraz ve zlínském Jabku (aktuálně - cca tři roky - můžu porovnávat Zlín GAC, Olomouc PC a Prahu CC Floru a Slováč, CS Anděl), což je jediný důvod, proč tam vůbec ještě jezdím, protože jinak mě to kino neuvěřitelně sere vším ostatním (program mají strašný, vedení čučí jenom čistě na profit, zákaznický přístup na bodu mrazu).
0 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: Clavius
to se hezky čte, teď jdu do Šantovky poprvé na Terminátora ;)
733465
to se hezky čte, teď jdu do Šantovky poprvé na Terminátora *;)*
733461
0 0
reagovat
reaguje na: Clavius
Z Brna možná. Ale pro mě z Vysočiny je ta Olomouc už skoro stejně daleko jak Praha :) Do obou i tak 1-2x do roka zavítám, ale už je to opravdu výlet spojený např. s akcí s kámošema, nebo musí jít o nějakou výjimečnou filmovou událost (IMAX, Nolan, ...). Brno mám víc jako přirozeně spádový město, kam jezdím z nejrůznějších důvodů a dá se vzít "na otočku" po práci.
733464
Z Brna možná. Ale pro mě z Vysočiny je ta Olomouc už skoro stejně daleko jak Praha :) Do obou i tak 1-2x do roka zavítám, ale už je to opravdu výlet spojený např. s akcí s kámošema, nebo musí jít o nějakou výjimečnou filmovou událost (IMAX, Nolan, ...). Brno mám víc jako přirozeně spádový město, kam jezdím z nejrůznějších důvodů a dá se vzít "na otočku" po práci.
733461
0 0
reagovat
reaguje na: Clavius
Olomouc je pro mě víc jak hodinu cesty a navíc mi tam chybí CinemaCity. Jó potrpím si na slevy ve členství. :D
733463
Olomouc je pro mě víc jak hodinu cesty a navíc mi tam chybí CinemaCity. Jó potrpím si na slevy ve členství. *:D*
733461
0 0
reagovat

ad kino

Nestojí za to si občas z Brna zajet do Olmíku na Šantovku? Bych řekl, že to kino je suverénně (co se Moravy týče) top a když jsem zrovna na Zlínsku, tak jedu jedině tam.
733461
Nestojí za to si občas z Brna zajet do Olmíku na Šantovku? Bych řekl, že to kino je suverénně (co se Moravy týče) top a když jsem zrovna na Zlínsku, tak jedu jedině tam.
ad kino
1 0
reagují: remy, TrDLo, Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se