Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22001 - 22020 Napsat příspěvek
reaguje na: verbst
Za prvou půlku :+, za tu druhou :o:-...
733283
Za prvou půlku *:+*, za tu druhou *:o**:-*...
733281
0 0
reagovat
Myslím, že tu někdo kdysi poslouchal TobyMaca. Krom toho, že to poslední remix album je naprostej top (nabízím, nevnucuji), tak mu umřel syn.
Pro mě osobně hroznej šok, protože. Prostě proto. Měl našlápnuto dobře, ale je prostě vidět, že tohle (nejspíš sebevražda) se prostě může stát všude... 
733281
Myslím, že tu někdo kdysi poslouchal TobyMaca. Krom toho, že to poslední remix album je naprostej top (nabízím, nevnucuji), tak mu umřel syn. Pro mě osobně hroznej šok, protože. Prostě proto. Měl našlápnuto dobře, ale je prostě vidět, že tohle (nejspíš sebevražda) se prostě může stát všude... 
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: do_Od
Neco mi rika, ze po prvnich par dotazech ti radeji poslu moje pristupovy udaje :D
733250
Neco mi rika, ze po prvnich par dotazech ti radeji poslu moje pristupovy udaje :D
733248
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tvle, tak jestli schovali i tyhle data, tak to je pak hodně napí*u, no. :(

Ještě, že na tebe mám Messenger a už ses dobrovolně přihlásil, že si to pořídíš. :D
733248
Tvle, tak jestli schovali i tyhle data, tak to je pak hodně napí*u, no. *:(* Ještě, že na tebe mám Messenger a už ses dobrovolně přihlásil, že si to pořídíš. *:D*
733236
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Oni tam totiz nenechali k tem studiim nic! Hlavne ze nechaj cloveka kliknout. Cim vic to prolezam, tim vic sem nasranej. Ja vim ze se to nezda, ale clovek to pouziva pri psani clanku porad.
733243
Oni tam totiz nenechali k tem studiim nic! Hlavne ze nechaj cloveka kliknout. Cim vic to prolezam, tim vic sem nasranej. Ja vim ze se to nezda, ale clovek to pouziva pri psani clanku porad.
2 0
reagovat
Jinak treb to, ze zrusili foreign kolonku u filmy je napresdrzku... Si vzpominam, jak se jednoduse trackoval treba novej Tarantino a jeho trzby ve svete. Pekne na jednom miste, relativne casto aktualizovany... A tedka ten film clovek musi vyhledat a vyjede mu tohle link

Nemluve o tech studiich, casovejch obdobich... No strasny. Doufam ze v pro to bude aspon nejak vypadat a vsechno tam bude pri starym. Pokud jo, strelim jim rovnou predplatny na rok. Hajzlum jednem :D
733241
Jinak treb to, ze zrusili foreign kolonku u filmy je napresdrzku... Si vzpominam, jak se jednoduse trackoval treba novej Tarantino a jeho trzby ve svete. Pekne na jednom miste, relativne casto aktualizovany... A tedka ten film clovek musi vyhledat a vyjede mu tohle https://www.boxofficemojo.com/title/tt7131622/?ref_=bo_se_r_1 Nemluve o tech studiich, casovejch obdobich... No strasny. Doufam ze v pro to bude aspon nejak vypadat a vsechno tam bude pri starym. Pokud jo, strelim jim rovnou predplatny na rok. Hajzlum jednem :D
4 0
reagovat
Kazdopadne o vikendu okostuju a poreferuju
733240
Kazdopadne o vikendu okostuju a poreferuju
1 0
reagovat
ja som v kľude ohľadom box office, máme predsa Teda :D
733239
ja som v kľude ohľadom box office, máme predsa Teda *:D*
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
IMDB patří vlastně Amazonu,že? Takže i BOM. Zatracení eshopáři. Na tyhle kroky je užije. Ale aby přidali českou podporu pro obsah na Amazon Prime to ne. :-
733238
IMDB patří vlastně Amazonu,že? Takže i BOM. Zatracení eshopáři. Na tyhle kroky je užije. Ale aby přidali českou podporu pro obsah na Amazon Prime to ne. *:-*
733236
5 0
reagovat
reaguje na: studo
Jo jak píše SteKi, je to strašná doba. A příští rok ještě bude hůř. :D Bude mít streamovací službu snad i Lionsgate.
733237
Jo jak píše SteKi, je to strašná doba. A příští rok ještě bude hůř. *:D* Bude mít streamovací službu snad i Lionsgate.
733193
2 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
“Um. How to put this? I do not care for the new design of Box Office Mojo,” “Baby Driver” director Edgar Wright said. “Please change back.”

"Among the information now requiring a subscription are breakdowns of box office performance for various genres, and historical data for
Hollywood studios; it’s not clear what else may be locked behind the
paywall, but among the data removed entirely from the free site are the
ability to search for an individual’s box office history by title, and
box office history adjusted for inflation."
733236
“Um. How to put this? I do not care for the new design of Box Office Mojo,” “Baby Driver” director [url=https://twitter.com/edgarwright/status/1187139272840749056]Edgar Wright[/url] said. “Please change back.” "Among the information now requiring a subscription are breakdowns of box office performance for various genres, and historical data for Hollywood studios; it’s not clear what else may be locked behind the paywall, but among the data removed entirely from the free site are the ability to search for an individual’s box office history by title, and box office history adjusted for inflation."
733235
2 0
reagují: do_Od, speedy.mail
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Deadline, Variety, všichni budou mít ty sama čísla v přibližně tu stejnou dobu, není to zbytečný?
733235
Deadline, Variety, všichni budou mít ty sama čísla v přibližně tu stejnou dobu, není to zbytečný?
733232
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ale jestli si myslite, ze mi budete psat kvuli kazdy chujovine, kterou budete potrebovat vyhledat, tak na to rovnou zapomente... zapomnel sem dodat :D
733234
Ale jestli si myslite, ze mi budete psat kvuli kazdy chujovine, kterou budete potrebovat vyhledat, tak na to rovnou zapomente... zapomnel sem dodat *:D*
733233
4 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ted save us all :D
733233
Ted save us all *:D*
733232
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
No ja si to budu muset platit :D
733232
No ja si to budu muset platit :D
733230
7 0
reagují: do_Od, mkubalikova
reagovat
uz je toho strasne moc. ja chapem, ze kazdy chce a potrebuje zarobit, ale toto uz  je neunosne. To aby som si vyclenil 100 euro na vsetky streamovacie sluzby a internetove stranky. 
733231
uz je toho strasne moc. ja chapem, ze kazdy chce a potrebuje zarobit, ale toto uz  je neunosne. To aby som si vyclenil 100 euro na vsetky streamovacie sluzby a internetove stranky. 
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Design je jedna věc, ale oni, jak píše studo, schovali spoustu dat za poplatek. To mě hodně mrzí, nemám chuť jim platit skoro 300 Kč měsíčně. 
733230
Design je jedna věc, ale oni, jak píše studo, schovali spoustu dat za poplatek. To mě hodně mrzí, nemám chuť jim platit skoro 300 Kč měsíčně. 
733211
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat
New BOM. :+ Budeme si muset zvyknout. Na druhou stranu se konečně zbavili předpotopního designu. Jen nechápu proč mají tendenci schovávat WW boxoffice, když se jedná o druhé nejpodstatnější číslo.
733211
[url=https://www.boxofficemojo.com/?ref_=bo_nb_tt_mojologo]New BOM[/url]. *:+* Budeme si muset zvyknout. Na druhou stranu se konečně zbavili předpotopního designu. Jen nechápu proč mají tendenci schovávat WW boxoffice, když se jedná o druhé nejpodstatnější číslo.
1 -6
reagují: mkubalikova
reagovat
RIP BoxOfficeMojo :-
733207
RIP BoxOfficeMojo *:-*
3 -3
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Zda sa ze dost vela veci schovali za paywall tak nech idu do madafaka
733193
Zda sa ze dost vela veci schovali za paywall tak nech idu do madafaka
733183
5 0
reagují: speedy.mail
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se