
reaguje na:
kyller
"nikdy"? Opravdu? To mi pripada jako sebevedome tvrzeni, kdyz uvazim, ze asi tak pulrok zpatky vetsina planety ani nevedela, co AI je. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
Každý kto aspoň trochu rozumie ako tieto AI fungujú vie, že to nikdy človeka nenahradí. Pomoc v kreatívnom procese áno, ale náhrada fakt nie.|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mám pocit, že je náš trh v tomto jako kvalita potravin - "specifické regionální potřeby". A nemyslím si úplně, že je to penezma. 
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|




|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|