reaguje na:
kyller
No neviem či máš v tomto pravdu. Je ozaj nepredstaviteľné, že natočia scény s hercami, ty jediné čo urobíš je, že vytvoríš postavu a nakreslíš ju doslova z každej strany ako má vyzerať, aby ten program mal referenciu pre každú situáciu a reálnych hercov prekreslí?
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
Každý kto aspoň trochu rozumie ako tieto AI fungujú vie, že to nikdy človeka nenahradí. Pomoc v kreatívnom procese áno, ale náhrada fakt nie.
Mám pocit, že je náš trh v tomto jako kvalita potravin - "specifické regionální potřeby". A nemyslím si úplně, že je to penezma. 

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu