Jo, ten film je super, ale aby stál vedle desítek Potomků lidí nebo Temného rytíře. Ehm, to zase ne.Ono i tady na MovieZone se občas dokáže někdo unést. Třeba KarelR a jeho desítka pro Lego příběh
Jo, ten film je super, ale aby stál vedle desítek Potomků lidí nebo Temného rytíře. Ehm, to zase ne.
Jo, ten film je super, ale aby stál vedle desítek Potomků lidí nebo Temného rytíře. Ehm, to zase ne.|
reagovat
|



