
reaguje na:
Godlike
Vidím že máme podobný vkus. Tiež u mňa na vrchole stojí God of War (2018 ale hlavne pôvodná trojka), The Last of Us 1 a 2 a Zaklínač 3, plus sa tam teraz zaradil aj ten Ragnarok 

|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
Jo, ten film je super, ale aby stál vedle desítek Potomků lidí nebo Temného rytíře. Ehm, to zase ne.

