Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5541 - 5560 Napsat příspěvek
What To Expect From Sony's Next-gen Playstation

Tak snad už konečně SSD disky.
A zpětná kompatibilita s PS4:+
713853
[url=https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/]What To Expect From Sony's Next-gen Playstation[/url] Tak snad už konečně SSD disky. A zpětná kompatibilita s PS4*:+*
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mam to stejne :)) Strasny sesup dolu (grafika i na plne detaily oproti obyc RD na PS4 skareda), chvili jsem si myslel, ze me Red Dead uplne rozbil a nic uz me nebude bavit. Metro me diky bohu zachranilo 8)
713805
Mam to stejne *:))* Strasny sesup dolu (grafika i na plne detaily oproti obyc RD na PS4 skareda), chvili jsem si myslel, ze me Red Dead uplne rozbil a nic uz me nebude bavit. Metro me diky bohu zachranilo *8)*
713638
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Nerozhoduj, jdi do toho ;)
713680
Nerozhoduj, jdi do toho *;)*
713679
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Já se pořád rozhoduji zda to koupit nebo ne. Ale všichni říkají, že je to super. Nejvíce mě mrzí absence českých titulků.
713679
Já se pořád rozhoduji zda to koupit nebo ne. Ale všichni říkají, že je to super. Nejvíce mě mrzí absence českých titulků.
713629
0 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Phil cze
Pribeh je o ničem, prostředí porad stejne, gameplay o tridu horsi, nez u Rise. Akcni mod nudny a neprehledny, vsechny "Tombs" az na Španělskou lod na jedno brdo (pritom v Raise byly co kus, to promyslene) a vedlejsi ukoly ve stylu "bez tam a bud na tebe genericky nabehnou nepratele nebo si s nekym pokecas... Je fakt, ze na zaver trilogie to dost uspěchali...
713671
Pribeh je o ničem, prostředí porad stejne, gameplay o tridu horsi, nez u Rise. Akcni mod nudny a neprehledny, vsechny "Tombs" az na Španělskou lod na jedno brdo (pritom v Raise byly co kus, to promyslene) a vedlejsi ukoly ve stylu "bez tam a bud na tebe genericky nabehnou nepratele nebo si s nekym pokecas... Je fakt, ze na zaver trilogie to dost uspěchali...
713653
0 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nejsi rozmlsanej, je to naprosto o ničem.
713653
Nejsi rozmlsanej, je to naprosto o ničem.
713638
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: departed
Nejlepší byl ten přerod z "ja chci hrát za Johna!" Na "neee, ja chci hrat za Arthura!":D
713639
[spoiler]Nejlepší byl ten přerod z "ja chci hrát za Johna!" Na "neee, ja chci hrat za Arthura!"*:D*[/spoiler]
713629
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Ja si po Red Dead dal posledni dil Tomb Raidera a prijde mi to uplne o nicem. Nemuzu ale rict, jestli je to opravdu o nicem nebo jsem jen rozmlsany:D Od Horizonu me nic tak nechytlo a mel jsem co delat na konci, abych to rozdychal... 
713638
Ja si po Red Dead dal posledni dil Tomb Raidera a prijde mi to uplne o nicem. Nemuzu ale rict, jestli je to opravdu o nicem nebo jsem jen rozmlsany*:D* Od Horizonu me nic tak nechytlo a mel jsem co delat na konci, abych to rozdychal... 
713629
1 -1
reagují: Cross, Phil cze
reagovat

Red Dead Redemption 2

Tak už mám taky hotovo. Hrál jsem od vydání, dával si na čas, maximálně si to užíval a je to opravdu masterpiece, vyšperkovaný snad všude, kde se dalo. Příběh, postavy, nádherný živoucí svět se spoustou detailů, hratelnost, prozkoumávání a hlavně i hudba (!). :+

Ani se nedivím, že to vyhrálo tolik cen a naprosto oprávněně. Tahle hra nastavila pro všechny ostatní laťku hodně vysoko a bude figurovat jako inspirace pro další vývojáře. 

Skvěle to skloubili i s předchozím dílem. Arthur Morgan je skvělá postava, výborně zahraná a ke konci bych řekl, že nejeden hráč musel mít na krajíčku. Rockstaři zase nadělili hru generace a už teď jsem zvědavej, jak bude vypadat GTA 6.
713629
Tak už mám taky hotovo. Hrál jsem od vydání, dával si na čas, maximálně si to užíval a je to opravdu masterpiece, vyšperkovaný snad všude, kde se dalo. Příběh, postavy, nádherný živoucí svět se spoustou detailů, hratelnost, prozkoumávání a hlavně i hudba (!). *:+* Ani se nedivím, že to vyhrálo tolik cen a naprosto oprávněně. Tahle hra nastavila pro všechny ostatní laťku hodně vysoko a bude figurovat jako inspirace pro další vývojáře.  Skvěle to skloubili i s předchozím dílem. Arthur Morgan je skvělá postava, výborně zahraná a ke konci bych řekl, že nejeden hráč musel mít na krajíčku. Rockstaři zase nadělili hru generace a už teď jsem zvědavej, jak bude vypadat GTA 6.
Red Dead Redemption 2
2 0
reagovat
reaguje na: departed
Úplně něco jiného. 
713613
Úplně něco jiného. 
713599
0 0
reagovat

EA není shit z principu

Celkem ten sentiment chápu, ale třeba na Anthemu bylo nakrásně vidět, jak by to jinde nedopadlo líp. Netvrdím, že EA je nejlepší herní producent a kdesi cosi, ale za ty výsledky v nemalé míře mohou ta studia samotná.
Ten článek o Anthemu, co jsem tu postoval: link je jeden z nejzajímavějších článků z oboru, co jsem za posledních x let četl... (byť je to teda čtení na hodinu)
EA je greedy, chce mikrotransakce a kdesi cosi, ale už delší dobu je neobviňuju za ne-kvalitu her, které vydávají.
713603
Celkem ten sentiment chápu, ale třeba na Anthemu bylo nakrásně vidět, jak by to jinde nedopadlo líp. Netvrdím, že EA je nejlepší herní producent a kdesi cosi, ale za ty výsledky v nemalé míře mohou ta studia samotná. Ten článek o Anthemu, co jsem tu postoval: https://kotaku.com/how-biowares-anthem-went-wrong-1833731964 je jeden z nejzajímavějších článků z oboru, co jsem za posledních x let četl... (byť je to teda čtení na hodinu) EA je greedy, chce mikrotransakce a kdesi cosi, ale už delší dobu je neobviňuju za ne-kvalitu her, které vydávají.
EA není shit z principu
1 -3
reagovat
Tohle je oživený SW 1313, nebo úplně jiná hra od jinyho studia?
713599
Tohle je oživený SW 1313, nebo úplně jiná hra od jinyho studia?
0 0
reagují: Vardant
reagovat
Titanfall 2 byla povedená střílečka, takže naděje neumírá... ale pořád je to EA, shit už z principu, a o jejich SW hrách to platí obzvlášť.
713596
Titanfall 2 byla povedená střílečka, takže naděje neumírá... ale pořád je to EA, shit už z principu, a o jejich SW hrách to platí obzvlášť.
0 0
reagovat
Proč to jenom vypadá stokrát líp, než trailer na nové filmové SW? TOhle bych na plátně viděl milionkrát raději. :+
713574
Proč to jenom vypadá stokrát líp, než trailer na nové filmové SW? TOhle bych na plátně viděl milionkrát raději. *:+*
3 -5
reagovat
Sakra, tohle hodně navnadilo. Až mi bylo líto, že nemám takové pocity i z filmového teaseru. 
713572
Sakra, tohle hodně navnadilo. Až mi bylo líto, že nemám takové pocity i z filmového teaseru. 
0 -2
reagovat
reaguje na: connor
a hlavně bez mikrotransakcí!:D

(ale gameplay ukázat mohli...)
713562
a hlavně bez mikrotransakcí!*:D* (ale gameplay ukázat mohli...)
713560
2 -2
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Vypadá to výborně. 
713560
Vypadá to výborně. 
713559
2 -2
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
713559
[url=https://www.youtube.com/watch?v=0GLbwkfhYZk]Star Wars Jedi: Fallen Order — Official Reveal Trailer [/url] Leaky měly zřejmě pravdu.
6 -2
reagují: connor
reagovat
Ten shitstorm na Anthem asi frostbitu taky moc nepomuze
713136
Ten shitstorm na Anthem asi frostbitu taky moc nepomuze
1 0
reagovat
Respawn jako jediné Frostbite nepoužívá 
713117
Respawn jako jediné Frostbite nepoužívá 
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se