reaguje na:
RainMakeR
Pamatuji misi v Praze nebo v AiR Force One. Tu trilogii miluji po stránce příběhu. Těším až si zahraju oba nové MW
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
RainMakeR
|
reagovat
|




|
reagovat
|
Nedivil by som sa, keby to spravil nejaký naštvaný vývojár. Údajne boli ešte pred GK vo vývoji dve hry... sequel Arkham Origins a niečo z budúcnosti s Damianom ako hlavnou postavou, ale obidve zrušili.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|







|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Batman: Arkham Asylum, Assassins Creed II a Dragon Age: Origins
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|