Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5761 - 5780 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Abyste se z toho red-dredu nepokakali..:D
699077
Abyste se z toho red-dredu nepokakali..*:D*
699047
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ale fuj. :(
699062
Ale fuj. :(
699061
2 0
reagovat
Jsem si zapnul po dlouhe dobe Horizon a ma to asi o 400% lepsi hratelnost, nez GoW... Pardon...
699061
Jsem si zapnul po dlouhe dobe Horizon a ma to asi o 400% lepsi hratelnost, nez GoW... Pardon...
3 -3
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Stejně jako God of War :D
699059
Stejně jako God of War *:D*
699058
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Pff, tak pak dej vědět, jak na tom bude šlapat The Last of Us 2 8):D

Jinak jdu ve čtvrtek na půlnoční prodej, protože těch 100gb se bude instalovat tuším celkem dlouho :D až takhle moc se na tu hru těším. 
699058
Pff, tak pak dej vědět, jak na tom bude šlapat The Last of Us 2 *8)**:D* Jinak jdu ve čtvrtek na půlnoční prodej, protože těch 100gb se bude instalovat tuším celkem dlouho *:D* až takhle moc se na tu hru těším. 
699049
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Gonzi
You tell him.:+
699056
You tell him.*:+*
699049
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Vzhledem k tomu, že na svém stroji aktuálně tavím link , tak to nějak přežiju :D:D:D , ale vzpomenu si na tebe, až to na tom PCčku budu hrát ve 4K a 60ti framech ;)
699049
Vzhledem k tomu, že na svém stroji aktuálně tavím https://www.google.cz/search?tbm=isch&q=nimbatus , tak to nějak přežiju *:D**:D**:D* , ale vzpomenu si na tebe, až to na tom PCčku budu hrát ve 4K a 60ti framech *;)*
699047
7 0
reagují: do_Od, Godlike
reagovat
Tak jak se těšíte na pátek, obzvlášť PCčkáři:D
699047
Tak jak se těšíte na pátek, [url=https://www.facebook.com/FakesForge/photos/a.1550729838511845/2151496771768479/?type=3&theater]obzvlášť PCčkáři[/url]? *:D*
0 -4
reagují: Jamajcan, Jamajcan, Gonzi
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Zatim jsem bojoval jen s Electrem a Vulturem  a to bylo dost Epicke. Celkove jsou tady zaporaci udelani uplne super, z Rhina jde fakt respekt.
698680
Zatim jsem bojoval jen s [spoiler]Electrem a Vulturem[/spoiler] [spoiler] [/spoiler]a to bylo dost Epicke. Celkove jsou tady zaporaci udelani uplne super, z Rhina jde fakt respekt.
698442
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
No mělo by to jít smazat z appky nebo webu a bez újmy. 
698523
No mělo by to jít smazat z appky nebo webu a bez újmy. 
698491
0 0
reagovat
Dufam ze mi nejaky dobry kamarat poslal cez psko spravu aby som si to nastavil....
698491
Dufam ze mi nejaky dobry kamarat poslal cez psko spravu aby som si to nastavil....
0 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: do_Od
Údajně stačí jen upozornění, kde se objeví kousek zprávy a konzole zamrzne.
698477
Údajně stačí jen upozornění, kde se objeví kousek zprávy a konzole zamrzne.
698476
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Stačí tu zprávu poslat, nebo ji musím i otevřít? Teď nejsem vůbec doma, tak jen ať vím, co mě kdyžtak čeká. 
698476
Stačí tu zprávu poslat, nebo ji musím i otevřít? Teď nejsem vůbec doma, tak jen ať vím, co mě kdyžtak čeká. 
698473
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

Pro majitele PS4

Nastavte si příjem zpráv na jen od přátel nebo vůbec od nikoho. Objevil se glitch, kdy vám někdo pošle jinak kódovanou zprávu, konzole zamrzne a musíte ji vrátit do továrního nastavení.

Už toho bylo zneužito v multiplayeru, aby se zbavili konkurečního týmu.
698473
Nastavte si příjem zpráv na jen od přátel nebo vůbec od nikoho. Objevil se glitch, kdy vám někdo pošle jinak kódovanou zprávu, konzole zamrzne a musíte ji vrátit do továrního nastavení. Už toho bylo zneužito v multiplayeru, aby se zbavili konkurečního týmu.
Pro majitele PS4
3 0
reagují: do_Od
reagovat

Spider-man

98% za mnou, přede mnou finále a pár fotek k cvaknutí. Jak jsem si ze začátku po čase říkal, že všechno je super, jen ten příběh, nějak mi mizí do pozadí, protože každý druhá mise mi rozprostře po mapě další a další stanoviště něčeho, v druhé polovině si s tím vyhráli pěkně. To samý u boss fightů, v jednu chvíli jsem si říkal, že to bude takhle dál dokola, ale to jak s tím pracují ke konci hry, :+

Po dlouhý době hra, kde mě bavilo prošmejdit každej kout, sbírat batohy s předměty apod.
698442
98% za mnou, přede mnou finále a pár fotek k cvaknutí. Jak jsem si ze začátku po čase říkal, že všechno je super, jen ten příběh, nějak mi mizí do pozadí, protože každý druhá mise mi rozprostře po mapě další a další stanoviště něčeho, v druhé polovině si s tím vyhráli pěkně. To samý u boss fightů, v jednu chvíli jsem si říkal, že to bude takhle dál dokola, ale to jak s tím pracují ke konci hry, *:+* Po dlouhý době hra, kde mě bavilo prošmejdit každej kout, sbírat batohy s předměty apod.
Spider-man
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Spazz (also known as CzechieChan)
698405
Spazz (also known as CzechieChan)
1 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Tak daj sem nick aky mas na Steame a my si ta asi pridame, alebo co. Ked tak, moj je SteKi. 
698318
Tak daj sem nick aky mas na Steame a my si ta asi pridame, alebo co. Ked tak, moj je SteKi. 
698307
1 0
reagovat

CSko

Axis me opravil a ted vidim, ze non-Steam 1.6 je volne ke stazeni a servery nejsou kdovijak vytizene. To by taky nemuselo byt k zahozeni. Osobne jsem pro oboji.

...na druhou stranu nejsem moc iniciativni typ, takze bych spis apeloval na nekoho, kdo uz s temihle ad-hoc parbami nejake zkusenosti, jestli by nemohl hodit do eteru mozne reseni, jak bysme to mohli spytlikovat :) 
698307
Axis me opravil a ted vidim, ze non-Steam 1.6 je volne ke stazeni a servery nejsou kdovijak vytizene. To by taky nemuselo byt k zahozeni. Osobne jsem pro oboji. ...na druhou stranu nejsem moc iniciativni typ, takze bych spis apeloval na nekoho, kdo uz s temihle ad-hoc parbami nejake zkusenosti, jestli by nemohl hodit do eteru mozne reseni, jak bysme to mohli spytlikovat :) 
CSko
0 0
reagují: SteKi
reagovat
Evolvation je na steamu docasne 100 % off ">link
698110
Evolvation je na steamu docasne 100 % off https://store.steampowered.com/app/510840/Evolvation/ *:+*
0 0
reagovat

Dreams

To vypadá na potencionální game-changer. Pokud se toho chytnou lidi s bujnou fantazií, tak lze vymyslet obsah, který zabaví i na desítky hodin. Já sám bych zřejmě vymyslel prd, ale zahrát si sny či příběhy jiných lidí...
698105
To vypadá na potencionální [url=https://www.youtube.com/watch?v=2SHl_TR-6_4]game-changer[/url]. Pokud se toho chytnou lidi s bujnou fantazií, tak lze vymyslet obsah, který zabaví i na desítky hodin. Já sám bych zřejmě vymyslel prd, ale zahrát si sny či příběhy jiných lidí...
Dreams
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se