
Hneď na začiatku som bol šokovaný, že hra začína asi polhodinovou cutscénou. Nabudúce treba spraviť aspoň dvojhodinovú a zablokovať možnosť ju preskočiť, aby nikto nemohol refundovať.

Combat nie je až taký zlý ako to vyzerá na videách. Hlavne z pohybu ide dosť dobrý feeling, ale samozrejme freeflowu to nesahá ani po členky. A hral som to len chvíľu, tak je možné, že po čase sa ten combat omrzí, lebo to nie je nič extra... len to je proste o niečo lepšie ako som čakal. Freeflow ma neomrzel ani po stovkách nahratých hodín v Arkham sérii. Nechápem prečo najlepšiu mechaniku, na ktorú mali svojim spôsobom patent, z tej hry odstránili. Solídny mindfuck.
Prekvapilo ma, že Gotham nie je úplny ghost town ako to tiež pôsobí na videách. Možno to tak je na najnižšie nastavenia, ale pri max density je to celkom v pohode. Všade sú nejakí ľudia alebo autá, aj keď pocit preľudneného veľkomesta z toho určite nemám a v porovnaní s NYC v Spider-Manovi to je slušný výsmech.
Mesto má síce vizuálne tú správnu atmosféru, ale Gotham z Arkham Knighta bol oveľa lepší. Bol síce o niečo menší... a dokonca možno ani nie tak rozlohou ako skôr merítkom modelov, ale množstvo a hustota detailov bola neporovnateľne väčšia ako tu.
Čo ma tiež prekvapilo, že môžeš mlátiť do civilistov a nedajú sa knockoutovať. Čo som skúšal, tak to vyzeralo, že do nich môžeš len tak mlátiť donekonečna. Bizarná fíčurka...

A čo ma už definitívne dorazilo... nie je tam gliding. Teda evidentne je, lebo teraz čítam, že sa dá odomknúť splnením nejakých challengov a questov, ale prečo by som mal tak zložito odomykať jednu zo základných mechaník hry?




