reaguje na:
Cross
Yep, ještě jsem to teda nedohrál, ale od začátku je to několikanásobně lepší jak Cold War. Užívám si i ty achievmenty, třeba udělat Wetworks aniž bych spustil alarm a ještě zabil tři nepřátele z vody.
|
reagovat
|




