
reaguje na:
(=LIFTY=)
Tak Silent Hillu není nikdy dost. Jó, dělá mi to radost. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
A jak říkáš, nová TV a hlavně čas a máme vystaráno :D V práci teď začíná sezóna, takže vůbec nevím, kdy se k tomu dostanu, ale pocit, že to mám doma a čeká to na mě, mi bude zatím stačit :D|
reagovat
|

|
reagují:
rollman69
|
reagovat
|

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagovat
|
), což mi přijde zajímavé. |
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
Nechýba ani cinematic launch trailer 
|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|