Ale včera jsem konečně začal Ghost of Tsushima a ... jak tuhle tématiku miluju, úplně první hra na ps1 kdysi bylo první Tenchu, totálně mi z toho spadla brada. Doprdele, to je tak krásná hra a ať to zní jako klišé - zaseknu se u toho přes noc, i když vim, že ráno musim vstávat, ale zatim ty dojmy jsou, že si říkám, jak přesně kvůli kouskům jako je tenhle pořád miluju videohry.

) a potom Colin 4, NFS Porsche dohraný asi třikrát a potom Hot Pursuit 2, co vyšel po Porsche se super soundtrackem.