Od patku do vcera jsem si pripomnel, jak skvely to smazeni je a zase se do toho pustim pekne, ten cas se najit da (staci se treba v libovolny vikendovy den uplne nerozmrdat chlastem
). Kdyz vezmu, ze 5900x a 3080ku i Ramky nejak skusne strelim, tak to pujde.


