
Hoši ja to vidím pozitívne. Už len to že stačí že v jednom svojom príspevku spomeniem v jednej vete TLOU2 a rozprúdi to takúto obsiahlu debatu, čo som teda nečakal, svedčí o tom že tá hra aj dnes po dvoch rokoch od vydania vyvoláva v hráčoch emócie, či už negatívne alebo pozitívne a o to predsa ide, o to išlo aj vývojárom kedže to sami priznali. Hráči čo to hrali si tú hru jednoducho pamätajú a ešte dlho si ju pamätať budú, či už je to ako tvrdí Gonzi skôr film ako hra alebo nie, ono je to vo výsledku vlastne asi aj jedno. Toto sa mnohým hrám dnes len tak nepodarí a to je na tom skvelé. Debatuje takto niekto po dvoch rokoch o takom Assasasin's Creed Valhalla? No nie 

|
reagovat
|
).
