Jsou pořád externí grafiky takový nesmysl jako před lety? Mám teď k dispozici fakt dělo s integrovanou grafikou, tak by to pro mne znamenalo posun na nový level. Našel jsem akorát řešení za cca 19 tisíc, což by se mi pořád vyplatilo oproti novému hernímu PC, ale ať mi nikdo neříká že to s nějakým externím boxem nejde levněji. Možnosti USBC jsou fantastický.
|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|


