Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5981 - 6000 Napsat příspěvek
reaguje na: Gonzi
oboje je skvely zejmena proto, ze je za par hodin konec.kde jsou ty casy kdy jsem zahucel 1000+ hodin do hry... ted to chci mit co nejdriv "zkonzumovane jako celek" a veskery to repetetivni grindeni a strileni me po case irituje a nemam chut se tim prokosavat abych zjistil co bude dal
690940
oboje je skvely zejmena proto, ze je za par hodin konec.kde jsou ty casy kdy jsem zahucel 1000+ hodin do hry... ted to chci mit co nejdriv "zkonzumovane jako celek" a veskery to repetetivni grindeni a strileni me po case irituje a nemam chut se tim prokosavat abych zjistil co bude dal
690936
7 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Pak ti asi doporučím trainer/cheat na to, aby tě ti enemáci ignorovali - tak budeš nasávat jen ten příběh a atmosféru a nebude tě otravovat ta hororová herní mechanika.

Jinak "hry jsou mi u prdele" bys mohl v dnešní době výrazně přehodnotit, protože je plno her, které jsou spíše interaktivní vyprávění či zážitek, než že by stály na gameplayi samotném. Doom tě logicky neosloví, ale Firewatch, nebo What Remains of Edith Finch jsou celkem skvělé kousky.
690936
Pak ti asi doporučím trainer/cheat na to, aby tě ti enemáci ignorovali - tak budeš nasávat jen ten příběh a atmosféru a nebude tě otravovat ta hororová herní mechanika. Jinak "hry jsou mi u prdele" bys mohl v dnešní době výrazně přehodnotit, protože je plno her, které jsou spíše interaktivní vyprávění či zážitek, než že by stály na gameplayi samotném. Doom tě logicky neosloví, ale Firewatch, nebo What Remains of Edith Finch jsou celkem skvělé kousky.
690911
0 0
reagují: GuidoA., xxendxx
reagovat
hry mi sou z velky casti u prdele ale to jak je kazdej z meho okoli odvarenje ze somy me asi casem zlomi. 
690911
hry mi sou z velky casti u prdele ale to jak je kazdej z meho okoli odvarenje ze somy me asi casem zlomi. 
0 -6
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Kamy
Hmm... ja som zase chcel, aby ta hra nikdy neskoncila:/
690838
Hmm... ja som zase chcel, aby ta hra nikdy neskoncila:/
690817
1 0
reagovat
reaguje na: Kamy
Ok, po tomhle výčtu máš právo na slabší chvilku s názorem na The Last of Us :D 
690834
Ok, po tomhle výčtu máš právo na slabší chvilku s názorem na The Last of Us *:D* 
690821
2 -1
reagovat
reaguje na: Kamy
A ešte by som pridal Prince of Persia: SoT, WW, TTT.
690822
A ešte by som pridal Prince of Persia: SoT, WW, TTT.
690821
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Čerstvo Horizon Zero Dawn. Ten som akurát včera dohral. Krásny svet, príbeh viac menej klasika, ale strašne sa mi páčilo, ako sa postupne z poznávania vlastnej minulosti stalo poznávanie histórie celého sveta. Zatiaľ prvá a jediná hra, kde som vyslovene vyhľadával audiology, aby som sa dozvedel viac o svete.  Boj z jednotlivými robotmi bol super, ich ovládanie a sledovanie ako sa mlátia medi sebou. Super RPG, odporúčam všetkým. :D

Ďalej bodovo: Witcher 3, Portal, Dark Mesiah of Might and Magic, Deus Ex, F.E.A.R., Warcraft 2 a 3 a World Of Warcraft, Homeworld 1 a 2, Rome: Total War. Mass Effect 1, 2 a 3 (Až na ten koniec). Fallout 1 a 2, Skyrim, Mafia, GTA: San Andreas. :D
690821
Čerstvo Horizon Zero Dawn. Ten som akurát včera dohral. Krásny svet, príbeh viac menej klasika, ale strašne sa mi páčilo, ako sa postupne z poznávania vlastnej minulosti stalo poznávanie histórie celého sveta. Zatiaľ prvá a jediná hra, kde som vyslovene vyhľadával audiology, aby som sa dozvedel viac o svete.  Boj z jednotlivými robotmi bol super, ich ovládanie a sledovanie ako sa mlátia medi sebou. Super RPG, odporúčam všetkým. *:D* Ďalej bodovo: Witcher 3, Portal, Dark Mesiah of Might and Magic, Deus Ex, F.E.A.R., Warcraft 2 a 3 a World Of Warcraft, Homeworld 1 a 2, Rome: Total War. Mass Effect 1, 2 a 3 (Až na ten koniec). Fallout 1 a 2, Skyrim, Mafia, GTA: San Andreas. *:D*
690819
1 0
reagují: do_Od, Kamy
reagovat
reaguje na: Kamy
Prosím, co máš mezi oblíbenými hrami?
690819
Prosím, co máš mezi oblíbenými hrami?
690817
2 0
reagují: Kamy
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Ja som to akurát minulý týždeň dohral a mám skoro presne opačné dojmy :D Ako vyzerá to krásne (hral som remaster verziu) , ale ten cover-based systém hry ma strašne nebavil, AI "zombíkov" aj ľudí ma dosť často štvala. A to ani nehovorím o veLmi častých quick time events. Príbeh sa strašne vliekol a mnohé časti mi prišli akoby umelo vložené, len preto, aby sa natiahlostretnutie tých dvoch bratov, stretnutie Joeloveho brata, aj pasáž, kde sa hralo za Elie.Poslednú tretinu hry som as už doslova nútil, aby som to dohral.  Proste skoro klasické zombická post-apo.  Ale rozhodne netvrdím, že to je zlá hra. Len by som si to asi viac užil, keby to bol dvojhodinový film :D  A začínam sa obávať, ako ma bude baviť Uncharted 1-3, ktoré ma čakajú v poličke :D
690817
Ja som to akurát minulý týždeň dohral a mám skoro presne opačné dojmy *:D* Ako vyzerá to krásne (hral som remaster verziu) , ale ten cover-based systém hry ma strašne nebavil, AI "zombíkov" aj ľudí ma dosť často štvala. A to ani nehovorím o veLmi častých quick time events. Príbeh sa strašne vliekol a mnohé časti mi prišli akoby umelo vložené, len preto, aby sa natiahlo[spoiler]stretnutie tých dvoch bratov, stretnutie Joeloveho brata, aj pasáž, kde sa hralo za Elie.[/spoiler]Poslednú tretinu hry som as už doslova nútil, aby som to dohral.  Proste skoro klasické zombická post-apo.  Ale rozhodne netvrdím, že to je zlá hra. Len by som si to asi viac užil, keby to bol dvojhodinový film *:D*  A začínam sa obávať, ako ma bude baviť Uncharted 1-3, ktoré ma čakajú v poličke *:D*
690808
0 -3
reagují: Gorecki, do_Od
reagovat

The Last of Us

Hodně opožděně, protože jsem si to kdysi měl možnost jednorázově zahrát chvilku na ps3, takže to doháním až teď v remasteru. A nebudu spoilerovat, protože jak se tu nedávno někdo ptal, co hrát dřív, asi je nás víc, co to nehráli ještě.

To je taková pecka, baví už jen ty detaily, mini nápady, jako se chvilku bránit visící kebulí dolů, pak zvukově? Skřeky clickerů? Já se k tomu dostávám časově právě v noci, ta hra je diamant. Nepředvídatelnej. Je to přesně jako ... jako kdysi kdysi třeba u první Mafie, kde jsem tak moc chtěl vědět, jak to dál dopadne, až jsem zahrál nevolno, abych nemusel v pátek do školy.

V pátek jsem měl dovolenou. Některý věci se prostě nemění :D
690808
Hodně opožděně, protože jsem si to kdysi měl možnost jednorázově zahrát chvilku na ps3, takže to doháním až teď v remasteru. A nebudu spoilerovat, protože jak se tu nedávno někdo ptal, co hrát dřív, asi je nás víc, co to nehráli ještě. To je taková pecka, baví už jen ty detaily, mini nápady, jako se chvilku bránit visící kebulí dolů, pak zvukově? Skřeky clickerů? Já se k tomu dostávám časově právě v noci, ta hra je diamant. Nepředvídatelnej. Je to přesně jako ... jako kdysi kdysi třeba u první Mafie, kde jsem tak moc chtěl vědět, jak to dál dopadne, až jsem zahrál nevolno, abych nemusel v pátek do školy. V pátek jsem měl dovolenou. Některý věci se prostě nemění *:D*
The Last of Us
5 0
reagují: hroubek, Kamy
reagovat

Crash

Ještě že jsem v mládí neměl PlayStation protože by letěl z okna :D 
690605
Ještě že jsem v mládí neměl PlayStation protože by letěl z okna *:D* 
Crash
1 0
reagovat
690584
[url=https://www.youtube.com/watch?v=utVr-n0MaU0]Marvel’s Spider-Man – SDCC 2018 Story Trailer [/url] Damn, son!*:+*
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
To AIčko se už učí... :o
690006
To AIčko se už učí... *:o*
689981
4 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
To je tusim od teba prvy prispevok, ktory nekonci otaznikom :D
689981
To je tusim od teba prvy prispevok, ktory nekonci otaznikom *:D*
689978
11 0
reagují: Snipsley
reagovat

Vortex

Vortex si pravidelně stahuji do noťasu jako video. Fajn pokoukáníčko. ;)
689978
Vortex si pravidelně stahuji do noťasu jako video. Fajn pokoukáníčko. *;)*
Vortex
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: kubqo
No tak třeba Vortex bych rozhodně řadil k tomu lepšímu co se u nás a u vás urodilo ;)
689899
No tak třeba Vortex bych rozhodně řadil k tomu lepšímu co se u nás a u vás urodilo *;)*
689889
2 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Meh, keď vieš po anglicky, tak si uvedomíš akú nízku kvalitu tieto naše veci majú
689889
Meh, keď vieš po anglicky, tak si uvedomíš akú nízku kvalitu tieto naše veci majú
689864
2 -3
reagují: Sigi
reagovat

Fight Club/hPod/Vortex

Sleduje tady někdo tyto české pod/vid-casty?
689864
Sleduje tady někdo tyto české pod/vid-casty?
Fight Club/hPod/Vortex
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: do_Od
Já nevím, ale myslím, že CDPR jsou tak unikátní vývojáři, že to bude spíš mít zase dost specifickej nádech. 
689809
Já nevím, ale myslím, že CDPR jsou tak unikátní vývojáři, že to bude spíš mít zase dost specifickej nádech. 
689798
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Hele to jsou blbý fóry, měl jsi napsat, že je to podtitul. Se mi zastavil dech v očekávání že vyjde remake pro mne legendárního Forsakena :D
689802
Hele to jsou blbý fóry, měl jsi napsat, že je to podtitul. Se mi zastavil dech v očekávání že vyjde remake pro mne legendárního Forsakena *:D*
689801
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se