"v podstate ta hra nuti hrat za postavu, ktoru nenavidis a nuti ta pozriet sa na udalosti jej ocami". A téma té hry je nucení dělat něco co nechceš? Pak je to interaktivně naprosto super. Pak se krásně kloubí herní design a mechaniky s tématem hry. Něco jako v TLOU1, když svět je v troskách, všeho je nedostatek a tak... musíš sbírat odpadky a craftit z toho, co zrovna půjde. A můžou ti chybět ingredience na to, co zrovna chceš. Můžeš obcházet enemáky, protože ti prostě chybí suroviny na fight. Paráda.
A ne, počkej. Ono je téma že násilí a pomsta je špatné a hra tě nutí... vraždit vymazleně zábavným způsobem jako v DOOMu, jen ti pak v přiloženém filmu řekne, že tě to vlastně bavit nemělo.
reaguje na:
Gorecki
|
reagují:
Gorecki
|
reagovat
|

).
