Resp, ak to má Qty tak iba také klasické, že zabi X potvor, nazbieraj X itemov a pod., teda žiaden nejaký väčší príbeh?
reaguje na:
Ne__Ty
Ak tomu dobre rozumiem, tak v podstate hra nemá žiadnu hlavnú a prípadné vedľajšie dejové línie? Jasne že Witchera z toho nečakám, preto som tam aj uviedol Skyrim alebo Diablo
Resp, ak to má Qty tak iba také klasické, že zabi X potvor, nazbieraj X itemov a pod., teda žiaden nejaký väčší príbeh?
Resp, ak to má Qty tak iba také klasické, že zabi X potvor, nazbieraj X itemov a pod., teda žiaden nejaký väčší príbeh?|
reagovat
|


