Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6361 - 6380 Napsat příspěvek
Ja klasiky ako prva civilizacia, prince of persia, ktory som dlho volal princ bat....lebo v dose sa spustal cez prince.bat :D:D:D dalej retaliator, tunelers ci jak sa to volalo a tak :) Ale potom som dostal prve PSko, to velke este a moja prva hra bola Hercules :+:+:+ To som presiel asi milion krat! :D No a uz to islo, Tomb raider a metal gear solid samozrejme Crash z ktoreho som mal najradsej dvojku si z tej doby pamatam asi najviac. A neviem preco, ale vsetky tie hry aj ked som ich nakoniec presiel, tak stale som si ich pustal od zaciatku dokola :D
687906
Ja klasiky ako prva civilizacia, prince of persia, ktory som dlho volal princ bat....lebo v dose sa spustal cez prince.bat *:D**:D**:D* dalej retaliator, tunelers ci jak sa to volalo a tak *:)* Ale potom som dostal prve PSko, to velke este a moja prva hra bola Hercules *:+**:+**:+* To som presiel asi milion krat! *:D* No a uz to islo, Tomb raider a metal gear solid samozrejme Crash z ktoreho som mal najradsej dvojku si z tej doby pamatam asi najviac. A neviem preco, ale vsetky tie hry aj ked som ich nakoniec presiel, tak stale som si ich pustal od zaciatku dokola *:D*
1 0
reagovat

Vincent

Uz kdyz sem te pred nejakejma 16 rokama poznal, tak si byl starej :D
687887
Uz kdyz sem te pred nejakejma 16 rokama poznal, tak si byl starej *:D*
Vincent
0 -2
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Vincent
Jeste NHL a FIFA jsem zacal tusim nekdy v roce 1995 a poctive jsme to jeli s kamosema proti sobe az nekdy do roku 2001; k FIFA jsem se vratil v roce 2010, a je to v podstate jedina hra krome par vyjimek, ktery jsem za poslednich 10 let hral :)

Z mladi si jeste pamatuju prvni Metal Gear Solid, to bylo neco neskutecnyho. Dohral jsem to u kamose na prvnim PS asi dvakrat, jo to byly casy :+

PS: Cestna zminka - prvni tri dily Tomb Raider jsem taky poctive hral a dohral.. life was simple back then :D
687886
Jeste NHL a FIFA jsem zacal tusim nekdy v roce 1995 a poctive jsme to jeli s kamosema proti sobe az nekdy do roku 2001; k FIFA jsem se vratil v roce 2010, a je to v podstate jedina hra krome par vyjimek, ktery jsem za poslednich 10 let hral *:)* Z mladi si jeste pamatuju prvni Metal Gear Solid, to bylo neco neskutecnyho. Dohral jsem to u kamose na prvnim PS asi dvakrat, jo to byly casy *:+* PS: Cestna zminka - prvni tri dily Tomb Raider jsem taky poctive hral a dohral.. life was simple back then *:D*
687885
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nejvic hodin jsem asi v zivote stravil u klenotu co se jmenuje Kingpin: Life of Crime; neskutecne navykovej multiplayer a v ty dobe byla i fajn komunita online hracu v Cesku i v Evrope.

Jinak v uplnym mladi, kdyz mi bylo 7, tak mi nasi poridili Sega Master System II, v tom byl zabudovanej Alex Kidd in Miracle World, pak samozrejme Sonic a pokracovani, Lemmings. No naslo by se toho dost :)
687885
Nejvic hodin jsem asi v zivote stravil u klenotu co se jmenuje [b]Kingpin: Life of Crime[/b]; neskutecne navykovej multiplayer a v ty dobe byla i fajn komunita online hracu v Cesku i v Evrope. Jinak v uplnym mladi, kdyz mi bylo 7, tak mi nasi poridili Sega Master System II, v tom byl zabudovanej Alex Kidd in Miracle World, pak samozrejme Sonic a pokracovani, Lemmings. No naslo by se toho dost *:)*
687882
2 0
reagují: Vincent
reagovat

Malá anketa

Jaké hry jste hráli jako malí? Hráli jste civku aka Civilizaci? Byli jste na těch tehdejších porevolučních hrách závislí, že jste kvůli tomu nejedli ani nespali? Zavzpomínejte prosím. :)
687882
Jaké hry jste hráli jako malí? Hráli jste civku aka Civilizaci? Byli jste na těch tehdejších porevolučních hrách závislí, že jste kvůli tomu nejedli ani nespali? Zavzpomínejte prosím. *:)*
Malá anketa
0 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Ja som mal uplne zimomriavky ked som to hral a zacala o tom hovorit ?) Dufam, ze sa tam aj nachvilku Ciri objavi :)
687879
Ja som mal uplne zimomriavky ked som to hral a zacala o tom hovorit *?)* Dufam, ze sa tam aj nachvilku Ciri objavi *:)*
687876
0 0
reagovat

Cyberpunk 2077, as told by Ciri

To je teprv trailer, link ku*va! :+
687876
To je teprv trailer, https://www.youtube.com/watch?v=OinRDzEbqXc ku*va! *:+*
Cyberpunk 2077, as told by Ciri
4 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Máš nezvyklej formát příspěvků. A nijak do tebe nereju, ten poslední smajlík je upřímnej.
687869
Máš nezvyklej formát příspěvků. A nijak do tebe nereju, ten poslední smajlík je upřímnej.
687861
0 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Slušně jsem se zeptal, tak proč do mne reješ???
687861
Slušně jsem se zeptal, tak proč do mne reješ???
687851
1 -3
reagují: Kostěj
reagovat
Ciwe co je zase tuto za exota? :D:D:+
687851
Ciwe co je zase tuto za exota? *:D**:D**:+*
6 -3
reagují: Jamajcan
reagovat

HITMAN 2: SNIPER ASSASSIN a DOOM: ETERNAL

p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { }
  1. Nepřijde Vám krajně nelogické, že v gameplayi z mise Miami Run na nového Hitmana 2,
    je prvně Agent 47 u vchodu na závodiště důkladně prošacován,
    ale pak jak se dostane do paddocku, aby zabil závodnici, naráz
    nalezne bombu (!!!) a jakoby nic ji tam Strunáč přilépne na
    závodní auto, nikdo si ničeho nevšimne? WTF? A nebojíte se více
    nelogičností, které by mohli videohře Hitman 2, srazit vaz?

  1. Není podle Vás škoda, toho, že DOOM (2016) a DOOM: Eternal jsou zběsilou akcí a
    nepřáli byste si, aby se DOOM: Eternal vrátil ke stylu hororového
    konceptu DOOM 3?

S pozdravem Jamajčan
687849
p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { } [list=1][*]Nepřijde Vám krajně nelogické, že v gameplayi z mise Miami Run na nového Hitmana 2, je prvně Agent 47 u vchodu na závodiště důkladně prošacován, ale pak jak se dostane do paddocku, aby zabil závodnici, naráz nalezne bombu (!!!) a jakoby nic ji tam Strunáč přilépne na závodní auto, nikdo si ničeho nevšimne? WTF? A nebojíte se více nelogičností, které by mohli videohře Hitman 2, srazit vaz?[/*][/list] [list=1][*]Není podle Vás škoda, toho, že DOOM (2016) a DOOM: Eternal jsou zběsilou akcí a nepřáli byste si, aby se DOOM: Eternal vrátil ke stylu hororového konceptu DOOM 3?[/*][/list] S pozdravem Jamajčan
HITMAN 2: SNIPER ASSASSIN a DOOM: ETERNAL
1 -1
reagovat
Po tomhle traileru link mám chuť to dát celý znova :D damn, už aby dorazili Joel s Ellie.
687702
Po tomhle traileru https://www.youtube.com/watch?v=TV07cZLWIjc mám chuť to dát celý znova *:D* damn, už aby dorazili Joel s Ellie.
0 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Možno, neviem, nehral som to :)
687674
Možno, neviem, nehral som to *:)*
687662
0 0
reagovat

ZAJÍMAVÁ HRA

687665
[url=https://www.zing.cz/novinky/96036417/svetlo-jedinou-nadeji-v-krysim-moru-a-plague-tale-innocence/]Zajímavá hra[/url]
ZAJÍMAVÁ HRA
0 0
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Trošku jako Kingdom Come: Deliverance?
687662
Trošku jako Kingdom Come: Deliverance?
687606
0 0
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Ja by som chcel nejaké fakt brutálne fantasy RPG, v obrovskom svete kde môžeš robiť naozaj čo ťa napadne, niečo ako Elder Scrolls, Witcher atď. len dotiahnuté k dokonalosti, graficky úžasné ako posledne Ghost of Tsushima, kde by bol ten svet naozaj živý, národy by proti sebe bojovali v obrovských bitkách a ty by si sa mohol pridať na ktorú stranu chceš, alebo by k tvojmu mestu pritiahla nejaká armáda a začalo by sa dlhotrvajúce obliehanie, ľudia by trpeli hladom, rozšírila by sa nejaká choroba, menili by sa ročné obdobia atď. proste niečo čo tu ešte nebolo, živý úžasný fantasy svet, to je to čo chcem :))
687606
Ja by som chcel nejaké fakt brutálne fantasy RPG, v obrovskom svete kde môžeš robiť naozaj čo ťa napadne, niečo ako Elder Scrolls, Witcher atď. len dotiahnuté k dokonalosti, graficky úžasné ako posledne Ghost of Tsushima, kde by bol ten svet naozaj živý, národy by proti sebe bojovali v obrovských bitkách a ty by si sa mohol pridať na ktorú stranu chceš, alebo by k tvojmu mestu pritiahla nejaká armáda a začalo by sa dlhotrvajúce obliehanie, ľudia by trpeli hladom, rozšírila by sa nejaká choroba, menili by sa ročné obdobia atď. proste niečo čo tu ešte nebolo, živý úžasný fantasy svet, to je to čo chcem *:))*
687264
1 0
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: Vardant
Jak je to s trailery nevím (hádám, že v tom hraje roli cílovka sedící u PC, které to typicky neumí a podobné důvody), ale na těch hrách je hodně vidět, že se s tím počítá - právě u toho Ghosta jsem si říkal, že to úplně křičí HDR Ready :D
687592
Jak je to s trailery nevím (hádám, že v tom hraje roli cílovka sedící u PC, které to typicky neumí a podobné důvody), ale na těch hrách je hodně vidět, že se s tím počítá - právě u toho Ghosta jsem si říkal, že to úplně křičí HDR Ready *:D*
687579
0 0
reagovat
Ještě k té E3. Na to, jak se před pár lety bláznilo kolem HDR a skoro všechny AAA hry mají podporu, tak trailerů je překvapivě sakra málo.

Teď jsem koukal znovu na Ghost of Tsushima a s HDR to vypadá ještě o stupeň hezčí :+
687579
Ještě k té E3. Na to, jak se před pár lety bláznilo kolem HDR a skoro všechny AAA hry mají podporu, tak trailerů je překvapivě sakra málo. Teď jsem koukal znovu na Ghost of Tsushima a s HDR to vypadá ještě o stupeň hezčí *:+*
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Jamajcan
No a podle vseho vyvoj pomalu umre. Vsichni makaji na Fortnite.
687466
No a podle vseho vyvoj pomalu umre. Vsichni makaji na Fortnite.
687443
1 0
reagovat
Můžeš si to stáhnout a vyzkoušet. Jestli nemáš místo PC bramboru, tak se to dá hrat
687460
Můžeš si to stáhnout a vyzkoušet. Jestli nemáš místo PC bramboru, tak se to dá hrat
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se