
reaguje na:
(=LIFTY=)
Tiež som veľmi spokojný. Hrám to veľmi pomaly a hrozne si to užívam - robím všetky vedľajšie úlohy a aj väčšinu aktivít ako ruiny a zakladne. Aloy je strašne sympatická hlavná postava. Plus tá hra vyzerá nádherne - i na klasickej PS4 - či už mimika postav alebo krajina. Podobne krásna hra bol naposledy Ghost of Tsushima. Ubisoft by sa mohol od týchto dvoch hier učiť ako sa má robiť open-world aby hráča neubil repetetívnym obsahom a svojou veľkosťou. 

|
reagují:
Gorecki
|
reagovat
|


