Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6281 - 6300 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Já nevím, ale myslím, že CDPR jsou tak unikátní vývojáři, že to bude spíš mít zase dost specifickej nádech. 
689809
Já nevím, ale myslím, že CDPR jsou tak unikátní vývojáři, že to bude spíš mít zase dost specifickej nádech. 
689798
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Hele to jsou blbý fóry, měl jsi napsat, že je to podtitul. Se mi zastavil dech v očekávání že vyjde remake pro mne legendárního Forsakena :D
689802
Hele to jsou blbý fóry, měl jsi napsat, že je to podtitul. Se mi zastavil dech v očekávání že vyjde remake pro mne legendárního Forsakena *:D*
689801
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
S Destiny 2 toho moc špatně v tuhle chvíli už právě není. Pomalu to vypadá, že se bude opakovat historie a z té hry bude po vydání Forsaken zase pecka.
Hrál jsem to od září až do začátku prosince. Pak jsem se chvíli vrátil po vydání prvního DLC a hned zase skončil.
Teď je to ale od těch prvních exotických updatů zase na správné koleji a je tam co dělat.
689801
S Destiny 2 toho moc špatně v tuhle chvíli už právě není. Pomalu to vypadá, že se bude opakovat historie a z té hry bude po vydání Forsaken zase pecka. Hrál jsem to od září až do začátku prosince. Pak jsem se chvíli vrátil po vydání prvního DLC a hned zase skončil. Teď je to ale od těch prvních exotických updatů zase na správné koleji a je tam co dělat.
689798
0 0
reagují: BarryLyndon
reagovat

Unreal Tournament

Neví někdo něco o novém UT? A hráli jste mód Bombing Run v UT 2004?
689800
Neví někdo něco o novém UT? A hráli jste mód Bombing Run v UT 2004?
Unreal Tournament
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od

Víra tvá tě uzdraví

:D:D:D:D:D:D:D:D
689799
*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
Víra tvá tě uzdraví
689798
1 0
reagovat
Ty vole :D tím stylem střelby... s Destiny je hodně věcí špatně, ale jako FPS střílečka je to parádní, a to mi nevezmete. Jestli to takhle svižně bude běhat i v Cyberpunk, tak jedině dobře.
689798
Ty vole *:D* tím stylem střelby... s Destiny je hodně věcí špatně, ale jako FPS střílečka je to parádní, a to mi nevezmete. Jestli to takhle svižně bude běhat i v Cyberpunk, tak jedině dobře.
0 0
reagují: Godlike, Vardant, Jamajcan
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak teď teda tyvoluju na tebe, to bych se posral.:D To určitě ne.
689784
Tak teď teda tyvoluju na tebe, to bych se posral.*:D* To určitě ne.
689771
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Proč by v CDP něco takového dělali? Ta hra je žánrově úplně někde jinde.
Pochybuju, že by z něčeho takového byli novináři tak nadšení jak se po E3 psalo.
689783
Proč by v CDP něco takového dělali? Ta hra je žánrově úplně někde jinde. Pochybuju, že by z něčeho takového byli novináři tak nadšení jak se po E3 psalo.
689771
1 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Imho to bude mít blíž k Destiny
689771
Imho to bude mít blíž k Destiny
689769
0 0
reagují: Godlike, Vardant
reagovat
Ale to je přece úplně jedno jak vypadá gameplay... existuje plno her, které jsou úplně z vlastního pohledu nebo tak jdou hrát, když člověk chce nebo mají takové aspoň pasáže. To z nich FPS ale nedělá.

Je snad Deus Ex taky FPS hra? ?)
689769
Ale to je přece úplně jedno jak vypadá gameplay... existuje plno her, které jsou úplně z vlastního pohledu nebo tak jdou hrát, když člověk chce nebo mají takové aspoň pasáže. To z nich FPS ale nedělá. Je snad Deus Ex taky FPS hra? *?)*
0 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Godlike
Klid, až všichni uvidí ten gameplay, tak tě stihne pocit zadostiučinění. :D
689763
Klid, až všichni uvidí ten gameplay, tak tě stihne pocit zadostiučinění. *:D*
689744
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Ty vole.
689744
Ty vole.
689742
4 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Godlike
No když to budeš posuzovat takhle, tak Skyrim, GTA V a Dungeon Keeper jsou taky FPS :)
689742
No když to budeš posuzovat takhle, tak Skyrim, GTA V a Dungeon Keeper jsou taky FPS *:)*
689741
1 -5
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Vardant
Proč by nebyla? Je to first person a shooting bude velkou součástí gameplaye. Samozřejmě to bude hlavně RPG, ale myslím, že se  tam dá taky řadit. Nic čistokrevného jako Doom, ale dá.
689741
Proč by nebyla? Je to first person a shooting bude velkou součástí gameplaye. Samozřejmě to bude hlavně RPG, ale myslím, že se  tam dá taky řadit. Nic čistokrevného jako Doom, ale dá.
689731
1 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Vardant
Je
689735
Je
689731
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Tak neni ako neni. Nie je to primarne hra, ze idem a strielam ako psychopat na vsetko co vidim, ale je to z prvej osoby a mas v ruke zbran :D
689733
Tak neni ako neni. Nie je to primarne hra, ze idem a strielam ako psychopat na vsetko co vidim, ale je to z prvej osoby a mas v ruke zbran *:D*
689731
2 0
reagovat
Cyberpunk není FPS :o
689731
Cyberpunk není FPS *:o*
1 0
reagují: Godlike, Snipsley, SteKi
reagovat
reaguje na: Kostěj
No ale z toho v podstate nic neukazali, takze to spada do kategorie kde je Cyberpunk :)) ale inak by si mal pravdu
689727
No ale z toho v podstate nic neukazali, takze to spada do kategorie kde je Cyberpunk *:))* ale inak by si mal pravdu
689726
0 0
reagovat

Doom Eternal

No contest 8)
689726
No contest *8)*
Doom Eternal
0 0
reagují: SteKi
reagovat
Chce sa mi napisat Cyberpunk, ale to bude nevieme kedy, tak asi Battlefield V.
689700
Chce sa mi napisat Cyberpunk, ale to bude nevieme kedy, tak asi Battlefield V.
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se