Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6321 - 6340 Napsat příspěvek
reaguje na: Xyrus
Radši Overwatch na Xzone za pětikilo
689550
Radši Overwatch na Xzone za pětikilo
689549
0 -8
reagovat

Hitman

Na PS4 store Hitman GOTY s PS plus za nějakých 900 Kč. Vyplatí se kupovat? Hrál někdo? Docela mě to láka ale tak nějak nevim, co do toho očekávat. link
689549
Na PS4 store Hitman GOTY s PS plus za nějakých 900 Kč. Vyplatí se kupovat? Hrál někdo? Docela mě to láka ale tak nějak nevim, co do toho očekávat. [url=https://store.playstation.com/en-cz/product/EP0082-CUSA02369_00-000000S1GOTYFULL?emcid=pa-st-111284]link[/url]
Hitman
2 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Pre mne je to nieco ako superbowl. Proste je to datum kedy viem, ze uvidim vela fajn ukazok a v pripade e3 mozno aj oznameni nejakych noviniek. Preco by to nemalo mat vyznam, ked vedia, ze to bude sledovat velke mnozstvo ludi? 
688326
Pre mne je to nieco ako superbowl. Proste je to datum kedy viem, ze uvidim vela fajn ukazok a v pripade e3 mozno aj oznameni nejakych noviniek. Preco by to nemalo mat vyznam, ked vedia, ze to bude sledovat velke mnozstvo ludi? 
688318
3 0
reagovat
p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { }
  1. Zajímal by mne Váš názor na výstavu E3, potažmo její důležitost a význam. V
    podstatě mám poslední dobou až neblahý dojem, že je Étrojka
    až zbytečně nedůležitá a mnohými značně přeceňovaná.
    Možná je to tím, že na YouTube leakne trailer, či Amazon –
    odhalí v poutáku na e-shopu novou hru – jak tomu bylo v případě
    RAGE 2. Možná namítnete, že byl odhalen Fallout 76, DOOM:
    Eternal, TES VI, ale copak jsme to my, hráči tak trochu nečekali?
    Má podle Vás výstava E3 v době neomezeného virálního
    kontaktu, jak na YouTube, Instagramu, a podobných sociálních
    platformách, stále smysl? Já si myslím – a snad doufám, že
    nebudu sám - ,že pokud chci něco o hře vědět, stačí se
    juknout na její webovky, shlédnout trailer a nemusím čekat až
    na výstavu. Stejně se o hře dozvíme jen částečné informace –
    jakožto PR kecy - , že "naše hra má v jednom okamžiku na
    scéně 100 tisíc nepřátel a bude to cool awesome gamesa"
    (zdravím čtvrtého Serious Sama), která Vám vytře zrak. Jedinou
    výhodu E3 tak spatřuji v za a) množství booth boob babes se
    kterými se lze možno vyfotit a za b) množství swagu, které si
    můžu nasyslit.

  2. Taky Vám METRO: EXODUS z vizuálu gameplaye až nemile připomíná sérii
    S.T.A.L.K.E.R.? A na co se těšíte více – na S.T.A.L.K.E.R.a 2,
    či právě METRO: EXODUS a proč?
688318
p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { }[list=1][*]Zajímal by mne Váš názor na výstavu E3, potažmo její důležitost a význam. V podstatě mám poslední dobou až neblahý dojem, že je Étrojka až zbytečně nedůležitá a mnohými značně přeceňovaná. Možná je to tím, že na YouTube leakne trailer, či Amazon – odhalí v poutáku na e-shopu novou hru – jak tomu bylo v případě RAGE 2. Možná namítnete, že byl odhalen Fallout 76, DOOM: Eternal, TES VI, ale copak jsme to my, hráči tak trochu nečekali? Má podle Vás výstava E3 v době neomezeného virálního kontaktu, jak na YouTube, Instagramu, a podobných sociálních platformách, stále smysl? Já si myslím – a snad doufám, že nebudu sám - ,že pokud chci něco o hře vědět, stačí se juknout na její webovky, shlédnout trailer a nemusím čekat až na výstavu. Stejně se o hře dozvíme jen částečné informace – jakožto PR kecy - , že "naše hra má v jednom okamžiku na scéně 100 tisíc nepřátel a bude to cool awesome gamesa" (zdravím čtvrtého Serious Sama), která Vám vytře zrak. Jedinou výhodu E3 tak spatřuji v za a) množství booth boob babes se kterými se lze možno vyfotit a za b) množství swagu, které si můžu nasyslit. [/*][*]Taky Vám METRO: EXODUS z vizuálu gameplaye až nemile připomíná sérii S.T.A.L.K.E.R.? A na co se těšíte více – na S.T.A.L.K.E.R.a 2, či právě METRO: EXODUS a proč?[/*][/list]
0 -5
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: MarvinP
Taky mě to dneska "naštvalo"... 25 items from your wishlist are on sale... why, why, why #FirstWorldProblems
688312
Taky mě to dneska "naštvalo"... 25 items from your wishlist are on sale... why, why, why #FirstWorldProblems
688310
2 0
reagovat
si vždycky říkám kolik restů dodělám přes prázdniny  a zapomenu že Steam bude mít slevy...
688310
si vždycky říkám kolik restů dodělám přes prázdniny  a zapomenu že Steam bude mít slevy...
0 0
reagují: Gonzi
reagovat
Ja som hrával všetko možné od mala, na PC stratégie Age of Empires, Knights and Merchants, Stronghold, staré The Elder Scrolls, nejaké Might and Magic, Diablo, Unrel Tournament, Warcraft, Half-life, Counter-Strike potom neskôr to už bolo Call of Duty 1 a 2, Medal of Honor Allied Assault, Pacific Assault, Total War séria, :)) ježiš mne už kopa tých názvov vypadla a a kopu tých hier si ani nepamätám, na Playstation jednotke som hrával Medal of Honor jednotku aj Underground, Gran Turismo, Need for Spees, Crasha, Resident Evil všetky čo sa dali :)), Tekkena, Tomb Raidera, proste bolo toho hrozne veľa a hrozne veľa mi toho už za tie roky vypadlo. No a samozrejme hrávam až do dneška :D:D nič sa nezmenilo :))
688189
Ja som hrával všetko možné od mala, na PC stratégie Age of Empires, Knights and Merchants, Stronghold, staré The Elder Scrolls, nejaké Might and Magic, Diablo, Unrel Tournament, Warcraft, Half-life, Counter-Strike potom neskôr to už bolo Call of Duty 1 a 2, Medal of Honor Allied Assault, Pacific Assault, Total War séria, *:))* ježiš mne už kopa tých názvov vypadla a a kopu tých hier si ani nepamätám, na Playstation jednotke som hrával Medal of Honor jednotku aj Underground, Gran Turismo, Need for Spees, Crasha, Resident Evil všetky čo sa dali *:))*, Tekkena, Tomb Raidera, proste bolo toho hrozne veľa a hrozne veľa mi toho už za tie roky vypadlo. No a samozrejme hrávam až do dneška *:D**:D* nič sa nezmenilo *:))*
2 0
reagovat

Anketa

Já začínal hrát videohry až po miléniu, pamatuju si na nervy v Return to Castle Wolfenstein, a pak smažby v Quake 3 Arena a Unreal Tournamentu 2004, kde jsem proti bratrovi hrál mód Bombing Run. Pak jsem hrál taky klasiky jako StarCraft, WarCraft 3 a Need for Speed: Underground 1 a 2.
688140
Já začínal hrát videohry až po miléniu, pamatuju si na nervy v Return to Castle Wolfenstein, a pak smažby v Quake 3 Arena a Unreal Tournamentu 2004, kde jsem proti bratrovi hrál mód Bombing Run. Pak jsem hrál taky klasiky jako StarCraft, WarCraft 3 a Need for Speed: Underground 1 a 2.
Anketa
0 0
reagovat
... zpětně ještě, ať tu nespamuju, u prvního PSka dopisuju dvě skvělý dvoudiskovky -  první Driver 2 se stylovym červeno-černym obalem a potiskem (nevim, jestli jsem byl tak moc levej, nebo ta honička v Chicagu a ta závěrečná v Riu byla těžká) a hlavně - Syphon Filter 2!!! To blikání, že se mi někdo chystá dát Headshot a tak se „kotouluju“ někam do skrýše vidim furt.
688096
... zpětně ještě, ať tu nespamuju, u prvního PSka dopisuju dvě skvělý dvoudiskovky -  první Driver 2 se stylovym červeno-černym obalem a potiskem (nevim, jestli jsem byl tak moc levej, nebo ta honička v Chicagu a ta závěrečná v Riu byla těžká) a hlavně - Syphon Filter 2!!! To blikání, že se mi někdo chystá dát Headshot a tak se „kotouluju“ někam do skrýše vidim furt.
1 0
reagovat
K tý Diskově otázce, nejdřív jako psal Vincent, éra Segy - Sonic, videoherní crossover Robocop vs. Terminator, původní Splatterhouse, NHL 95/96, Street of Rage, výborný disneovky - ať už Kniha džunglí, nebo Aladdin.

A pak PSková éra s prvním MOH, Resident Evil, Tenchu, Gran Turismo  ... seznam by byl dlouhej (a to mluvim jen o PS1).  Míchalo se to se školními pc, kam nějaká dobrá duše hodila Dooma, Dukea, pak se hrála zimní olympiáda, motorky, Prehistoric ... a když už pak na vlastnim pc, tak si vybavim FPSka, ať už COD, Brother in Arms, první Painkiller, případně první boží F.E.A.R.
688065
K tý Diskově otázce, nejdřív jako psal Vincent, éra Segy - Sonic, videoherní crossover Robocop vs. Terminator, původní Splatterhouse, NHL 95/96, Street of Rage, výborný disneovky - ať už Kniha džunglí, nebo Aladdin. A pak PSková éra s prvním MOH, Resident Evil, Tenchu, Gran Turismo  ... seznam by byl dlouhej (a to mluvim jen o PS1).  Míchalo se to se školními pc, kam nějaká dobrá duše hodila Dooma, Dukea, pak se hrála zimní olympiáda, motorky, Prehistoric ... a když už pak na vlastnim pc, tak si vybavim FPSka, ať už COD, Brother in Arms, první Painkiller, případně první boží F.E.A.R.
2 0
reagovat
reaguje na: Kamy
Pekne v poradí tak ako boli vydané, aby si videl tú stúpajúcu kvalitu :))
čiže prvé Shadow of Colossus, potom Uncharted 1-3, potom Last of US a potom Horizon Zero Dawn, aspoň tak by som si to dal ja ;)
688027
Pekne v poradí tak ako boli vydané, aby si videl tú stúpajúcu kvalitu *:))* čiže prvé Shadow of Colossus, potom Uncharted 1-3, potom Last of US a potom Horizon Zero Dawn, aspoň tak by som si to dal ja *;)*
687976
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Příjdu dom a cvaknu ho i s datem výroby...i když chápu tvůj point :D
688010
Příjdu dom a cvaknu ho i s datem výroby...i když chápu tvůj point *:D*
688007
0 -1
reagovat
xkrát jsem projel původní Contru. Svého času jsem to hrál tak, že když jsem přišel o rozprašovač (odmítám tomu říkat brokovnice), tak jsem restartoval celou hru a po nějaké době jsem ji typicky nerestartoval vůbec. Každopádně na emulátorech jsem to hrál snad na všech zařízeních, na kterých to šlo.

Jinak když už jsme u starých kousků: Nevíte někdo, jak se jmenovala střílečka, kdy její klíčovou vlastností bylo přepínání módů zbraně místo výměny zbraní? Tématicky to byli snad vojáci vs mimozemská invaze. Asi je to kravina, ale překvapuje mě, že se mi to nedaří googlit.

Axis: "Mám doma Originál DVD Baldurs Gate...z doby kdy DVD skoro nikdo neměl" - ty sis někdy letos koupil DVD baldurs Gate?
688007
xkrát jsem projel původní Contru. Svého času jsem to hrál tak, že když jsem přišel o rozprašovač (odmítám tomu říkat brokovnice), tak jsem restartoval celou hru a po nějaké době jsem ji typicky nerestartoval vůbec. Každopádně na emulátorech jsem to hrál snad na všech zařízeních, na kterých to šlo. Jinak když už jsme u starých kousků: Nevíte někdo, jak se jmenovala střílečka, kdy její klíčovou vlastností bylo přepínání módů zbraně místo výměny zbraní? Tématicky to byli snad vojáci vs mimozemská invaze. Asi je to kravina, ale překvapuje mě, že se mi to nedaří googlit. [b]Axis[/b]: [i]"Mám doma Originál DVD Baldurs Gate...z doby kdy DVD skoro nikdo neměl[/i]" - ty sis někdy letos koupil DVD baldurs Gate?
4 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Kamy
Horizon je na dlouho... Otevreny svet atd... To si dej Horizon a do toho si namichej nejakou primocarou hru ve stylu Uncharted. Last of Us bych do toho nemichal, to te emocne vycerpa Horizon a Last of Us dorazi. Navic ty pribehy by sis mel projet zvlast.
688001
Horizon je na dlouho... Otevreny svet atd... To si dej Horizon a do toho si namichej nejakou primocarou hru ve stylu Uncharted. Last of Us bych do toho nemichal, to te emocne vycerpa Horizon a Last of Us dorazi. Navic ty pribehy by sis mel projet zvlast.
687976
0 0
reagovat
reaguje na: xxendxx
Tak to jsi nehrál Blade of Darkness ;)
687999
Tak to jsi nehrál Blade of Darkness *;)*
687991
0 0
reagovat
reaguje na: Axis
Nejlepší meč štít vombat měl die by The sword 
687991
Nejlepší meč štít vombat měl die by The sword 
687990
0 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Mám doma Originál DVD Baldurs Gate...z doby kdy DVD skoro nikdo neměl a musel jsem si mechaniku půjčit od táty z práce :D

Jinak to samé co xxendxx

Ale zapomínáte volové na Retaliator, Stunts, Settlers 2 (ty hraju dotěď na DSku), Fallout 1-2 (dvojku si dávám každý rok znova a na začátku si házím korunou zda budu hodnej nebo zlej), Bloodrayne 1-2 k tomu Commandos, Hidden and Dangerous, první Arma a ČSLA mod, Age of Empires, Warcraft...snad všechny strategie, C&C...asi taky vše od prvního (i když poslední mě už sraly), naprostou pecku  American McGee's Alice a první i druhé MDK, serii ANNO, Blitzkriegy....atd atd atd... v té době bylo tolik supr her včetně prvního a druhého Maxe...Brother in Arms...kurva zastavte mě...

A pro mě naprostou epic Blade of Darkness (předchůdce Dark Souls...se snad nejlepším sword and shield combatem ever)

PS: myslím že tohle by o mě žádná žena neměla vědět....víííííí :D:D:D
687990
Mám doma Originál DVD Baldurs Gate...z doby kdy DVD skoro nikdo neměl a musel jsem si mechaniku půjčit od táty z práce *:D* Jinak to samé co [b]xxendxx [/b]Ale zapomínáte volové na Retaliator, Stunts, Settlers 2 (ty hraju dotěď na DSku), Fallout 1-2 (dvojku si dávám každý rok znova a na začátku si házím korunou zda budu hodnej nebo zlej), Bloodrayne 1-2 k tomu Commandos, Hidden and Dangerous, první Arma a ČSLA mod, Age of Empires, Warcraft...snad všechny strategie, C&C...asi taky vše od prvního (i když poslední mě už sraly), naprostou pecku  American McGee's Alice a první i druhé MDK, serii ANNO, Blitzkriegy....atd atd atd... v té době bylo tolik supr her včetně prvního a druhého Maxe...Brother in Arms...kurva zastavte mě... A pro mě naprostou epic Blade of Darkness (předchůdce Dark Souls...se snad nejlepším sword and shield combatem ever) PS: myslím že tohle by o mě žádná žena neměla vědět....víííííí *:D**:D**:D*
687941
2 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: Kamy
Ja len pre istotu aby si si bol na 100% isty. Last of Us a potom uz je to jedno co si z toho das ako dalsie :)
687987
Ja len pre istotu aby si si bol na 100% isty. Last of Us a potom uz je to jedno co si z toho das ako dalsie *:)*
687976
0 0
reagovat
Díky za odpovědi do ankety. Abych taky odpověděl: U mě to byly hry Vlak, Prince of Persia (úplně původní verze), Ducktailes, Tom a Jerry, Aladin. Jsou to raná 90. léta, tudíž je to nějakých 25 let zpátky. Dnes v roce 2018 je mi 32 let. Díky téhle otázce si znovu připomínám své stáří.
687984
Díky za odpovědi do ankety. Abych taky odpověděl: U mě to byly hry Vlak, Prince of Persia (úplně původní verze), Ducktailes, Tom a Jerry, Aladin. Jsou to raná 90. léta, tudíž je to nějakých 25 let zpátky. Dnes v roce 2018 je mi 32 let. Díky téhle otázce si znovu připomínám své stáří.
2 -4
reagovat
Prve jednoznacne Last of Us.
A pridaj si tam este Tomb Raidera. Remastrovaneho z PS3 a potom Rise of TR.
687983
Prve jednoznacne Last of Us. A pridaj si tam este Tomb Raidera. Remastrovaneho z PS3 a potom Rise of TR.
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se