V souls hrách spíš řešíš jak se svět dostal do stavu v jakém je a dozvídáš se to i z věcí typu popisek prstenu v inventáři. Nikdo ti nic neřekne (a pokud jo, tak v rámci jedné kryptické věty) a typicky jdeš "zhasnout plamen" a pak 60h hraješ a ... zhasneš plamen


Takže pro příběh to fakt nikdo nehraje. (Hodně lidí pak nějak žere to Lore světa, mě je to osobně buřta, ale tak jak tak to nenahrazuje konvenční příběh).


