Jinak ohledně zpracování města a dopravy to vidím úplně stejně. Celkově se blížím do finále, mám v CP2077 asi 70 hodin a už mám skoro všechny kšefty a aktivity z otevřeného světa hotové. A v hlavní misi mi už při příchodu k danému bodů úkolu napsalo Bez bodu návratu. Takze o víkendu dokončím sidequesty a možná i hlavní linku
té chemii moc nešlo odolat. Než jsem se tak naděl sedím s ní v tanku a... well. Tenhle herní moment budu mít v hlavě dlouho.
