Dobrý den, reaguji, pouze na Váš příspěvek. Byla to více méně náhoda,že jsem
napsal přímo Vám. Ono je těch záporných reakcí skutečně mnoho, ale mne štve
z principu,když někdo píše,že se triky na Saxaně vyrábějí "několik let" a
nikdo nehodnotí "práci" podvodníků, kteří skutečně 3 roky tahali za nos
producenty a režiséra V.Vorlíčka a nakonec zcizili původní název filmu. A
představte si, že si tady spokojeně žíjí a dělají jakoby nic. Pomlouvají na
internetu v různých fórech naši práci a nic se jim nestalo. My jsme začali
práci na Saxaně v lednu 2010. (takže 18 měsíců.) Srovnatelný projekt se v ČR
nikdy nedělal,a za tak krátkou dobu už vůbec ne. Tolik na vysvětlenou. Když
někdo napíše ,triky a animace po čtyřech letech letech práce vypadají pod
psa, tak se doopravdy zlobím.Měl by si OVĚŘIT,PRAVDU !!! Děkuji . doc.
Mgr.Antonín Weiser
Já z něj nemůžu!




