tak mě napadlo že by bylo dobré kdyby moviezone udělalo ceny amaterský filmů(těch co jim lidé posilají)co nato vy.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
A vidím je tam!
Ale v poslední době se ti nelíbí prakticky nic od nikoho... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|