
Disk:
Jakoby to bylo včera, co jsem byl na tomhle filmu v Anglii na premiéře ... Nikdy jsem nepochopil, proč tenhle film nepustili i u nás
(alespoň co je mi známo, tak neběžel, že?)
(alespoň co je mi známo, tak neběžel, že?)|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

link. Biela krvinka a John McClane nie su trochu vidiet.
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|