Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80341 - 80360 Napsat příspěvek
Letos jen 16X, loni to bylo lepší. 1x Sherlock Holmes, 1x The Box, 1x Alenka v říši divů, 1x Souboj Titánů, 1x Iron Man 2, 1x Kick Ass, 1x Robin Hood, 1x Princ z Persie, 1x Solomon Kane, 1x Predátoři, 1x Počátek, 1x Zatím spolu, zatím živí, 1x Kájínek, 1x Postradatelní, 1x Machete, 1x Harry Petter 7.
Letos jsem byl po dlouhé době v kině i na českém filmu! :+
558677
Letos jen 16X, loni to bylo lepší. 1x Sherlock Holmes, 1x The Box, 1x Alenka v říši divů, 1x Souboj Titánů, 1x Iron Man 2, 1x Kick Ass, 1x Robin Hood, 1x Princ z Persie, 1x Solomon Kane, 1x Predátoři, 1x Počátek, 1x Zatím spolu, zatím živí, 1x Kájínek, 1x Postradatelní, 1x Machete, 1x Harry Petter 7. Letos jsem byl po dlouhé době v kině i na českém filmu! *:+*
0 0
reagovat
Loki
Já nemám v práci o diskety nouzi, zkoušel jsem i DVDčko a taky to šlo, ale svářečský sklíčko je svářečský sklíčko. Navíc v Brně byl ten moment největšího překrytí vidět chvilkama pouhým okem, protože se akt odehrával za závojem mraků:D
558673
[b]Loki[/b] Já nemám v práci o diskety nouzi, zkoušel jsem i DVDčko a taky to šlo, ale svářečský sklíčko je svářečský sklíčko. Navíc v Brně byl ten moment největšího překrytí vidět chvilkama pouhým okem, protože se akt odehrával za závojem mraků*:D*
0 0
reagovat
Kouno: Alebo disketu.:)) Jo tiez som sa divil, ze som doma este nejaku nasiel.
558672
Kouno: Alebo disketu.*:))* Jo tiez som sa divil, ze som doma este nejaku nasiel.
0 0
reagovat
Ve chvíli, kdy si to rozdává měsíc se slunkem, není nad svářečský sklíčko:+:))
558670
Ve chvíli, kdy si to rozdává měsíc se slunkem, není nad svářečský sklíčko*:+**:))*
0 0
reagovat

Schwarzenegger skončil:

Někdejší představitel filmových akčních hrdinů Arnold Schwarzenegger po sedmi letech předal úřad guvernéra Kalifornie demokratu Jerrymu Brownovi. Rakouský rodák za sebou zanechává rozporuplné dědictví, mimo jiné obrovský rozpočtový deficit 28 miliard dolarů.

zdroj: Novinky.cz
558666
Někdejší představitel filmových akčních hrdinů Arnold Schwarzenegger po sedmi letech předal úřad guvernéra Kalifornie demokratu Jerrymu Brownovi. Rakouský rodák za sebou zanechává rozporuplné dědictví, mimo jiné obrovský rozpočtový deficit 28 miliard dolarů. zdroj: Novinky.cz
Schwarzenegger skončil:
0 0
reagovat
103x... loňskej rok byl slabej, předloni jsem šel po 140. :D
558665
103x... loňskej rok byl slabej, předloni jsem šel po 140. :D
0 0
reagovat
Letos je to celkem slabé i u mě - něco kolem 70 filmů a dost z toho dělají festivaly. Holt není na co chodit... a bohužel často ani za co, ani kdy :/
558664
Letos je to celkem slabé i u mě - něco kolem 70 filmů a dost z toho dělají festivaly. Holt není na co chodit... a bohužel často ani za co, ani kdy :/
0 0
reagovat

Navsteva - kino

108x, ale jsem z formy :D
558663
108x, ale jsem z formy *:D*
Navsteva - kino
0 0
reagovat
558661
Russel zase zazdil ... *:D**:D**:D* já nemůžu ... [link="http://www.novinky.cz/koktejl/221213-manzel-katy-perry-zverejnil-fotku-sve-odlicene-a-rozespale-zeny.html"]manzel-katy-perry-zverejnil-fotku-sve-odlicene-a-rozespale-zeny[/link]
0 0
reagovat
Ufff... 2x Toy Story 3, 1x Moon, 1x Smrt čeká všude, 1x Počátek, 1x REC 2, 6x HP7, 1x The Social Network, 1x Lítám v tom. Celkem asi tak 14x. Letos to snad bude z časového hlediska lepší.

naigoto: taky už ho mám v hledáčku?)
558660
Ufff... 2x Toy Story 3, 1x Moon, 1x Smrt čeká všude, 1x Počátek, 1x REC 2, 6x HP7, 1x The Social Network, 1x Lítám v tom. Celkem asi tak 14x. Letos to snad bude z časového hlediska lepší. naigoto: taky už ho mám v hledáčku*?)*
0 0
reagovat
Když započítávám i více návštěv jednoho filmu, tak pak jsem na čísle 44, plusminus 1, možná bych aj mohl zauvažovat o tom novým Cinestar Club ?)
558659
Když započítávám i více návštěv jednoho filmu, tak pak jsem na čísle 44, plusminus 1, možná bych aj mohl zauvažovat o tom novým Cinestar Club *?)*
0 0
reagovat
Hm. Konec předminulého a tento rok jsem byl celkem 9x Avatar, 1x Prince of Persia, 1x Harry Potter 7, 1x Narnia 3, 1x Predators, 1x Inception, 1x Robin Hood, 1x Iron Man 2, 1x Knight and Day.
Tj. když odečtu 3x navštěvu Avatara ještě v prosinci 2009. Tak jsem byl 14x v kině v roce 2010. ;)
558658
Hm. Konec předminulého a tento rok jsem byl celkem 9x Avatar, 1x Prince of Persia, 1x Harry Potter 7, 1x Narnia 3, 1x Predators, 1x Inception, 1x Robin Hood, 1x Iron Man 2, 1x Knight and Day. Tj. když odečtu 3x navštěvu Avatara ještě v prosinci 2009. Tak jsem byl 14x v kině v roce 2010. *;)*
0 0
reagovat

hrubý odhad 15

málo času :-
558655
málo času *:-*
hrubý odhad 15
0 0
reagovat
Jen 27, nestihl jsem HP, Megamysl, Padoucha, Pouta, Na doraz atd. blbej rok
558648
Jen 27, nestihl jsem HP, Megamysl, Padoucha, Pouta, Na doraz atd. blbej rok
0 0
reagovat
Ja byl na 12x v kine na 11 filmech - Inception 2x. Takze svou taxu aspon 1 film mesicne sem si splnil. Nejvice na me v kine zapusobilo asi Expendables - na nich sem byl sam a v sale, kde byl samej chlap - hold devcata behala po obchodech drahe polovicky behaly zrejme po obchodech v Olympii.
558651
Ja byl na 12x v kine na 11 filmech - Inception 2x. Takze svou taxu aspon 1 film mesicne sem si splnil. Nejvice na me v kine zapusobilo asi Expendables - na nich sem byl sam a v sale, kde byl samej chlap - hold devcata behala po obchodech drahe polovicky behaly zrejme po obchodech v Olympii.
0 0
reagovat
Social Network 3x, Hračky 2x, Kick Ass 2x..pak už naštěstí po jednom....tak to se to taky nasčítá:D
558650
Social Network 3x, Hračky 2x, Kick Ass 2x..pak už naštěstí po jednom....tak to se to taky nasčítá*:D*
0 0
reagovat

Disketa

To ten rok začíná...:(
558647
To ten rok začíná...*:(*
Disketa
0 0
reagovat
přes čtyřicet návštěv to bylo (myslím, že sem byl někde na čísle 43-45)... Započítávám ale do toho i dvoj-trojté projekce (Imaginárium 2x, Drak 2x, Hračky 3X, Inception 3X, Potter 2x).
558646
přes čtyřicet návštěv to bylo (myslím, že sem byl někde na čísle 43-45)... Započítávám ale do toho i dvoj-trojté projekce (Imaginárium 2x, Drak 2x, Hračky 3X, Inception 3X, Potter 2x).
0 0
reagovat
Já byl loni 13x v kině..letos to vidím podobně
558644
Já byl loni 13x v kině..letos to vidím podobně
0 0
reagovat
Já letos jen 14x, ale to nepočítám, že ještě letos jsem byl 3x na Avataru a na HP7, Inception a Kukym jsem byl 2x. Ale předloni jsem byl v kině 30x letos to bylo zase slabší.:-:D
558643
Já letos jen 14x, ale to nepočítám, že ještě letos jsem byl 3x na Avataru a na HP7, Inception a Kukym jsem byl 2x. Ale předloni jsem byl v kině 30x letos to bylo zase slabší.*:-**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se