dvojcifra je skoro každej rok ;-)naigoto
Jak již jsem psal, stihl jsem jich 10
dvojcifra je skoro každej rok ;-)
dvojcifra je skoro každej rok ;-)|
reagovat
|
dvojcifra je skoro každej rok ;-)|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

(alespoň co je mi známo, tak neběžel, že?)|
reagovat
|
link|
reagovat
|