st39.6
Se sazkou to byl fórek, protože ani celoročně zaplněná O2 arena by jí nepomohla (navíc nevím jestli jdou ty orachy jí nebo někomu jinýmu). A já zase nechápu tu většinu. Chceš říct, že dělá bordel většina Komeťáků?
|
reagovat
|
ale jinak tim přípsěvkem jsem vůůůbec nenaznačoval, že za to může Sparta
jen že jsme si dělali s přáteli srandu, jak trenér Sparty na začátku sezóny říká klukům, že to hrotit nemusej, protože se tam dostanou papírově... o nic nešlo
Btw jaká písnička o tom, že za to může Sparta? tu neznám...


