Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 79781 - 79800 Napsat příspěvek

st39.6

Budějce do toho, Budějce do toho ;)
559745
Budějce do toho, Budějce do toho *;)*
st39.6
0 0
reagovat

st39.6

Se sazkou to byl fórek, protože ani celoročně zaplněná O2 arena by jí nepomohla (navíc nevím jestli jdou ty orachy jí nebo někomu jinýmu). A já zase nechápu tu většinu. Chceš říct, že dělá bordel většina Komeťáků?
559744
Se sazkou to byl fórek, protože ani celoročně zaplněná O2 arena by jí nepomohla (navíc nevím jestli jdou ty orachy jí nebo někomu jinýmu). A já zase nechápu tu většinu. Chceš říct, že dělá bordel většina Komeťáků?
st39.6
0 0
reagovat
krajec > o fanouscich klubu vzdycky vypovida jejich vetsina. a tomu ruinovani sazky nerozumim.
vZeč > ja vim, ze to byl vtip. ale z toho, ze za odebirani bodu muze sparta, klub obvinou skoro vsichni. mi nerikej, ze tus neslysel ;)
559743
krajec > o fanouscich klubu vzdycky vypovida jejich vetsina. a tomu ruinovani sazky nerozumim. vZeč > ja vim, ze to byl vtip. ale z toho, ze za odebirani bodu muze sparta, klub obvinou skoro vsichni. mi nerikej, ze tus neslysel ;)
0 0
reagovat
st39.6: Přejdu, že jsi Slávista protože jseš admin ?) ale jinak tim přípsěvkem jsem vůůůbec nenaznačoval, že za to může Sparta :D jen že jsme si dělali s přáteli srandu, jak trenér Sparty na začátku sezóny říká klukům, že to hrotit nemusej, protože se tam dostanou papírově... o nic nešlo ;) Btw jaká písnička o tom, že za to může Sparta? tu neznám...
559741
st39.6: Přejdu, že jsi Slávista protože jseš admin *?)* ale jinak tim přípsěvkem jsem vůůůbec nenaznačoval, že za to může Sparta *:D* jen že jsme si dělali s přáteli srandu, jak trenér Sparty na začátku sezóny říká klukům, že to hrotit nemusej, protože se tam dostanou papírově... o nic nešlo *;)* Btw jaká písnička o tom, že za to může Sparta? tu neznám...
0 0
reagovat

st39.6

Z tvých příspěvků mi přijde jako kdyby takoví byli všichni fanoušci. Všude se najdou blbci a to i na domácích zápasech, to si nemysli. Slávističtí fanoušci jsou nejhorší, protože zruinovali Sazku ;)
559740
Z tvých příspěvků mi přijde jako kdyby takoví byli všichni fanoušci. Všude se najdou blbci a to i na domácích zápasech, to si nemysli. Slávističtí fanoušci jsou nejhorší, protože zruinovali Sazku *;)*
st39.6
0 0
reagovat
ale fandili pekne ;). a ano, bordel na ledu, pivo na fanouscich, vyrvany a polity sedacky, rvacky v kurarne i na chodbach ... to byla kometa v praglu
559739
ale fandili pekne ;). a ano, bordel na ledu, pivo na fanouscich, vyrvany a polity sedacky, rvacky v kurarne i na chodbach ... to byla kometa v praglu
0 0
reagovat
Myslím, že ten kdo někdy zažíl Brňáky v O2 aréně si o nich nemůže myslet nic dobrého. Občas si řikám zlatí chachaři na fotbale.
559738
Myslím, že ten kdo někdy zažíl Brňáky v O2 aréně si o nich nemůže myslet nic dobrého. Občas si řikám zlatí chachaři na fotbale.
0 0
reagovat
pardubice maj samozrejme nejlepsi fanousky i nadale ;)
559737
pardubice maj samozrejme nejlepsi fanousky i nadale ;)
0 0
reagovat
Já nemám nic proti žádnýmu týmu. Jen nevím proč se všichni pořád navážejí do Komety. Asi nějaká móda. Nejlepší jsou uplakaný proslovy jak je v Brně nepřátelská atmosféra :D
559735
Já nemám nic proti žádnýmu týmu. Jen nevím proč se všichni pořád navážejí do Komety. Asi nějaká móda. Nejlepší jsou uplakaný proslovy jak je v Brně nepřátelská atmosféra *:D*
0 0
reagovat
,,Český tím i domácí reprezentace odehrají utkání v základních skupinách v Bratislavě, kde se uskuteční také boje o medaile.´´

První by se na nova sport měli naučit psát. Český tím. :(
559734
,,Český tím i domácí reprezentace odehrají utkání v základních skupinách v Bratislavě, kde se uskuteční také boje o medaile.´´ První by se na nova sport měli naučit psát. Český tím. *:(*
0 0
reagovat
krajec > jestli chodis jenom na domaci zapasy, tak tezko uvidis nejaky konflikty nebo polejvani pivem, zejo. ja samozrejme mluvim o jejich slavnejch vyjezdech. a ne jen o tech, kdy jich prijede deset tisic, ale i o tech normalnich, kdy jich prijede par stovek. a ano, kometaci veci rozbiji a rvou se, takze v pohode nejsou ;). fotbalovej fanousek je jina. pokud mluvis o ultras, tak to zpravidla s fandenim moc spolecnyho nema, pravda ;)
559733
krajec > jestli chodis jenom na domaci zapasy, tak tezko uvidis nejaky konflikty nebo polejvani pivem, zejo. ja samozrejme mluvim o jejich slavnejch vyjezdech. a ne jen o tech, kdy jich prijede deset tisic, ale i o tech normalnich, kdy jich prijede par stovek. a ano, kometaci veci rozbiji a rvou se, takze v pohode nejsou ;). fotbalovej fanousek je jina. pokud mluvis o ultras, tak to zpravidla s fandenim moc spolecnyho nema, pravda ;)
0 0
reagovat

Kometa

Bože, to je zase debata :D Dokud si Kometa nezaplatila Extraligu, tak byl klid... A nejlepší fanoušky jsme měli my... A i nyní si myslím, že máme parádní a slušnej fanclub 8)

Pááááárdubice! :+
559732
Bože, to je zase debata *:D* Dokud si Kometa nezaplatila Extraligu, tak byl klid... A nejlepší fanoušky jsme měli my... A i nyní si myslím, že máme parádní a slušnej fanclub *8)* Pááááárdubice! *:+*
Kometa
0 0
reagovat

st39.6

Taky bych nadával na ostatní fanoušky, kdybych chodil na zápasy, kde se z hlediště ozývají zoufalé pokřiky jednotlivců. Tomu se myslím říká závist. V Rondu je to úžasnej zážitek a je mi úplně jedno, že mě polejou pivem. Pokud nic nerozbíjí a nervou se, tak je to v pohodě. A ani jedno z těchto dvou jsem nikdy nepozoroval. Myslím, že ultimátní definici fanouška prasete bych hledal spíš ve fotbale.

Mezitím to důležité: 1:7...konečně.
559731
Taky bych nadával na ostatní fanoušky, kdybych chodil na zápasy, kde se z hlediště ozývají zoufalé pokřiky jednotlivců. Tomu se myslím říká závist. V Rondu je to úžasnej zážitek a je mi úplně jedno, že mě polejou pivem. Pokud nic nerozbíjí a nervou se, tak je to v pohodě. A ani jedno z těchto dvou jsem nikdy nepozoroval. Myslím, že ultimátní definici fanouška prasete bych hledal spíš ve fotbale. Mezitím to důležité: 1:7...konečně.
st39.6
0 0
reagovat
aha. ok. a cim se to projevuje? slusnosti, nebo ovladanim rodneho jazyka?
559729
aha. ok. a cim se to projevuje? slusnosti, nebo ovladanim rodneho jazyka?
0 0
reagovat
st39.6: Prasata jsou Pražáci, mi jsme narozdíl od nich civilizovaní.
559728
st39.6: Prasata jsou Pražáci, mi jsme narozdíl od nich civilizovaní.
0 0
reagovat
me teda prijde vetsina z nich podstatne starsi :))
559727
me teda prijde vetsina z nich podstatne starsi *:))*
0 0
reagovat
Většina fanoušků Komety jsou zakomplexovaní vysokoškoláci, kteří se do Štatlu sjeli z okolních seníků a vinných sklípků. Když se pak ještě všichni každý den před večerníčkem modlí k tomu jejich Starobrnu, tak pak je naprosto jasný, že na zápasech Komety se těch mozkových buněk v hledišti moc nenajde ?)
559725
Většina fanoušků Komety jsou zakomplexovaní vysokoškoláci, kteří se do Štatlu sjeli z okolních seníků a vinných sklípků. Když se pak ještě všichni každý den před večerníčkem modlí k tomu jejich Starobrnu, tak pak je naprosto jasný, že na zápasech Komety se těch mozkových buněk v hledišti moc nenajde *?)*
0 0
reagovat
ze hazou papiry na led, hazou piva na stridacku i na fanousky ostatnich klubu, vyvolavaj o prestavkach a po zapasech konflikty, nechavaj po sobe nehoraznej - ale opravdu nehoraznej - bordel. fanousek komety brno je ultimatni definice fanouska-prasete. a rekne ti to kazdej, kdo je videl "v akci". ze jich je hodne a fandej skvele je jina, ale timhle si povest naprosto zbytecne kazej
559724
ze hazou papiry na led, hazou piva na stridacku i na fanousky ostatnich klubu, vyvolavaj o prestavkach a po zapasech konflikty, nechavaj po sobe nehoraznej - ale opravdu nehoraznej - bordel. fanousek komety brno je ultimatni definice fanouska-prasete. a rekne ti to kazdej, kdo je videl "v akci". ze jich je hodne a fandej skvele je jina, ale timhle si povest naprosto zbytecne kazej
0 0
reagovat

st39.6

V čem jsou prasata? Že dvakrát do roka nahážou papíry na led?
559723
V čem jsou prasata? Že dvakrát do roka nahážou papíry na led?
st39.6
0 0
reagovat
a my o tomhle, vZeč jen naznačoval, že za to opět může Sparta
link
559722
a my o tomhle, vZeč jen naznačoval, že za to opět může Sparta http://tn.nova.cz/sport/hokej/tipsport-extraliga/hokej-na-dne-dalsi-skandal-v-extralize-trinec-muze-prijit-o-body.html
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se