Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80261 - 80280 Napsat příspěvek
Není to fanmade. A už je možnost předobjednání. link Jen nevím, jak je to s regionem.
558858
Není to fanmade. A už je možnost předobjednání. http://www.amazon.com/gp/product/B003ZSJ212/ref=s9_pop_gw_ir03/191-1702527-8293658?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1544G2E8751REQJP1P7W&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1263340922&pf_rd_i=507846 Jen nevím, jak je to s regionem.
0 0
reagovat
Zvykol som si, že Markíza a jej podobné komerčné televízie zvyknú do upútaviek na kvázi-atraktívne programy typu Talentmánia pchať soundtracky z úspešných filmov (ďakujem za znechutenie skladby z 300, zmrdi...). Ale keď som z nejakej relácie na Prime, venujúcej sa skrášľovaniu starých ženských, začul hrať Hornerovu skladbu "War" z Avatara, niečo vo mne umrelo. :-:-:-:(
558856
Zvykol som si, že Markíza a jej podobné komerčné televízie zvyknú do upútaviek na kvázi-atraktívne programy typu Talentmánia pchať soundtracky z úspešných filmov (ďakujem za znechutenie skladby z 300, zmrdi...). Ale keď som z nejakej relácie na Prime, venujúcej sa skrášľovaniu starých ženských, začul hrať Hornerovu skladbu "War" z Avatara, niečo vo mne umrelo. *:-**:-**:-**:(*
0 0
reagovat
Nevim, proc to teda nazvali trailer na EP4, kdyz je to na komplet sagu, ale me by rozhodne stacil i tento trailer a ocekavam nejakou sberatelskou lahudku ;)
558853
Nevim, proc to teda nazvali trailer na EP4, kdyz je to na komplet sagu, ale me by rozhodne stacil i tento trailer a ocekavam nejakou sberatelskou lahudku *;)*
0 0
reagovat
That is fuckin' disgusting link :o
558852
That is fuckin' disgusting http://www.slashfilm.com/potd-twilight-tattoo/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+slashfilm+%28%2FFilm%29&utm_content=FaceBook *:o*
0 0
reagovat

st39.6

tak v tom pripade jsou u Lucasu pekni suchari, pac tohle je teda pekny vopruz, by z toho sel udelat nejlepsi trailer vsech dob a ne toto... ale tak fanousci si to koupi, tak jak tak, ze ano... treba ja
558847
tak v tom pripade jsou u Lucasu pekni suchari, pac tohle je teda pekny vopruz, by z toho sel udelat nejlepsi trailer vsech dob a ne toto... ale tak fanousci si to koupi, tak jak tak, ze ano... treba ja
st39.6
0 0
reagovat
pokud je, tak se to velmi podoba tomu oficialnimu ;)
558846
pokud je, tak se to velmi podoba tomu oficialnimu ;)
0 0
reagovat

Bagr007

Dovolil bych si rict, ze je to fan-made
558845
Dovolil bych si rict, ze je to fan-made
Bagr007
0 0
reagovat
558843
http://www.movieweb.com/movie/star-wars-episode-iv-a-new-hope/blu-ray-trailer *:+**:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat
na to jak je to super a jak to bylo drahy a slozity... to ma paradni marketing... samej trailer a screen to je na netu :D
558837
na to jak je to super a jak to bylo drahy a slozity... to ma paradni marketing... samej trailer a screen to je na netu :D
0 0
reagovat

Hellblazer

Už teď vím, že ten film bude kruťárna, ale nevím v jakém slova smyslu. I když trochu tuším, při pohledu na Miro Nogu.
558834
Už teď vím, že ten film bude kruťárna, ale nevím v jakém slova smyslu. I když trochu tuším, při pohledu na Miro Nogu.
Hellblazer
0 0
reagovat
558833
[link="http://www.aktuality.sk/clanok/179812/exkluzivne-trailer-slovenskeho-sin-city-projekt-alfa/"]Slovenske Sin City[/link] *:D*
0 0
reagovat
add spidey: hodně lidí ndává, jak je ve výsledku strašně neoriginální Inception....s čímž nesouhlasím, protože v porovnání se všemi remaky a "based on" trháky je to nejoriginálnější věc roku 2010...možná nejen
558829
add spidey: hodně lidí ndává, jak je ve výsledku strašně neoriginální Inception....s čímž nesouhlasím, protože v porovnání se všemi remaky a "based on" trháky je to nejoriginálnější věc roku 2010...možná nejen
0 0
reagovat
Add new spider man : Mě to připadá jak tahat kočku za ocas ... jak nějákej vymyšlenej dvojník kde omladí celý osazenstvo a myslí si že tím vyřeší všechno, to nemaj sakra nic na práci ? :-
558828
Add new spider man : Mě to připadá jak tahat kočku za ocas ... jak nějákej vymyšlenej dvojník kde omladí celý osazenstvo a myslí si že tím vyřeší všechno, to nemaj sakra nic na práci ? *:-*
0 0
reagovat
Ad Camelot: vyzerá to parádne, po skvelom Spartakovi a Pilieroch Zeme sú moje očakávania obrovské. Starz ruluje.
Ad Spider-Man: nemám s tým žiadny problém. Dokonca ma prekvapilo, ako mlado a "študentsky v pohode" Garfield vyzerá. A Emma je proste zlatíčko ;)
558826
Ad Camelot: vyzerá to parádne, po skvelom Spartakovi a Pilieroch Zeme sú moje očakávania obrovské. Starz ruluje. Ad Spider-Man: nemám s tým žiadny problém. Dokonca ma prekvapilo, ako mlado a "študentsky v pohode" Garfield vyzerá. A Emma je proste zlatíčko *;)*
0 0
reagovat

Kouno

K tomu jsem se ještě nedostal... :D
558823
K tomu jsem se ještě nedostal... *:D*
Kouno
0 0
reagovat
verbst
V posledním výplachu, ale nevadí... Moc pěkný video:+
558822
[b]verbst[/b] V posledním výplachu, ale nevadí... Moc pěkný video*:+*
0 0
reagovat

verbst

Moc pěkný video, i když vím, že jsem neviděl ani jeden celý film od Pixaru.:D
558821
Moc pěkný video, i když vím, že jsem neviděl ani jeden celý film od Pixaru.*:D*
verbst
0 0
reagovat
verbst: Jo, někde to tu už bylo. :)):D
558819
verbst: Jo, někde to tu už bylo. *:))**:D*
0 0
reagovat

To infinity and beyond!

Nevím jestli to tu proběhlo, ale přesně to vstihuje PIXAR, a proč ho máme rádi. link
:+:+:+:+:+
558818
Nevím jestli to tu proběhlo, ale přesně to vstihuje PIXAR, a proč ho máme rádi. http://www.youtube.com/watch?v=UwoPtQevOTE *:+**:+**:+**:+**:+*
To infinity and beyond!
0 0
reagovat
Kostěj
Eva Green je to rolí tak pohlcená, že dokonce aj v rozhovoru mluví spíš jako Morgana než jako Eva Green. Těšák:+:+
558817
[b]Kostěj[/b] Eva Green je to rolí tak pohlcená, že dokonce aj v rozhovoru mluví spíš jako Morgana než jako Eva Green. Těšák*:+**:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se