Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80301 - 80320 Napsat příspěvek
Nečíchám, vyzera podla mna v pohode. Normalna hoodie, k tomu bunda a tie rukavice co neviem ako sa volaju. Nebyt tych rukavic tak vyzera proste jak normalny teenager. Ja som prave celkom zvedavy ako to bude vyzerat cele v pohybe. Inak Emma to s tymi vlasami utiahne, aby bola minimalne cute o to sa nebojim.8)
558758
Nečíchám, vyzera podla mna v pohode. Normalna hoodie, k tomu bunda a tie rukavice co neviem ako sa volaju. Nebyt tych rukavic tak vyzera proste jak normalny teenager. Ja som prave celkom zvedavy ako to bude vyzerat cele v pohybe. Inak Emma to s tymi vlasami utiahne, aby bola minimalne cute o to sa nebojim.*8)*
0 0
reagovat
Ad lišta - konečně dobrý zprávy ohledně Black Swan:+:+
558756
Ad lišta - konečně dobrý zprávy ohledně Black Swan*:+**:+*
0 0
reagovat
:D Opravdu působí jako superhrdina. Čicháte průšvih?
558755
*:D* Opravdu působí jako superhrdina. Čicháte průšvih?
0 0
reagovat

Snipsley

tohle je mnohem lepší :D:+
558754
tohle je mnohem lepší *:D**:+*
Snipsley
0 0
reagovat

ad lišta

jo, ty vlasy jsou docela hardcore..

ad ikonka:
a co teď? schválně, jestli někdo ví, kdo to je.
558752
jo, ty vlasy jsou docela hardcore.. ad ikonka: a co teď? schválně, jestli někdo ví, kdo to je.
ad lišta
0 0
reagovat

ad lišta #2

První co mě napadlo, Pattinsonův mladší brácha. A Emma vypadá... divně. :-
558751
První co mě napadlo, Pattinsonův mladší brácha. A Emma vypadá... divně. *:-*
ad lišta #2
0 0
reagovat

ad lišta

Peter Parker jako houmlesák? :D
558750
Peter Parker jako houmlesák? *:D*
ad lišta
0 0
reagovat

Snipsley

Že jsem si spletl i já sebe s tebou?)
558745
Že jsem si spletl i já sebe s tebou*?)*
Snipsley
0 0
reagovat

Snipsley

Fluke je jenom jeden :D
558746
Fluke je jenom jeden *:D*
Snipsley
0 0
reagovat

Návštěvy kin

Já se teda dobral k číslu 64, z čehož bylo 15 novinářskejch projekcí. To je fakt málo, respekt Vojtovi a Petrovi, který to kilko nahrabali 8) Jinak z toho 3x Predátoři, A-Team a Kick-Ass, 2x Avatar, Titáni, Iron Man, Robin, Princ, Počátek, Dostaň ho tam, Expendables, Pilgrim, Social Network a Potter.
558742
Já se teda dobral k číslu 64, z čehož bylo 15 novinářskejch projekcí. To je fakt málo, respekt Vojtovi a Petrovi, který to kilko nahrabali *8)* Jinak z toho 3x Predátoři, A-Team a Kick-Ass, 2x Avatar, Titáni, Iron Man, Robin, Princ, Počátek, Dostaň ho tam, Expendables, Pilgrim, Social Network a Potter.
Návštěvy kin
0 0
reagovat

Nameless

:D:+
558741
*:D**:+*
Nameless
0 0
reagovat
Hankey: Ten Tony se jim tam trošku přemnožil :)
558739
Hankey: Ten Tony se jim tam trošku přemnožil :)
0 0
reagovat
Snipsley > spletl jsem si te s Flukem. doufam, ze jsi spokojenej ?):))
558736
Snipsley > spletl jsem si te s Flukem. doufam, ze jsi spokojenej *?)**:))*
0 0
reagovat
neofiko plakat na Avengers. ja myslim, ze dobry
558734
neofiko plakat na [link="http://themadbutcher.deviantart.com/art/quot-The-Avengers-quot-Poster-2-192161421?q=gallery%3Athemadbutcher%2F16060159&qo=0"]Avengers[/link]. ja myslim, ze dobry
0 0
reagovat
Čéče zrovna jsem dohrál Mass Effect 2, co říkáte na mou ikonku? :D
558733
Čéče zrovna jsem dohrál Mass Effect 2, co říkáte na mou ikonku? *:D*
0 0
reagovat
Já začal sbírat až od roku 08, ale první návševy kina byly ještě v Dukle a Vesmíru - už si ani nevzpomínám který rok a film to přesně byl .. :D
558732
Já začal sbírat až od roku 08, ale první návševy kina byly ještě v Dukle a Vesmíru - už si ani nevzpomínám který rok a film to přesně byl .. *:D*
0 0
reagovat
To já mam první taky z Černýho mostu a z Jurskýho parku 3:) Poprvý v multikině a padala mi čelist:D
558731
To já mam první taky z Černýho mostu a z Jurskýho parku 3:) Poprvý v multikině a padala mi čelist*:D*
0 0
reagovat
Tak můj první ticket je z roku 2001, Tygr a drak, multikino Village cinemas černý most:)
558730
Tak můj první ticket je z roku 2001, Tygr a drak, multikino Village cinemas černý most:)
0 0
reagovat
Tak o tohle se musím podělit :D :+:+:+
Lets go to the future, Marty
558728
Tak o tohle se musím podělit *:D* *:+**:+**:+* [link="http://kecy.roumen.cz/back_to_the_future.jpg"]Lets go to the future, Marty[/link]
0 0
reagovat
25x malé příjmy, málo filmů...
558713
25x malé příjmy, málo filmů...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se