
Nečíchám, vyzera podla mna v pohode. Normalna hoodie, k tomu bunda a tie rukavice co neviem ako sa volaju. Nebyt tych rukavic tak vyzera proste jak normalny teenager. Ja som prave celkom zvedavy ako to bude vyzerat cele v pohybe. Inak Emma to s tymi vlasami utiahne, aby bola minimalne cute o to sa nebojim.

|
reagovat
|

Opravdu působí jako superhrdina. Čicháte průšvih?


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu